Dodaj daty

Town hall of Middelburg

Town hall of Middelburg – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Middelburg: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

1. Middelburg: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Czy słyszałeś już o Jean Baptiste de Loeil? Jest najbardziej znanym chirurgiem Middelburga. Po przetestowaniu kilku środków popełnił ogromną zbrodnię. A w mieście takim jak Middelburg taka historia szybko krąży. Uciekł przez tajne wyjście, przez które przemycano również jego zakazane narkotyki. Ale musi być szybki, pomożesz? Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Przejdź obok Abbey Tower, przespaceruj się uroczymi uliczkami i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Middelburg: Rejs po kanale miejskim

2. Middelburg: Rejs po kanale miejskim

Wskocz na pokład rejsu po kanałach Middelburga i poznaj to historyczne miasto od strony wody. Przepłyń obok Lange Jan - kultowej 90,5-metrowej wieży Middelburga - budynku VOC, Oostkerk i Kloveniersdoelen. Podczas rejsu zostaniesz zabrany wzdłuż malowniczych kanałów, obok przystani, aż do samego serca Middelburga. Middelburg był drugim miastem VOC (Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej) w Holandii. Dziś jest to piąte zabytkowe miasto w kraju, szczycące się ponad 1200 zabytkami. Podczas całej podróży będziesz cieszyć się oszałamiającymi widokami na najważniejsze zabytki miasta. Nasz kapitan uraczy Cię opowieściami o początkach miasta, jego bogatej historii i monumentalnych budynkach.

Middelburg: Townhall z przewodnikiem

3. Middelburg: Townhall z przewodnikiem

Przeżyj z naszym doświadczonym przewodnikiem historyczną wycieczkę po pięknym późnogotyckim ratuszu i opowiedz o jego bogatej historii. Zwiedzisz między innymi salę weselną, salę narad i ratusz. Ekskluzywna wycieczka z przewodnikiem przez przewodników informacji turystycznej Middelburg. Czas trwania wycieczki to 1 godzina.

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Town hall of Middelburg: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Town hall of Middelburg? Kliknij tutaj.