Torrevieja
Atrakcje letnie

Liczba znalezionych atrakcji: 12

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Torrevieja: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj wg::
Torrevieja

Torrevieja

Nasze najbardziej polecane Torrevieja Atrakcje letnie

Torrevieja: bilet wstępu do parku wodnego Aquopolis

Torrevieja: bilet wstępu do parku wodnego Aquopolis

Ciesz się zabawą dla całej rodziny w Aquopolis Torrevieja. Od pompujących adrenalinę zjeżdżalni dla poszukiwaczy mocnych wrażeń po bardziej umiarkowane przejażdżki dla młodszych dzieci — każdy znajdzie coś dla siebie. Poczuj szum swobodnego spadania po 10-metrowej stronie Splash i trzymaj się mocno pączka podczas przejażdżki bumerangiem. Lub wykorzystaj to, co najlepsze z obu światów, korzystając z jednej z bardziej umiarkowanie zaprojektowanych zjeżdżalni. Dzieci poniżej 10. roku życia mają również dostęp do miniparku Kids Zone i Charmed Lake. Alternatywnie, możesz popracować nad jednym z zajęć organizowanych przez zespół animatorów Aquopolis, w tym Aquagym i Step, lub zrelaksować się wiedząc, że dzieci są pod opieką w Mini Club.

Torrevieja: doświadczenie parasailingu

Torrevieja: doświadczenie parasailingu

Wznieś się w przestworza nad wspaniałym oceanem i pod wielkim błękitnym niebem, aby przeżyć niezapomniane wrażenia. Spotkaj się w klubie żeglarskim i zrelaksuj się przy muzyce, napojach i chłodnym spacerze wzdłuż wybrzeża, aż nadejdzie Twoja kolej, aby uderzyć w przestworza. Następnie zakłada się na uprząż i do spadochronu. Po wypłynięciu łodzi popłyniesz 200 metrów w górę i będziesz podziwiać spektakularne widoki na całe miasto Torrevieja. Idź sam lub zrób to z przyjaciółmi, ponieważ na jednym spadochronie może pływać nawet 5 osób.

Torrevieja: przejażdżka nadmuchiwaną szaloną sofą napędzaną łodzią motorową

Torrevieja: przejażdżka nadmuchiwaną szaloną sofą napędzaną łodzią motorową

Rozpoczynamy aktywność z portu na naszej motorówce. Na zewnątrz będziesz jeździć na Crazy Sofa. Aktywność o wiele przyjemniejsza niż banan, ponieważ adrenalina jest większa i jest mniej upadków. Więc cały czas się tym cieszysz. Crazy Sofa jest przeznaczona do zabawy w grupie iz pewnością sprawi, że będziesz się śmiać. Crazy Sofa ma pojemność 8 miejsc. W zależności od wagi zestawu uczestników. W tej aktywności dzieci mogą jeździć w towarzystwie dorosłych. Dokonaj rezerwacji i ciesz się super zabawą dla całej rodziny.

z Torrevieja: wycieczka skuterem wodnym bez licencji.

z Torrevieja: wycieczka skuterem wodnym bez licencji.

Nauczysz się obsługi skutera zawsze przez wykwalifikowanych monitorów. Wybierz się na wspaniałą wycieczkę po wybrzeżu Torrevieja, gdzie będziesz cieszyć się wspaniałymi widokami na morze, miasto i plaże. Możesz także cieszyć się kąpielą we wspaniałych wodach, a tym samym cieszyć się tym doświadczeniem o wiele więcej. Ponadto możesz cieszyć się wolnym czasem, aby móc poruszać się skuterem wodnym po obszarze, który wskazuje monitor. Podczas wycieczki możesz zobaczyć różne rodzaje plaż, takie jak plaża Cura i Los Locos. Wycieczka prowadzi również do bardziej odległych obszarów Torrevieja, takich jak Cabo Cervera lub największa plaża w Torrevieja, która znajduje się w La Mata. Dzięki temu będziesz cieszyć się wspaniałym doświadczeniem i niezapomnianym dniem.

Zachód słońca na łodzi z cava w cenie

Zachód słońca na łodzi z cava w cenie

Przeżyj zachód słońca wzdłuż wybrzeża Torrevieja i Orihuela na pokładzie statku o pojemności do 9 osób. Nasz uroczy kapitan popłynie, aby przeżyć piękny zachód słońca nad morzem. Cava jest wliczona w cenę, chociaż można zamówić przekąski lub świeże owoce.

