Dodaj daty

Tower Bridge

Tower Bridge

Tower Bridge – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: rejs Tamizą z Westminster do Greenwich

1. Londyn: rejs Tamizą z Westminster do Greenwich

Podziwiaj widoki na najbardziej kultowe zabytki Londynu podczas rejsu po Tamizie. Popłyń do Greenwich, aby zobaczyć historyczne zabytki Londynu z Tamizy. Przepłyń obok kultowych zabytków, takich jak Houses of Parliament, Tower Bridge i Tate Modern. Wybierz podróż w jedną stronę lub w obie strony, z biletem wstępu bez kolejki i omiń kolejki do kas biletowych, wchodząc bezpośrednio na pokład łodzi. Słuchaj komentarza audio do pobrania na smartfonie, ciesząc się komfortem nowoczesnego, ale tradycyjnego statku. Podziwiaj piramidalną strukturę The Shard i zobacz inne zabytki z historycznej drogi wodnej Londynu. Udaj się na otwarty pokład, aby podziwiać panoramiczne widoki na londyńskie zabytki. Zatrzymaj się na Embankment Pier, Festival Pier i Tower Bridge Quay, zanim dotrzesz do Greenwich Pier. Możesz odkrywać uroki Greenwich na własnych warunkach i zobaczyć takie zabytki, jak Greenwich Market, Cutty Sark, Narodowe Muzeum Morskie, Greenwich Park i Królewskie Obserwatorium, które znajdują się w odległości krótkiego spaceru od molo.

Londyn: Bilet wstępu na Tower Bridge

2. Londyn: Bilet wstępu na Tower Bridge

Wycieczka do Londynu nie byłaby kompletna bez wizyty na Tower Bridge, jednym z najsłynniejszych zabytków miasta. Wizyta na Tower Bridge przeniesie Cię z powrotem do epoki wiktoriańskiej, zanurzając Cię w historii tego zabytku od samego początku. Podziwiaj widoki na miasto z oszałamiającego szklanego chodnika, ustawionego 42 metry nad Tamizą. Położony między wieżami północną i południową, możesz podziwiać inspirujące i niepowtarzalne widoki na miasto. Możesz również przeczytać wszystko o historii i budowie Tower Bridge. Cofnij się w czasie i odkryj imponujące wiktoriańskie maszynownie, które niegdyś napędzały Tower Bridge. Zobacz, gdzie ponad 80 osób było potrzebnych do obsługi silników i podniesienia mostu. Maszynownie rozpalą Twoje zmysły, aby poczuć, jak to było w epoce wiktoriańskiej. Zobacz byłych pracowników Tower Bridge na zawsze uwiecznionych na Niebieskiej Linii, która prowadzi z wież do historycznych maszynowni. Niebieska linia rzuca światło na niektórych niedocenianych bohaterów, którzy utrzymywali słynny punkt orientacyjny w ruchu.

