Tribune Tower

Tribune Tower

Tribune Tower – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

1. Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Poznaj architekturę Chicago bardziej niż podczas jakiegokolwiek innego rejsu. Zobacz atrakcje architektoniczne i relaksuj się na tarasie pod gołym niebem lub w klimatyzowanych wnętrzach, płynąc główną rzeką oraz jej północnymi i południowymi odnogami. Zobacz wszystkie architektoniczne atrakcje Chicago podczas tej kompleksowej wycieczki. Doświadczeni i przyjaźni przewodnicy wycieczki opowiedzą o 130-letniej historii budynków miasta, a barmani i załoga zadbają o Twój komfort i zapewnią poczęstunek.  Spędź czas na tarasach pod gołym niebem lub w komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach. Wycieczka rozpocznie się przy moście Michigan Avenue (DuSable) i biegnie w górę głównej odnogi rzeki Chicago, obok okolicy Wolf Point. Następnie statek płynie wzdłuż północnej i południowej odnogi rzeki, po czym wraca przez Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. W trakcie rejsu dowiesz się wszystkiego o bogato zdobionych, historycznych drapaczach chmur, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, imponującym budynku Merchandise Mart w stylu art déco oraz wieżowcach z połowy wieku, w tym AMA Plaza zaprojektowanym przez Ludwiga Miesa van der Rohe. Nie przegap okrągłych wież Marina City Towers, najwyższego budynku w Chicago – majestatycznego wieżowca Willis Tower (znanego dawniej jako Sears Tower), strzelistego AON Center oraz bardziej modernistycznych budowli, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i nowy Vista Tower. Podczas rejsu dostępny będzie płatny bar z pełnym zakresem produktów, w tym prawdziwymi przysmakami z Chicago, takimi jak lokalne piwo i alkohole oraz popcorn Garrett. Nie zapomnij zrobić sobie selfie przy wielkich schodach z przodu łodzi i zapozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: 45-minutowy rejs po rzece z architekturą przyjazną rodzinie

2. Chicago: 45-minutowy rejs po rzece z architekturą przyjazną rodzinie

Podziwiaj imponującą architekturę Chicago z wyjątkowej perspektywy na pokładzie rejsu po rzece Chicago, który obejmuje pokład wewnątrz i na zewnątrz, a także komentarze na żywo dostosowane do rozrywki dla całej rodziny. Zafunduj sobie bar gotówkowy z pełną obsługą na własny koszt. Przeżyj to, co najlepsze w rzece Chicago od Lakeshore Drive do Willis Tower, żeglując wzdłuż południowej odnogi rzeki, zanim wrócisz obok Chicago Riverwalk w kierunku Lake Shore Drive i jeziora Michigan. Baw się przez zabawnych i doświadczonych przewodników, którzy wyjaśniają historię budynków Chicago wzdłuż rzeki oraz wyjątkowych architektów, którzy stworzyli tę nieustannie zmieniającą się panoramę. Ciesz się najbardziej relaksującym sposobem na zwiedzanie Chicago, odkrywając miasto wolne od ruchu ulicznego, hałasu i korków. Nie zapomnij odwiedzić baru kasowego z pełnym zakresem usług, oferującego autentyczne produkty z Chicago, w tym lokalne piwo i napoje spirytusowe. Zwiedź tarasy pod gołym niebem, na których poczujesz chłodny powiew rzecznej bryzy i obejrzyj miasto z wielu punktów obserwacyjnych, które zapewniają doskonałe okazje do robienia zdjęć.

Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

3. Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

Omiń kolejki do kasy biletowej i wejdź na pokład najnowocześniejszego statku wycieczkowego, aby odbyć 75-minutowy rejs po wszystkich 3 odnogach rzeki Chicago i podziwiać architekturę, która uczyniła to miasto tak legendarnym. Uzyskaj wgląd w budynki i inżynierię miasta, które dało początek drapaczom chmur i jest duchowym domem nowoczesnej architektury amerykańskiej. Twój doświadczony przewodnik poprowadzi Cię w dół rzeki Chicago, aby odkryć ukryte skarby, a także najbardziej znane zabytki miasta, takie jak budynek John Hancock, Trump Tower, Marina City, Willis Tower i wiele innych. Zrelaksuj się przy szklance czegoś zimnego z baru gotówkowego, płynąc drogą wodną Wietrznego Miasta i poznaj jego status jako nowoczesnej metropolii i jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Zakończ wycieczkę w tym samym miejscu, w którym wszedłeś na pokład łodzi.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

4. Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago River: Wycieczka z przewodnikiem po koktajlach i architekturze o zachodzie słońca

5. Chicago River: Wycieczka z przewodnikiem po koktajlach i architekturze o zachodzie słońca

Ta wieczorna 1,5-godzinna wycieczka oferuje wszystko, co najlepsze, co rzeka Chicago ma do zaoferowania o zachodzie słońca. Dołącz do nas wieczorem, aby popijać koktajle podczas rejsu po historycznej rzece Chicago! Dołącz do szczegółowej, specjalistycznej, 90-minutowej wycieczki łodzią po rzece opartej na architekturze, która zagłębia się w jedno z najbardziej niezwykłych współczesnych amerykańskich miast. Znane z wyjątkowych, odważnych i historycznych zajęć architektonicznych, trudno opisać wszystkie skarby projektowania i budowania, które składają się dziś na Wietrzne Miasto. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projektach, ludziach i innowacjach stojących za tymi dziełami, załóż kapitański kapelusz i przygotuj się na rejs wzdłuż rzeki Chicago i zobacz, co architekci z całego świata podróżują do Chicago. Chicago jest znane na całym świecie ze swoich osiągnięć architektonicznych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Od 100-letnich wież w stylu Art Deco, neoklasycznych i gotyckich, po jedne z najwyższych współczesnych drapaczy chmur, Chicago to miejsce, w którym stare spotyka się z futurystycznymi przedsięwzięciami architektonicznymi. Ma coś dla każdego w sposób, jakiego nie ma dziś żadne inne miasto. Będąc w Chicago, obowiązkowym punktem jest rejs po rzece Chicago. Z wyjątkiem nas będziesz podziwiać architekturę budynków wzdłuż pięknej rzeki. Zapewniamy szczegółowe objaśnienia budowy i historii ponad 50 znaczących budynków, kończących się na końcu rzeki. Każda wycieczka obejmuje 1 lub 2 bezpłatne koktajle lub napoje bezalkoholowe w ramach wycieczki (w zależności od wybranej opcji). Dodatkowe napoje można kupić w barze premium na pokładzie, w którym można kupić rzemieślnicze koktajle, wino i piwo. Napoje można kupić indywidualnie za pomocą karty kredytowej na łodzi.

Chicago: Bilet wstępu do Muzeum Lodów

6. Chicago: Bilet wstępu do Muzeum Lodów

Słynna na całym świecie lodziarnia jest teraz otwarta w Chicago. Wejdź do lodowej krainy czarów, która z pewnością rozpali Twoje zmysły dzięki teatralnemu doświadczeniu z nieograniczonymi lodowymi smakołykami podczas podróży przez 14 instalacji. Jedź na różowej linii Sprink-L, sprawdź swoje umiejętności gry w golfa na polu Putt-Putt lub zanurz się w basenie wypełnionym milionami kropelek. Przyjdź z pustym żołądkiem i przygotuj się na niezapomniane wspomnienia. Po zakończeniu zwiedzania koniecznie odwiedź kapryśny sklep muzealny. Muzeum Lodów nie jest tradycyjnym muzeum — każda instalacja jest interaktywna. Oznacza to, że dotykanie jest nie tylko dozwolone, ale wręcz zalecane.

