Toronto
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 66
Sortuj wg::
Toronto

Toronto

Toronto: Najciekawsze atrakcje

Toronto: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Toronto: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Toronto? Kliknij tutaj.

Toronto: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(2894 recenzji)

Kaleb (mam nadzieję, że mam właściwe imię) był naszym przewodnikiem tego dnia i był niesamowity. Od jazdy po ciekawostki, które podawał przez całą podróż, miały fundamentalne znaczenie, aby dowiedzieć się więcej o Kanadzie i zapewnić sobie lepsze wrażenia. Samo miasto nieco odbiegało od oczekiwań. Nie spodziewaliśmy się miasta typu park rozrywki, w którym wszystko jest plastikowe lub blisko. Mam nadzieję, że miasto położone w pobliżu tak niesamowitego miejsca przyrodniczego było bardziej dopasowane do otoczenia, ale po raz kolejny tego oczekiwaliśmy. Po stronie wycieczki 10/10 dla przewodnika, niestety przyjechaliśmy w czasie, gdy łodzie nie działały, ale zobaczenie wodospadów w zupełności wystarczy, ponieważ są niesamowite. Zrobiłbym to jeszcze raz w mgnieniu oka.

Yupreung ttueok halnakto motam. Jeśli powiesz, że to żart, będzie to hit. Jeszcze raz, pójdę do środka dnia, idę do środka dnia, i będę się dobrze bawić, i będę się dobrze bawić To nie w porządku. Jeśli nie chcesz go przeciągnąć, możesz go upuścić i przejść dalej. Dlaczego mi to robisz? Czy to nie w porządku? Pływająca woda. To jak Mokan z Ulleungmana. Zdrap to. To peso. „Uderzę w to, kiedy w to uderzę.” Plama ragyu jest taka gorąca. Powodzenia. Woda. Ttappperikyeon. Chemhommkkagong. Ppokyong mota kung. Wyjdę z tego wybrzuszenia i będę się dobrze bawić. Cholera. Co za żart. Uklęknij. Tttpptlip.

Moja wizyta w wodospadzie Niagara była niezapomnianym przeżyciem, które pozostawiło mnie z zachwytem i zachwytem. Od chwili, gdy po raz pierwszy ujrzałem ogromne masy wody spadające nieustannie po skałach z imponującą siłą, wiedziałem, że to widok, którego nigdy nie zapomnę. Surowa energia i ogrom wodospadów były przytłaczające, ale jednocześnie w tym naturalnym spektaklu było niesamowite piękno.

Jest to wygodne, ponieważ cię odbierają i wywożą, ale przewodnik skupia się głównie na rozmowach o samych tamach i szczegółach technicznych, które marnują czas na cieszenie się naturalnym pięknem wodospadów, co mówi samo za siebie. Musisz także pokonać duże odległości od miejsca, w którym cię wywożą do centrów handlowych.