Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Transdanubia Centralna

Często zadawane pytania dotyczące: Transdanubia Centralna

Na jakich wycieczkach w: Transdanubia Centralna obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Transdanubia Centralna: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Transdanubia Centralna? Kliknij tutaj.

Transdanubia Centralna: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 636 opinii

Wycieczka gorąco polecana, mała grupa (11 osób). Wizyta w 2 małych firmach winiarskich, bardzo osobista, bardzo dobrzy gospodarze i doskonałe wina. Imi nasz przewodnik po prostu świetny i bardzo uprzejmy. Obiad bardzo dobry i regionalny, wariant wegetariański możliwy po wcześniejszym zamówieniu.

Bardzo fajny dzień, kierowca punktualny na spotkaniu, a także wyjazd z wycieczki (było sztormowo, ale osłonięci w łodzi, nie braliśmy kropli) Attila był znakomity i poliglota, za każdym razem nawet po 2 wysiłek, aby przetłumaczyć….praktycznie wszystko. Polecam bez wahania.

Spodziewaliśmy się wycieczki z dzikiem, ale dostaliśmy FANTASTYCZNĄ wycieczkę autobusową z doświadczonym i utalentowanym przewodnikiem. Zrzucili nam skarpetki (to pozytywne amerykańskie powiedzenie!)! Bardzo mi się podobało i gorąco polecam.

Przeszło moje oczekiwania! Świetnie się bawiliśmy ze wspaniałymi ludźmi. Niesamowite, jak furgonetka zaczyna cicho i pod koniec wszyscy ze sobą rozmawiają :) Świetnie!!

La experiencia es groźny. Nadie debería de Budapest sin tomar este tour. La naturaleza es impresionante. Hilda es muy conocedora y tiene un muy buen trato