Chicago: Rejs Centrum Architektury na pokładzie Pierwszej Damy Chicago

7. Chicago: Rejs Centrum Architektury na pokładzie Pierwszej Damy Chicago

Wejdź na pokład jedynego rejsu prowadzonego przez certyfikowanych przez Chicago Architecture Center wolontariuszy, którzy podzielą się swoją bogatą wiedzą na temat "kanionu architektury" Chicago - rzeki Chicago. Wybierz się w rejs po wszystkich 3 odnogach rzeki Chicago, podziwiając 360-stopniowe widoki na szeroką gamę stylów architektonicznych miasta, w tym art deco, neoklasycyzm, modernizm z połowy wieku i postmodernizm. Odkryj, jak design ukształtował historię i wpłynął na życie. Ciesz się gwarantowanymi miejscami siedzącymi na górnych pokładach na świeżym powietrzu i kupuj produkty w pełni wyposażonych barach koktajlowych i przekąskowych w klimatyzowanych salonach wewnętrznych. Posłuchaj, jak doktorzy dzielą się historiami o ponad 50 budynkach i 13 mostach zwodzonych wzdłuż rzeki oraz niektórych kultowych postaciach odpowiedzialnych za ich powstanie. Jeśli nie mówisz po angielsku, uzyskaj dostęp do wcześniej nagranej narracji na swoim smartfonie. Po prostu zeskanuj kod QR, pobierz aplikację mobilną i połącz ją z pokładową siecią Wi-Fi. Narracja jest uruchamiana automatycznie na podstawie lokalizacji statku na trasie wycieczki, więc usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Wybierz opcję dodania ogólnego wstępu do CAC (Chicago Architecture Center) za jedyne 5 USD w porównaniu do normalnego wstępu w wysokości 14 USD.

Chicago: 75-minutowy rejs architektoniczny łodzią motorową

8. Chicago: 75-minutowy rejs architektoniczny łodzią motorową

Wejdź na pokład łodzi motorowej i wybierz się na ekscytujący rejs po rzece i jeziorze wokół niektórych klejnotów architektury Chicago. Uzyskaj wgląd w najsłynniejsze zabytki miasta ze swojego przewodnika. Podziwiaj zabytki, takie jak Willis Tower, Tribune Tower i Buckingham Fountain. Wyrusz z dawnego centrum szkoleniowego Marynarki Wojennej Navy Pier nad brzegiem jeziora Michigan podczas wycieczki wzdłuż jeziora. Przepłyń przez śluzy i wzdłuż rzeki Chicago aż do drugiego co do wysokości budynku w USA, Willis Tower (dawniej Sears Tower). Zbliż się do najbardziej charakterystycznych budynków i wyjątkowej architektury Chicago i ciesz się niesamowitymi widokami i zabawną narracją w ramach ekscytującej przejażdżki. Poznaj fascynującą historię budowli, takich jak neogotycka Tribune Tower i Lyric Opera of Chicago. Rejs po jeziorze Michigan, aby zobaczyć pomniki i atrakcje, takie jak fontanna Buckingham, Grant Park, Chicago Harbor i Chicago Museum Campus.

Rzeka Chicago: 1,5-godzinna wycieczka łodzią po rzece z przewodnikiem po architekturze

9. Rzeka Chicago: 1,5-godzinna wycieczka łodzią po rzece z przewodnikiem po architekturze

Dołącz do szczegółowej, specjalistycznej 90-minutowej wycieczki łodzią po rzece opartej na architekturze, która zagłębia się w jedno z najbardziej niezwykłych współczesnych amerykańskich miast. Wskocz na pokład łodzi rzecznej i podziwiaj Chicago z perspektywy rzeki. Załóż kapelusz kapitański i przygotuj się na rejs wzdłuż rzeki Chicago i zobacz, co architekci z całego świata podróżują do Chicago. Zrelaksuj się w barze pokładowym z napojami bezalkoholowymi i przekąskami wliczonymi w cenę. Dowiedz się, dlaczego Chicago jest znane na całym świecie ze swoich osiągnięć architektonicznych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Od 100-letnich wież w stylu Art Deco, neoklasycystycznych i gotyckich, po jedne z najwyższych współczesnych drapaczy chmur. Zobacz część Chicago, w której stare spotyka się z futurystycznymi przedsięwzięciami architektonicznymi. Ma coś dla każdego w sposób, jakiego nie ma dziś żadne inne miasto. Podziwiaj architekturę budynków wzdłuż pięknej rzeki. Otrzymaj szczegółowe wyjaśnienia dotyczące budowy i historii ponad 50 znaczących budynków, które kończą się na końcu rzeki.

