Dodaj daty

Torrevieja
Atrakcje dla małych grup

Atrakcje dla małych grup

Nasze najbardziej polecane Torrevieja Atrakcje dla małych grup

Torrevieja: bilet wstępu do parku wodnego Aquopolis

1. Torrevieja: bilet wstępu do parku wodnego Aquopolis

Ciesz się zabawą dla całej rodziny w Aquopolis Torrevieja. Od pompujących adrenalinę zjeżdżalni dla poszukiwaczy mocnych wrażeń po bardziej umiarkowane przejażdżki dla młodszych dzieci — każdy znajdzie coś dla siebie. Poczuj szum swobodnego spadania po 10-metrowej stronie Splash i trzymaj się mocno pączka podczas przejażdżki bumerangiem. Lub wykorzystaj to, co najlepsze z obu światów, korzystając z jednej z bardziej umiarkowanie zaprojektowanych zjeżdżalni. Dzieci poniżej 10. roku życia mają również dostęp do miniparku Kids Zone i Charmed Lake. Alternatywnie, możesz popracować nad jednym z zajęć organizowanych przez zespół animatorów Aquopolis, w tym Aquagym i Step, lub zrelaksować się wiedząc, że dzieci są pod opieką w Mini Club.

Torrevieja: doświadczenie parasailingu

2. Torrevieja: doświadczenie parasailingu

Wznieś się w przestworza nad wspaniałym oceanem i pod wielkim błękitnym niebem, aby przeżyć niezapomniane wrażenia. Spotkaj się w klubie żeglarskim i zrelaksuj się przy muzyce, napojach i chłodnym spacerze wzdłuż wybrzeża, aż nadejdzie Twoja kolej, aby uderzyć w przestworza. Następnie zakłada się na uprząż i do spadochronu. Po wypłynięciu łodzi popłyniesz 200 metrów w górę i będziesz podziwiać spektakularne widoki na całe miasto Torrevieja. Idź sam lub zrób to z przyjaciółmi, ponieważ na jednym spadochronie może pływać nawet 5 osób.

Torrevieja: przejażdżka nadmuchiwaną szaloną sofą napędzaną łodzią motorową

3. Torrevieja: przejażdżka nadmuchiwaną szaloną sofą napędzaną łodzią motorową

Rozpoczynamy aktywność z portu na naszej motorówce. Na zewnątrz będziesz jeździć na Crazy Sofa. Aktywność o wiele przyjemniejsza niż banan, ponieważ adrenalina jest większa i jest mniej upadków. Więc cały czas się tym cieszysz. Crazy Sofa jest przeznaczona do zabawy w grupie iz pewnością sprawi, że będziesz się śmiać. Crazy Sofa ma pojemność 8 miejsc. W zależności od wagi zestawu uczestników. W tej aktywności dzieci mogą jeździć w towarzystwie dorosłych. Dokonaj rezerwacji i ciesz się super zabawą dla całej rodziny.

z Torrevieja: wycieczka skuterem wodnym bez licencji.

4. z Torrevieja: wycieczka skuterem wodnym bez licencji.

Nauczysz się obsługi skutera zawsze przez wykwalifikowanych monitorów. Wybierz się na wspaniałą wycieczkę po wybrzeżu Torrevieja, gdzie będziesz cieszyć się wspaniałymi widokami na morze, miasto i plaże. Możesz także cieszyć się kąpielą we wspaniałych wodach, a tym samym cieszyć się tym doświadczeniem o wiele więcej. Ponadto możesz cieszyć się wolnym czasem, aby móc poruszać się skuterem wodnym po obszarze, który wskazuje monitor. Podczas wycieczki możesz zobaczyć różne rodzaje plaż, takie jak plaża Cura i Los Locos. Wycieczka prowadzi również do bardziej odległych obszarów Torrevieja, takich jak Cabo Cervera lub największa plaża w Torrevieja, która znajduje się w La Mata. Dzięki temu będziesz cieszyć się wspaniałym doświadczeniem i niezapomnianym dniem.

Wycieczka po winnicach z degustacją nad Salt Lake

5. Wycieczka po winnicach z degustacją nad Salt Lake

Poznaj naturalne piękno Parku Przyrody La Mata w Torrevieja podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Odkryj jego historię, znaczenie, jakie miało w Hiszpanii i skosztuj lokalnych i rzemieślniczych produktów z regionu. Po drodze miej oko na lokalne zwierzęta, takie jak flamingi. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy wejściu do parku przyrody La Mata i posłuchaj krótkiego wprowadzenia na temat wyjątkowych lagun w parku. Posłuchaj o Torrevieja i wyrusz szlakiem winnic. Dowiedz się o znaczeniu regionu w produkcji win zarówno na północy Hiszpanii, jak i na południu Francji. Zatrzymaj się, aby zobaczyć mały XV-wieczny fragment konstrukcji, który ujawnia część fascynującej historii parku. Kontynuuj do malowniczego miejsca, w którym możesz podziwiać spektakularną lagunę. Miej szansę zobaczyć ptaki wędrowne i osiadłe, takie jak flamingi. Udaj się do stołów przygotowanych do degustacji. Popijaj dwa inne wina DO z Alicante. Dowiedz się, jak prawidłowo łączyć wina z produktami rzemieślniczymi i lokalnymi, takimi jak 2 oliwy z pierwszego tłoczenia z okolicy, 2 domowe sery i 2 dania tapas.