Londyn: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

3. Londyn: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Poznaj Londyn podczas wygodnej wycieczki autobusowej typu hop-on hop-off. Poznaj historię, kulturę i architekturę miasta dzięki komentarzom audio na pokładzie i ciesz się panoramicznymi widokami oferowanymi przez autobus z otwartym dachem. Twój bilet obejmuje również trasę transferu. Odwiedź wszystkie najważniejsze zabytki Londynu na trasie autobusowej z 36 przystankami, zaczynając od Grosvenor Gardens i kończąc na Pałacu Buckingham. Zobacz Queen Elizabeth Gate w Hyde Parku i nabrzeże Tamizy. Przejedź przez Westminster Bridge i zobacz Houses of Parliament, Big Bena i London Eye. Zobacz katedrę św. Pawła, opactwo Westminster i Tower Bridge. Doświadcz blichtru i przepychu londyńskiego West Endu, gdy autobus wycieczkowy jedzie na Leicester Square, a na koniec udaj się do Pałacu Buckingham, głównej rezydencji królewskiej. Ciesz się elastycznością zwiedzania zabytków we własnym tempie. Możesz wysiąść na dowolnym z 35 przystanków na 3 trasach i zwiedzić pobliskie zabytki. Kup bilet 24- lub 48-godzinny i ciesz się bezpłatnym rejsem po Tamizie między Westminster Pier i Tower Pier. Przepłyń pod niektórymi z najsłynniejszych mostów w mieście i zobacz Londyn z perspektywy wody. Przystanki autobusowe czerwonej linii: 1) Belvedere Road 2) Aldwych (One Aldwych Hotel) 3) Ludgate Hill (Katedra św. Pawła) 4) Queen Victoria Street (The City) 5) London Bridge 6) Tooley Street (Tower Bridge) 7) Tower Hill (Tower of London) 8) Victoria Embankment 9) Most Westminsterski (Big Ben) 10) Horseferry Road 11) Buckingham Gate (Pałac Buckingham) - zamknięte do odwołania 12) Buckingham Palace Road (stacja Victoria) 13) Buckingham Palace Road, przystanek Z12 14) Grosvenor Gardens 15) Queen Elizabeth Gate, Hyde Park 16) Marble Arch (Speakers Corner) 17) Marble Arch (Park Lane) 18) Haymarket 19) Pall Mall East (Trafalgar Square) 20) Most Westminsterski (południowy) Zielona trasa - transport wahadłowy 40) Waterloo Road 41) Old Vic 42) Southampton Row, przystanek Y, do Muzeum Brytyjskiego 43) Woburn Place 44) Pancras Road 45) Midland Road 46) Euston Road 47) Euston Square 48) Great Russell Street, British Museum 49) City Sightseeing Shop, Southampton Row 50) Lancaster Place, Somerset House 1) Belvedere Road 51) York Road (Southbank) 52) Stacja Lambeth North Przystanki autobusowe niebieskiej linii: 17) Marble Arch (Park Lane) 26) Knightsbridge 27) Royal Albert Hall 28) Kensington Road 29) Gloucester Road 30) Muzeum Wiktorii i Alberta 31) Harrods 15) Queen Elizabeth Gate, Hyde Park 16) Marble Arch (Speakers' Corner)

Londyn: Tootbus London Discovery Wycieczka autobusowa hop-on hop-off

4. Londyn: Tootbus London Discovery Wycieczka autobusowa hop-on hop-off

Poznaj to, co najlepsze w Londynie w ciągu jednego dnia dzięki wycieczce Tootbus London. Wsiądź do autobusu z otwartym dachem, który zabierze Cię po mieście i zapewni zapierające dech w piersiach widoki na najważniejsze zabytki, w tym Tower of London, Tower Bridge, Opactwo Westminsterskie i wiele innych. Zobaczysz także London Eye, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Covent Garden, Houses of Parliament, Big Ben, Pałac Buckingham, katedrę św. Pawła, pałac St. James i inne atrakcje Londynu . Użyj przejazdu autobusem, aby sporządzić listę miejsc, które chcesz zwiedzić, a następnie wysiądź na najbliższym przystanku autobusowym, aby zagłębić się w każdą lokalizację. Możesz zobaczyć klejnoty koronne w Tower of London, obejrzeć zmianę warty w Pałacu Buckingham lub wspiąć się na kopułę katedry św. Pawła. Miłośnicy jedzenia mogą odwiedzić Borough Market, jeden z najlepszych targów spożywczych w Londynie, a miłośnicy dobrej zabawy mogą udać się do Soho lub przejechać się London Eye. > Ciesz się łatwym sposobem przemieszczania się z jednego punktu do drugiego, podczas gdy komentarze audio poprowadzą Cię przez miasto i zapewnią Ci wgląd. Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie przegap przyjaznego dzieciom kanału audio dostępnego w języku angielskim i francuskim, który zapewni im rozrywkę podczas całej wycieczki. Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny, w zależności od wybranej opcji, i możesz wsiadać i wysiadać z autobusu nieograniczoną liczbę razy w okresie ważności. Więc przyjedź i odkryj to, co najlepsze w Londynie podczas tej wycieczki autobusowej typu hop-on hop-off. Mamy przystanek tuż przed stacją Eurostar.