Chicago: Wycieczka kulinarna, historyczna i architektoniczna

10. Chicago: Wycieczka kulinarna, historyczna i architektoniczna

Rozpocznij wycieczkę pod olśniewającym namiotem Chicago Theater. Poznaj tętniące życiem miasto, w którym pierwszy przystanek znajduje się w jednej z najlepiej zachowanych przestrzeni zbudowanych na zakupy w Chicago. Następnie udaj się w kierunku Chicago Pedway. Ta wyjątkowa cecha Chicago jest codziennie używana przez mieszkańców i osoby dojeżdżające do pracy, aby poruszać się po mieście w sieci podziemnych tuneli. Udaj się nad ziemię do ratusza i podziwiaj jego klasyczny wystrój wnętrz i architekturę. Następnie odwiedź miejsce na smaczny słodki poczęstunek i lokalną tradycję, popcorn w stylu Chicago. Wybierz się na spacer wzdłuż Chicago Riverwalk, podziwiając widoki na kilka strzelistych budynków, w tym Marina Towers, Britannica Building i Sears Tower (obecnie znaną jako Willis Tower). Stamtąd odwiedź kolejne pyszne miejsce na lokalnie robione czekoladki z Chicago. Przejdź przez piękne parki wzdłuż Michigan Avenue, kończąc w malowniczym Millennium Park, gdzie znajduje się kultowa rzeźba Bean. Podróżuj pociągiem "L" lub współdziel z przewodnikiem z Millennium Park do dzielnicy River North, oryginalnego chicagowskiego miejsca dla smakoszy. Twoja wycieczka kulinarna rozpocznie się od bardzo znanego chicagowskiego przysmaku - hot doga w chicagowskim stylu. Każdy mieszkaniec Chicago ma swoje własne preferencje co do sposobu przyrządzania hot doga, a Ty będziesz miał okazję spróbować ulubionej wersji swojego przewodnika. Następna w kolejności jest słynna na całym świecie chicagowska pizza deep-dish. Ten podstawowy posiłek na chicagowskiej scenie kulinarnej powstał w River North w latach czterdziestych XX wieku, kiedy robotnicy i rodziny potrzebowały sycących dań w niskich cenach. Twój przewodnik zabierze Cię do pizzerii, która jest ikoną dla mieszkańców Chicago, abyś mógł sam spróbować prawdziwej oferty. Po napełnieniu się pizzą i hot dogami, kontynuuj swoją podróż degustacyjną z klasyczną kanapką z Chicago, włoską wołowiną. Skosztuj tej kanapki w prawdziwej chicagowskiej instytucji o prostym wystroju. Nasza wycieczka kończy się tutaj, a Twój przewodnik z przyjemnością skieruje Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania lub podzieli się wskazówkami, co jeszcze warto zobaczyć w mieście.

Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj wg::

Tribune Tower: najlepsze atrakcje w pobliżu

Tribune Tower: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tribune Tower? Kliknij tutaj.

Tribune Tower: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(7492 recenzji)

Dowiedziałem się bardzo wiele o architektu budynków zbudowanych w pobliżu kanału. Nasz przewodnik był tak komiczny i łatwo było zrozumieć jego statystyki i historie podczas jazdy.. Jedna sugestia na przyszłą przejażdżkę.. Może w tych obszarach można zainstalować parasol gdzie nie ma kanapek, żeby w ten sposób okryć gościa, gdy na tych łódkach jest pełne słońce.. Każdemu przydałoby się jakieś zacienienie 😎❤️❤️

Doskonały !!! Ja i moja rodzina to uwielbialiśmy! ! ! Dla nas był to punkt kulminacyjny naszej wycieczki po Chicago! ! ! Przewodnik był fantastyczny, bardzo kompetentny, charyzmatyczny i bardzo profesjonalny, najlepszy z najlepszych. Słowa przewodnika. Pozwólcie ludziom cieszyć się tą magiczną podróżą!!! Bardzo dziękuję !!! Z poważaniem: kubańska rodzina.

Nasz przewodnik był więcej niż spektakularny!!! Miała na imię Briant. Jesteśmy trzema kobietami z Ct, które wczoraj (niedziela) wybrały się na przejażdżkę łodzią o 10:45. Dała nam tak wiele informacji. Oprowadzała po trasie z takim entuzjazmem, że nie możemy przestać o tym rozmawiać. Jeden z najlepszych przewodników turystycznych everrrrrr

Widoki były piękne. Przewodnik opowiadał o architekturze Chicago z dużym poczuciem humoru i wiedzą.

Super doświadczenie, bardzo dopracowane, przewodnik bardzo ciekawie opowiadał