Atrakcje i wycieczki
Trafalgar Square

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Trafalgar Square: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Trafalgar Square? Kliknij tutaj.

Trafalgar Square: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 16 629 opinii

Zarezerwowane przez Get your Guide. Wydrukowane bilety są wyłączone, ale też pobrana aplikacja. Kupiłem karnet dzienny, więc ustaliliśmy, co możemy zrobić w ciągu dnia, korzystając z karnetu. Używane wycieczki autobusowe. Poruszanie się po całym okręgu miasta zajmuje wieki. Powiedziano nam, że 2 godziny, ale bardziej jak 2 i 1/2. Nie udało mi się zobaczyć niektórych punktów orientacyjnych z powodu zamknięcia dróg. Pojechaliśmy do Opactwa Westminsterskiego. Zarezerwowałem miejsce w godzinach od 15 do 15:30 w St Paul's. Wsiadłem do autobusu o 1.45 i dopiero o 15:30 zrobiłem sobie przerwę. Autobus minął opactwo 3 lub 4 razy, co było dziwne. Z St Paul's dokonaliśmy naszej rezerwacji o 18:00 w Shard. Poleciłbym zakup karnetu i atrakcji, które odwiedziliśmy.

Zawsze wybieram się do nowych miast, żeby się uczyć. Dość zaplanowane co 20 minut na 3-dniowy bilet, który mieliśmy. Łatwe do zobaczenia po całym mieście, zaoszczędziło nam taksówek / Uberów, po prostu wysiadając na bliższym przystanku do rzeczy, które chcieliśmy zobaczyć i zrobić w całym mieście. Uwaga: linia NIEBIESKA nie działa teraz – jest „sezonowa”. Musiałem tego przegapić w rezerwacji. Rejs po rzece jest naprawdę tego wart. Uwielbiam różne poglądy i komentarze. Łatwy, niezawodny. Spokojnie nawet po to, by jeździć po ich pętlach. Zdecydowanie polecam jako wycieczkę i taksówkę dla Ciebie!

To było absolutnie genialne! Moja dziewczyna i ja świetnie się bawiliśmy! Tom był świetnym przewodnikiem i ożywił wszystko. Było też naprawdę miło usłyszeć wiele o historii Londynu oprócz rdzenia manii Harry'ego Pottera i zwiedzić miasto. Pokochałem to.

Bardzo dobrze, tylko czasami źle rozumiemy wskazówki lub podpowiedzi. Ale obsługa klienta jest naprawdę dobra, więc mimo to możemy ukończyć zadanie.

To było naprawdę magiczne, interesujące i ekscytujące! Wiele ciekawych informacji i wspaniałych historii.