Londyn: Big Bus Hop-on Hop-off, rejs po rzece i London Eye

5. Londyn: Big Bus Hop-on Hop-off, rejs po rzece i London Eye

Odkryj to, co najlepsze w Londynie, korzystając z wycieczki typu hop-on hop-off na pokładzie piętrowego autobusu z otwartym dachem i ciesz się przejażdżką London Eye w ramach swojego biletu. W ramach swojego biletu wybierz się także na relaksujący rejs po Tamizie. Wycieczka typu hop-on, hop-off to idealny sposób na odkrycie najlepszych zabytków, punktów orientacyjnych i atrakcji Londynu we własnym tempie. Wycieczka zapewnia nieograniczony dostęp do autobusów typu hop-on hop-off z przystankami strategicznie rozmieszczonymi w najważniejszych lokalizacjach, takich jak Big Ben, Pałac Buckingham, London Eye, Opactwo Westminsterskie, Tower Bridge i Katedra św. Pawła. Wysiądź z autobusu na moście Westminster i wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę diabelskim młynem London Eye. Ze szczytu będziesz mógł podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę 360 stopni na imponującą panoramę miasta. Zobacz najsłynniejsze zabytki miasta, w tym Big Bena i gmach parlamentu, z niezrównanego widoku z lotu ptaka. Rozpocznij wycieczkę na dowolnym przystanku Big Bus. Do popularnych punktów wyjścia należą London Eye, Marble Arch, Victoria Station i Trafalgar Square. W przypadku wszystkich rodzajów biletów możesz wybrać się na rejs statkiem po Tamizie od Tower of London do Westminster Pier (w dowolnym kierunku). Do najważniejszych atrakcji trasy Big Bus należą: Pałac Buckingham i zmiana warty Budynki Parlamentu Big Bena opactwo Westminsterskie 10 Downing Street Whitehall Cyrk Piccadilly, Ulica Oksfordzka Regent Street Plac Trafalgarski Londyńskie Oko Loch londyński Akwarium Sea Life w Londynie Madame Tussauds Covent Garden Bank Anglii Pomnik Katedra św. Pawła Wieża w Londynie Wieża most Odłamek Ratusz Pałac Lambeth Brytyjskie Muzeum Marmurowy Łuk Mayfaira Zielony park Kącik Hyde Parku Harrodsa Muzea South Kensington Pałac Kensington Notting Hill.

Londyn: Christmas Lights by Night - wycieczka otwartym autobusem

6. Londyn: Christmas Lights by Night - wycieczka otwartym autobusem

Zrób niezapomniane Święta Bożego Narodzenia dzięki świątecznej wycieczce po najważniejszych atrakcjach Londynu. Na szczycie otwartego piętrowego autobusu będziesz mieć najlepsze miejsca w domu, aby delektować się panoramicznym widokiem na świecące ulice. Zobacz, jak miasto rozświetla się po zachodzie słońca, i zobacz, jak Londyn obchodzi Boże Narodzenie. Wyrusz z oświetlonego London Eye na kultowe Opactwo Westminsterskie i Big Ben. Podziwiaj wspaniałe wystawy na Regent Street i Oxford Circus. Zobacz jedną z najwyższych choinek w mieście na Trafalgar Przejdź na plac i miń Pałac Buckingham. Przejdź się krętymi uliczkami Londynu i poczuj się olśniony przez wesoły wystrój. Dowiedz się kilku zabawnych faktów o każdej lokalizacji z przewodnikiem na żywo.

