Torremolinos

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Torremolinos: największe atrakcje

Torremolinos – najciekawsze atrakcje

Torremolinos: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Torremolinos? Kliknij tutaj.

Torremolinos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 4692 opinii

Bardzo fajna wycieczka. Zbiórka bardzo precyzyjnie podana, łącznie z mapką odbioru. Bardzo miła i kompetentna przewodniczka Annabelle, sprawnie i w miłej atmosferze przedstawiła wiele informacji o regionie. W Setenil czas wolny, można obejść miasteczko i porobić zdjęcia, jest też czas usiąść na kawę pod skałą. Przejazd do Rondy A tam zwiedzanie z przewodnikiem, najpierw spacer ulicami miasteczka gdzie przewodnik opowiadał o jego historii, w programie też zwiedzanie areny walk byków. Do tego punkt widokowy i most, największa atrakcja Rondy. Sporo czasu wolnego na spacer, zwiedzanie we własnym zakresie, zakupy czy zjedzenie pysznych tapas. Powrót około godziny 17:30 do Malagi. Wycieczka nie męcząca i nie wyczerpująca, dla każdego. Polecam

Early start and long journey however once you get there it is well worth the money. It is a bit rushed-only 25min for seeing caves (without a guide) and 10-15min to see the Europa Point and take few pics. Overall we had 3h40min for everything including 1h30m in the city centre for shopping/lunch. I would still reccomend it as it is a fabulous experience with great views.

Bardzo ciekawa wycieczka. Wielojezyczny przewodnik doskonale sobie radził z grupą zróżnicowaną językowo. Autobus przyjeżdżający na miejsce zbiórki w centrum Malagi powinien być lepiej oznaczony,trudno go było odróżnić od wielu innych autobusów zatrzymujących się na przystanku.

Wycieczka zorganizowana bardzo dobrze. Przewodnik bardzo dużo opowiedział o historii Gibraltaru i miejscach godnych uwagi. Szkoda tylko, że nie było dostępnej wycieczki z przewodnikiem w języku polskim.

Wycieczka okay. Mało czasu na miejscu. W teorii wycieczka miała trwać 11h... Z czego w rzeczywistości trwała od 7:00 do 17:00 (Malaga-Gibraltar-Malaga), z czego na miejscu byliśmy tylko 4:30 h