Torrevieja: e-rowerowa wycieczka po parkach przyrody

Torrevieja: e-rowerowa wycieczka po parkach przyrody

Odwiedź wszystkie interesujące i szczególne punkty Torrevieja. Odkryjesz, że istnieje Torrevieja pełna natury, niesamowitych i niepowtarzalnych zakątków. Odwiedź Salinas, parki przyrody, plaże, zatoczki i centralne punkty zainteresowania. Nasze rowery elektryczne są wysokiej jakości, dzięki czemu masz wygodną podróż, a dzięki silnikowi elektrycznemu możesz odbyć całą podróż bez wysiłku. Cóż, możesz regulować pomoc, jaką daje ci silnik elektryczny, aby droga nie stała się dla ciebie trudna.

Torrevieja: Przejażdżka łodzią bananową z instruktorem

Torrevieja: Przejażdżka łodzią bananową z instruktorem

Ciesz się zabawą na bananowej łodzi w Torrevieja. Aktywność, którą można cieszyć się w grupie, mamy 10 miejsc, aby bez wątpienia cieszyć się doświadczeniem pełnym śmiechu. Wyjdziemy z portu w kierunku morza i na morzu wsiądziemy do bananowca i będziemy holować potężną łódź, potem przepłyniemy morze z mnóstwem śmiechu i od czasu do czasu kąpielami w morzu. Aktywność, w której dorośli i dzieci będą cieszyć się wspaniałymi i niezapomnianymi wrażeniami. Zarezerwuj miejsce i ciesz się tą radosną i pełną adrenaliny aktywnością.

Doświadczenie Flyboard Torrevieja

Doświadczenie Flyboard Torrevieja

Spełnij swoje dziecięce marzenia o lataniu dzięki tej sesji na flyboardzie. Z pomocą profesjonalnego przewodnika w mgnieniu oka wzbijesz się w przestworza i zanurkujesz w morzu jak delfin. Wypływając z portu, dołącz do 6 innych pasażerów na łodzi i wypłyń w morze. Ciesz się przekąskami na pokładzie i kąp się w morzu, podczas gdy inni pasażerowie wykonują swoją kolej. Zanim rozpoczniesz sesję, wysłuchaj krótkiej odprawy bezpieczeństwa i przećwicz od swojego przewodnika oraz przygotuj cały niezbędny sprzęt. Spędzisz około 1 godziny na morzu. Wznieś się tak wysoko, jak czujesz się komfortowo i podziwiaj panoramiczne widoki na okolicę oraz wypróbuj nowe sztuczki przed powrotem na ziemię.

Torrevieja: Wypożyczalnia desek SUP Paddleboard na plaży Los Locos

Torrevieja: Wypożyczalnia desek SUP Paddleboard na plaży Los Locos

Paddleboarding wcale nie jest trudny. Każdy mógł spróbować bez wcześniejszego doświadczenia. Paddleboarding to fajna aktywność, która jest dobrym treningiem ciała i jednocześnie relaksującym dniem na wodzie. Dla Twojego bezpieczeństwa zawsze poświęcamy trochę czasu na wyjaśnienie różnych technik i zasad, zanim nasi klienci sami zaczną pływać na desce wiosłowej! Wypożyczamy paddleboardy odpowiednie dla osób na poziomie początkującym-średnio zaawansowanym (deski dmuchane) Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do przełożenia lub anulowania rezerwacji z powodu złych lub niebezpiecznych warunków pogodowych.

Torrevieja: Instruowana lekcja surfingu na plaży La Mata

Torrevieja: Instruowana lekcja surfingu na plaży La Mata

Nasze lekcje są idealne dla dzieci i dorosłych, którzy nigdy nie próbowali surfować lub mają niewielkie doświadczenie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym surferem, nasi przyjaźni i doświadczeni instruktorzy nauczą Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o surfingu. Prowadzeni przez naszych doświadczonych i cierpliwych instruktorów gwarantujemy, że staniesz na tablicy przed zakończeniem lekcji. W trakcie zajęć: Spotkaj się w miejscu zbiórki na plaży, a po krótkim powitaniu i wprowadzeniu rozdajesz niezbędny sprzęt sportowy do lekcji surfingu. Po spędzeniu około pół godziny na piasku z objaśnieniem zasad bezpieczeństwa i technik startu w surfingu, wszyscy razem pójdziecie do wody, aby poćwiczyć wstawanie i dobrze się bawić.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje letnie w: Torrevieja

Oprócz atrakcji typu Atrakcje letnie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Torrevieja?

W: Torrevieja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Torrevieja: Najciekawsze atrakcje

Torrevieja: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Torrevieja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Torrevieja? Kliknij tutaj.