Londyn: The London Pass® z ponad 90 atrakcjami i wycieczkami

7. Londyn: The London Pass® z ponad 90 atrakcjami i wycieczkami

Zobacz wszystko, co Londyn ma do zaoferowania dzięki London Pass® i zaoszczędź do 50%* w porównaniu z zakupem pojedynczych biletów. Ciesz się dostępem do historycznych zabytków, najważniejszych atrakcji, światowej sławy muzeów, rozrywek, wycieczek krajoznawczych i nie tylko dzięki temu kompletnemu pakietowi. Po prostu wybierz pakiet kredytów w oparciu o liczbę dni, w których odwiedzasz Londyn, użyj aplikacji Go City, aby zaplanować trasę i ruszaj na zwiedzanie! Uzyskaj dostęp do ponad 90 atrakcji, w tym: POPULARNE ATRAKCJE - Tower of London - Widok z wieży Shard - 1-dniowa wycieczka autobusowa hop-on hop-off - Uber Boat by Thames Clippers - 1-dniowa wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off - Zamek Windsor (wejście tylko po południu) - Opactwo Westminsterskie - London Bridge Experience - Tower Bridge - Londyńskie zoo - Katedra św. - Pałac Kensington INTERESUJĄCE MIEJSCA - Teatr Globe Szekspira - Royal Albert Hall - Królewskie Obserwatorium Greenwich - Old Royal Naval College - Cutty Sark - Ogrody Kew - Pałac Hampton Court - Apsley House - Dom Benjamina Franklina: Wycieczka architektoniczna - Dom Benjamina Franklina: Historyczny - Pałac Eltham - Golden Hinde - Wellington Arch - Chelsea Physic Garden MUZEA I GALERIE - Londyńskie Muzeum Transportu - Muzeum Foundling - Muzeum Kawalerii Gospodarstwa Domowego - Muzeum Charlesa Dickensa - Muzeum Gwardii - Muzeum Karykatury - Kolekcja współczesnej sztuki włoskiej Estorick - Kolekcja Wernhera w Domu Strażnika - Muzeum Wachlarzy - Londyńskie Muzeum Kanałów - Londyńskie Muzeum Wody i Pary - Muzeum Ogrodów - Muzeum marek - Queen's Gallery (tymczasowo zamknięte) - Muzeum Poczty - Galeria Courtauld - Bez ram - wciągające doświadczenie artystyczne WYCIECZKI I DOŚWIADCZENIA - ArcelorMittal Orbit - Stadion Arsenalu FC (Emirates Stadium) - Wycieczka po stadionie Chelsea FC - Zwiedzanie stadionu Tottenham Hotspur FC - Zwiedzanie stadionu Twickenham i muzeum rugby - Zwiedzanie stadionu Wembley - Wycieczka kulinarna po Londynie - Wycieczka po historycznych pubach Londynu i nie tylko! *Oszczędności oparte na przykładowych planach zwiedzania na stronie Go City.

Londyn: nocna wycieczka autobusem z odkrytym dachem

8. Londyn: nocna wycieczka autobusem z odkrytym dachem

Doświadcz wspaniałej architektury Londynu i tętniącej życiem atmosfery, które robią wrażenie za dnia i które naprawdę ożywają nocą. Dodaj iskry swojej podróży do Londynu i ciesz się wycieczką po mieście na pokładzie autobusu z otwartym dachem. Zobacz słynne zabytki oświetlone na tle nocnego nieba. Zobacz Tower of London i Tower Bridge stojące dumnie na tle nieba i poczuj dreszczyk emocji, gdy prześlizgniesz się obok monumentalnego Big Bena. Zobacz, jak fontanny Trafalgar Square tańczą z radości dzięki świecącemu w nich światłu, a neonowe ekrany Piccadilly Circus olśniewają i ekscytują. Przechodząc obok Harrodsa, zobacz wspaniałe światła, które przywodzą na myśl Boże Narodzenie, nawet latem. Poznaj historię zabytków, takich jak katedra św. Pawła i opactwo westminsterskie, z przewodnika i posłuchaj fascynujących historii o mieście. Wybierz się na zabawną i pouczającą wycieczkę odpowiednią dla rodzin i grup przyjaciół.

