Atrakcje i wycieczki
Trapani

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Trapani

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Trapani?

Na jakich wycieczkach w: Trapani obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Trapani: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Trapani? Kliknij tutaj.

Trapani: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 409 opinii

Bardzo udany dzień. Nasz przewodnik był doskonały, kompetentny, przyjazny, gościnny i pełen pasji. Trasa była małą grupą z siedmioma osobami, w tym mną, co było w sam raz, a trasa była dobrze zaplanowana. Mieliśmy odpowiednią ilość czasu, aby zobaczyć miejsca. Zarezerwowałem wycieczkę tylko dzień wcześniej, a organizator wycieczki natychmiast powiadomił mój hotel o terminie odbioru. Całe doświadczenie było doskonałe!

Piękne lokalizacje, ciekawa historia, wspaniałe krajobrazy

Kierowca był na czas i zabrał nas do miejsc, przekazując nam historyczną opinię na temat miejsc, które odwiedzimy. Był bardzo cierpliwy i czekał na nas, nawet jeśli się trochę spóźniliśmy, ponieważ towarzyszyła mi moja 92-letnia matka, która oczywiście szła powoli. Odwiedzone miejsca były niesamowicie piękne, a sceneria wspaniała. Trasa trwała prawie 8 godzin i byli w odpowiednim czasie.

Świetny rejs polecam, jeśli nie masz nic przeciwko przebywaniu z kilkoma osobami na dużej łodzi. Przystanki na dwóch wyspach i zatokach były bardzo przyjemne, nie wspominając o bardzo dobrym jedzeniu. Radzę kupić bilety na miejscu znacznie taniej.

Piękny dzień lub możemy zobaczyć ładne spojrzenie na te piękne wyspy. Dwa popularne przystanki na pływanie. Bardzo miła obsługa. Obiad dobre danie z makaronu. Od dnia

Transport do iz powrotem sprawił, że wycieczka była niezapomniana, ponieważ jazda ma tak dużą wiedzę na temat miejsc i okolicy.