Triana
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Najpopularniejsze

Triana: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Triana”

Sewilla – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 284

Triana: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.4 / 5
na podstawie 3 147 opinii

Minibus Tour, Aquarium and River Cruise.

Krótki objazdowy tour po centrum miasta z postojem na Placu Hiszpańskim - z wyczerpującymi informacjami przewodniczki i jej występ w tańcu flamenco z akompaniamentem ulicznego gitarzysty - no no! Następnie reszta grupy z przewodniczką ruszyła na zwiedzanie piesze miasta, a bus zawiózł nas dwóch do Aquarium, które oglądaliśmy samodzielnie, po czym zostaliśmy zawiezieni na przystań statku na rejs po rzece. Rejs bardzo przyjemny, z widokami na oba brzegi rzeki i informacjami z głośnika statku o tym co oglądamy.

We totaly enjoyed the show. Every part of it was amazing, the singer, guitarist and dancers were hipnotizing. The room is small , not a lot of seats, so the atmosphere is intimate and authentic. You cannot make pictures and movies true the show - only at the end and without the flash - but it's understandable. Bar is easy to find, they are serving drinks but no food.

Fantastyczne, emocjonujące wydarzenie.Byliśmy zachwyceni i ciągle wspominamy.Fantastyczna rodzina. Perfekcyjni w tańcu, śpiewie, Cudownie grający gitarzysta.Mała sala na pięćdziesiąt osób.

Zdjęcie w tle: Lorena a.k.a. Loretahur, CC BY-SA 2.0