Londyn: wycieczka Big Bus Hop-on Hop-off Tour i rejs po rzece

9. Londyn: wycieczka Big Bus Hop-on Hop-off Tour i rejs po rzece

Odkryj, co Londyn ma do zaoferowania podczas wycieczki po stolicy Anglii z możliwością wsiadania i wysiadania. Przejedź przez kultowe zabytki, w tym Pałac Buckingham, London Eye i Big Ben, z komentarzem audio dostępnym na pokładzie (w zestawie słuchawki douszne). Wybierz pomiędzy biletem 24-godzinnym a 48-godzinnym i odkryj Londyn 3 specjalnie zaprojektowanymi trasami obejmującymi ponad 45 przystanków: Czerwona trasa Trasa czerwona obejmuje najlepsze miejsca w historycznym Londynie, w tym Big Ben, London Eye i katedrę św. Pawła. Niebieska trasa Niebieska trasa to kompleksowa trasa obejmująca cały centralny Londyn, od Pałacu Kensington na zachodzie po Tower of London na wschodzie. Przystanki obejmują Harrods, South Kensington Museums i Madame Tussauds. Zielona Trasa Zielona Trasa łączy piękne, zrewitalizowane obszary St Pancras i King’s Cross ze zgiełkiem Covent Garden, po drodze prowadząc przez Bloomsbury. Rejs po Tamizie Każdy bilet obejmuje rejs po rzece w jedną stronę z Tower of London do Westminster w dowolnym kierunku. Rejs po rzece obejmuje komentarz na żywo w 8 językach. Zobacz najważniejsze londyńskie atrakcje wzdłuż Tamizy, w tym Tower Bridge, HMS Belfast, Shakespeare's Globe i Tate Modern. Godziny wypłynięcia na rejs po rzece są co około 45 minut. Wycieczka piesza z przewodnikiem Odkryj serce Londynu na piechotę. Nasze wycieczki piesze, prowadzone przez doświadczonych przewodników Big Bus, zapewniają dostęp do obszarów, których nie można odwiedzić autobusem. Twój przewodnik ujawni fakty historyczne i fascynujące historie o słynnych londyńskich budynkach i instytucjach kulturalnych. Wybierz jedną z trzech opcji wycieczki. Wieczorna wycieczka panoramiczna Wybierz opcję obejmującą panoramiczną wycieczkę wieczorną, aby odkryć magię Londynu, gdy miasto staje się wieczorem oświetlone. Wskocz na nieprzerwaną, panoramiczną wycieczkę po najważniejszych zabytkach Londynu, gdy słońce zaczyna zachodzić.

