Tirta Gangga

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Tirta Gangga: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tirta Gangga? Kliknij tutaj.

Tirta Gangga: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 3138 opinii

Ta trasa jest po prostu niesamowita. Piękne miejsca, niesamowita kultura i świątynie świetna lokalizacja na restaurację, a jeśli będziesz miał czas, kierowca może zatrzymać się z tobą na kawę w świetnej kawiarni lueak z przepięknym tarasem i wspaniałymi herbatami. Myślę, że samo tou jest świetne, jednak wiele zależy od twojego przewodnika/kierowcy. Nasz był po prostu niesamowity!!!!!!!! Nasz przewodnik Komang był najlepszym przewodnikiem wszechczasów, ze skrótami do wszystkiego i wszędzie. Czuliśmy się naprawdę pełni i szczęśliwi. Dziękuję Komang! Nikolina i Marko

Tour muy completo, un buen resumen de Bali en dos días. Son 10hs cada día, así que, es un tour un poco intenso, pero si vas por un solo un fin de semana es correctamente lo que necesitas. Me tocó Iwayan de guia. La verdad muy buen guia, te explica las cosas bien y sabe donde están los mejores spoty para fotos. Muy amable, siempre estaba atento a solucionar los problemas que podrías tener por ser turista (propinas para baño, no tener que hacer filas itp.).

Najlepszą częścią podróży jest nasz gościnny przewodnik, Dharma! Będziesz się bawił i zaopiekował co najmniej godzinę wcześniej niż godzina rozpoczęcia wycieczki, a on jest naprawdę cierpliwy i pomaga nam poruszać się po lokalnym tłumie wszędzie. Te dwa dni minęły jak wiatr, a on nie naciskał nas do niczego, ale także upewniał się, że zawsze jesteśmy na czas na zajęcia. Spędziliśmy z Dharmą najlepszy czas i mamy nadzieję, że wkrótce znów go zobaczymy.

Dzień był pełen wydarzeń. Przewodnik był na tyle uprzejmy, że mógł zrobić tyle zdjęć, ile mógł, naszymi aparatami. Był bardzo entuzjastyczny i kiedy tylko mógł, opowiadał nam historię o miejscach, do których jedziemy. Nieustannie upewniał się, że nic nam nie jest. Sama trasa jest dobra, jeśli Twoim celem jest robienie naprawdę dobrych zdjęć z siebie, więc upewnij się, że masz gotowe stroje i pozy.

Mój przewodnik, Opa był absolutnie cudowny, odpowiedział na wszystkie moje pytania i tak wiele mnie nauczył. Ma świetne umiejętności fotograficzne, a nawet zmusił mnie do opuszczenia linii w Lempuyang. Gdy poszliśmy do Matki Świątyni, padał deszcz, ale miał dla mnie parasol. Zwykle jestem niezręczny podczas fotografowania, ale powiedział mi, jaką pozę wziąć, a teraz mam niesamowite zdjęcia!