Torrevieja: e-rowerowa wycieczka po parkach przyrody

6. Torrevieja: e-rowerowa wycieczka po parkach przyrody

Odwiedź wszystkie interesujące i szczególne punkty Torrevieja. Odkryjesz, że istnieje Torrevieja pełna natury, niesamowitych i niepowtarzalnych zakątków. Odwiedź Salinas, parki przyrody, plaże, zatoczki i centralne punkty zainteresowania. Nasze rowery elektryczne są wysokiej jakości, dzięki czemu masz wygodną podróż, a dzięki silnikowi elektrycznemu możesz odbyć całą podróż bez wysiłku. Cóż, możesz regulować pomoc, jaką daje ci silnik elektryczny, aby droga nie stała się dla ciebie trudna.

Doświadczenie Flyboard Torrevieja

7. Doświadczenie Flyboard Torrevieja

Spełnij swoje dziecięce marzenia o lataniu dzięki tej sesji na flyboardzie. Z pomocą profesjonalnego przewodnika w mgnieniu oka wzbijesz się w przestworza i zanurkujesz w morzu jak delfin. Wypływając z portu, dołącz do 6 innych pasażerów na łodzi i wypłyń w morze. Ciesz się przekąskami na pokładzie i kąp się w morzu, podczas gdy inni pasażerowie wykonują swoją kolej. Zanim rozpoczniesz sesję, wysłuchaj krótkiej odprawy bezpieczeństwa i przećwicz od swojego przewodnika oraz przygotuj cały niezbędny sprzęt. Spędzisz około 1 godziny na morzu. Wznieś się tak wysoko, jak czujesz się komfortowo i podziwiaj panoramiczne widoki na okolicę oraz wypróbuj nowe sztuczki przed powrotem na ziemię.

Torrevieja: Przejażdżka łodzią bananową z instruktorem

8. Torrevieja: Przejażdżka łodzią bananową z instruktorem

Ciesz się zabawą na bananowej łodzi w Torrevieja. Aktywność, którą można cieszyć się w grupie, mamy 10 miejsc, aby bez wątpienia cieszyć się doświadczeniem pełnym śmiechu. Wyjdziemy z portu w kierunku morza i na morzu wsiądziemy do bananowca i będziemy holować potężną łódź, potem przepłyniemy morze z mnóstwem śmiechu i od czasu do czasu kąpielami w morzu. Aktywność, w której dorośli i dzieci będą cieszyć się wspaniałymi i niezapomnianymi wrażeniami. Zarezerwuj miejsce i ciesz się tą radosną i pełną adrenaliny aktywnością.

Zachód słońca na łodzi z cava w cenie

9. Zachód słońca na łodzi z cava w cenie

Przeżyj zachód słońca wzdłuż wybrzeża Torrevieja i Orihuela na pokładzie statku o pojemności do 9 osób. Nasz uroczy kapitan popłynie, aby przeżyć piękny zachód słońca nad morzem. Cava jest wliczona w cenę, chociaż można zamówić przekąski lub świeże owoce.

Pokaz kulinarny z degustacją smakoszy w The Pink Lake

10. Pokaz kulinarny z degustacją smakoszy w The Pink Lake

Na początku zrobimy solną wycieczkę, aby wyjaśnić, jak sól była produkowana w przeszłości i jak właściwie przebiega ten proces. Zobaczymy niesamowite Jezioro Różowe i dowiemy się, dlaczego ma tak piękny kolor. Następnie rozpoczniemy pokaz kulinarny z wykwintną degustacją solonej ryby. Jest to typowa potrawa pochodząca z Cesarstwa Rzymskiego. Degustujemy również lokalne i ekologiczne wino oraz najwyższej jakości oliwę z oliwek. Odkryj najbardziej wyjątkowe doświadczenie: Salt & Sea. Będziemy cieszyć się spektakularną degustacją solonej ryby w solnej górze obok różowej laguny, podziwiając jednocześnie najpiękniejszy zachód słońca w okolicy.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Torrevieja

Torrevieja

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje dla małych grup w: Torrevieja

Oprócz atrakcji typu Atrakcje dla małych grup jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Torrevieja?

W: Torrevieja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Torrevieja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Torrevieja? Kliknij tutaj.