Londyn: Explorer Pass z wejściem do 2 do 7 atrakcji

10. Londyn: Explorer Pass z wejściem do 2 do 7 atrakcji

Kup kartę London Explorer Pass i otrzymaj od 2 do 7 kredytów do wykorzystania na wstęp do ponad 80 najlepszych atrakcji, zabytków, muzeów i wycieczek. Dzięki opcjom obejmującym Tower of London, Shakespeare's Globe, The View from the Shard, St. Paul's Cathedral i nie tylko, nadszedł czas, aby odhaczyć swoją listę rzeczy do zrobienia! Wybierz dowolne 2, 3, 4, 5, 6 lub 7 atrakcji: Najważniejsze atrakcje: - 1-dniowa wycieczka autobusowa hop-on hop-off Londyn - Tower of London - Widok z wieży Shard - Pałac Kensington - Wystawa i zwiedzanie teatru Shakespeare's Globe - Katedra św. - Karnet miejski na rejs Tamizą - Tower Bridge - Opactwo Westminsterskie - London Bridge Experience - Londyńskie zoo - I jeszcze więcej! (zobacz poniżej) Ważny przez 60 dni od pierwszego użycia, Explorer Pass jest idealny, jeśli chcesz zobaczyć to, co najlepsze w Londynie, ale nie chcesz się spieszyć. Odwiedź atrakcję, zrób zakupy, a następnie odwiedź muzeum - nadal możesz zaoszczędzić do 50% w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów na atrakcje. Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji Go City, aby zaplanować podróż, zarezerwować atrakcje w razie potrzeby i pomóc w poruszaniu się po mieście. Aby uzyskać najlepsze wrażenia, postępuj zgodnie z instrukcjami w potwierdzeniu rezerwacji, aby zsynchronizować bilet z aplikacją. Pełna lista atrakcji: Zabawy i wycieczki: - Up at the O2 - Brit Movie Tours - Brit Music Tours - Wycieczki po ikonach Brit - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Open Bus po Windsorze - London Bicycle Tour Company - wypożyczalnia rowerów - Curzon Soho/Mayfair lub Bloomsbury - bilet do kina - Swingers Crazy Golf (West End lub City venues) - Sherlock: Oficjalna gra na żywo - All Star Lanes (kręgle) - The Dare Skywalk - Rozwiąż zagadkę: Morderstwo na Trafalgar Square Stadiony i wycieczki: - Zwiedzanie stadionu i muzeum Chelsea FC - Zwiedzanie stadionu Arsenalu - Zwiedzanie stadionu Tottenham Hotspur FC - Zwiedzanie stadionu Wembley - Zwiedzanie stadionu Twickenham i muzeum World Rugby - Zwiedzanie stadionu Kia Oval Żywienie i napoje: - Wycieczka kulinarna po Londynie - Koktajl The Strand w The Top Hat - The Chocolate Cocktail Club - jeden koktajl gratis - Bermondsey Bierkeller - Wycieczka po browarze Fuller's - Hard Rock Café w Londynie - The Seashell of Lisson Grove (ryba z frytkami) Muzea i interesujące miejsca: - Królewskie Ogrody Botaniczne, Kew - Królewskie Obserwatorium Greenwich - Londyńskie Muzeum Transportu - Cutty Sark - Dom Benjamina Franklina - Muzeum Florence Nightingale - Muzeum Freuda w Londynie - Pałac Hampton Court - Muzeum Kawalerii Domowej - Londyńska wycieczka rowerowa - Muzeum marek - Old Royal Naval College - Wycieczka po Royal Albert Hall - Muzeum Ogrodów - Muzeum Gwardii - Pomnik wielkiego pożaru Londynu - Muzeum Poczty - Zwiedzanie stadionu Wembley - Apsley House - Pałac Eltham - Jewel Tower - Wellington Arch - Chiswick House i ogród kuchenny - Muzeum Królewskich Sił Powietrznych w Londynie - Galeria Courtauld *Oszczędności na podstawie przykładowych planów zwiedzania na stronie Go City.

Liczba znalezionych atrakcji: 237
Sortuj wg::

Tower Bridge: najlepsze atrakcje w pobliżu

Tower Bridge: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tower Bridge? Kliknij tutaj.

Tower Bridge: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(22 252 recenzji)

Dobrze zorganizowane. Autobus stał prawie przed hotelem. Kierowca wiedział dokładnie, gdzie mamy wysiąść, diabelski młyn był bardzo piękny, ale w pełni zasłużony, ale najpierw trzeba było aktywować bilet w kasie. Łódź również poszła dobrze. Krótko mówiąc, dobry wybór, aby stosunkowo tanio odkryć Londyn

Świetny sposób na zobaczenie najważniejszych punktów Londynu w jeden dzień. Możliwość przesiadki między liniami, słuchawki w każdym autobusie. Gorąco polecam :)

Opcja zwiedzania Lomdynu autobusem to najlepsza możliwość. Autobus jest punktualny, czysty. Pracownicy są bardzo mili. Serdecznie polecam

Wszystko było w porządku, jednak nie mogliśmy odwiedzić THE SHARD z naszą przepustką.

Nawet w deszczowy dzień bardzo miło było zobaczyć Londyn z rzeki.