Wybierz daty

Tower Millennium Pier

Tower Millennium Pier: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tower Millennium Pier? Kliknij tutaj.

Tower Millennium Pier: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3364 opinii

To była najlepsza decyzja, aby zarezerwować tę wycieczkę łodzią. Mieliśmy ogromne szczęście z pogodą, świeciło słońce i było 32 stopnie. Na łodzi było przyjemnie chłodno i było dużo kawy i herbaty oraz wiele przysmaków, które obsługa przyniosła do naszych stolików. To była bardzo miła atmosfera i miałeś wspaniały widok. W drodze powrotnej dużo opowiadano o zabytkach, które mogliśmy zobaczyć.

Doskonałe doświadczenie! Żałuję tylko, że nie dowiedziałem się wcześniej od spikera, że zbliżamy się do Big Bena i kilku innych punktów orientacyjnych, żebym mógł pobiec na górę zrobić zdjęcia. Albo, że zatrzymaliby się trochę na zdjęcia, zanim się odwrócili. Poza tym była to taka przyjemna przejażdżka z dobrą popołudniową herbatą i kanapkami na palcach, ciastami itp.

Wszyscy pracownicy byli bardzo przyjaźni i gościnni, od momentu wejścia na pokład. Obsługa była szybka i sprawna, a jedzenie było cudowne i dobrze podane. Wszystko idealnie zgrane od początku do końca, a nawet zostawiając czas na wejście na pokład łodzi, aby zobaczyć więcej zabytków, przed powrotem do punktu odbioru.

Ten popołudniowy rejs herbaciany po Tamizie był wart swojej ceny. Wybór ciast i kanapek był bardzo miły i obfity. Rzeczywisty rejs sam w sobie dużo trwał, a komentator rejsu był zarówno bardzo pouczający, jak i zabawny. Z pewnością rozważyłbym ponowne użycie, gdy następnym razem w Londynie.

Obowiązkowy rejs po rzece. Niesamowite światła Londynu. Tak się złożyło, że zakończenie wycieczki tuż po otwarciu mostu Tower Bridge było cudownym przeżyciem.