TimeRide, Berlin

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

TimeRide, Berlin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu TimeRide, Berlin? Kliknij tutaj.

TimeRide, Berlin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 285 opinii

Dobra wycieczka. Najpierw otrzymaliśmy mały wgląd i perspektywę, czego się spodziewać. Potem zobaczyliśmy krótkie spojrzenie wstecz na historię podzielonego Berlina. Zostaliśmy przedstawieni trzem współczesnym świadkom, z których każdy mógł wybrać dla siebie odpowiedniego towarzysza podróży podczas wirtualnej wycieczki. Korzystanie z wirtualnych okularów było łatwe i możliwe pomimo maski koronowej i własnych okularów. Podróż autobusem przez stary Berlin również sprawiła, że było to interesujące. Ogólnie jednak wycieczka trwała tylko 45 minut zamiast określonej godziny. Wciąż coś innego i polecanego za te pieniądze.

Bardzo ciekawa, współczesna i zabawna koncepcja, aby uzyskać wyraźne wrażenie Berlina Wschodniego przed upadkiem muru. Jedziesz wirtualnym autobusem do Berlina Wschodniego przez Checkpoint Charlie i robisz krótką wycieczkę obok Gendarmen-Markt do Pałacu Republiki. Niestety, mój zestaw słuchawkowy VR miał luźne połączenie, przez co dźwięk został nieco pogorszony. Prawdopodobnie powinienem był zwrócić się do nich bezpośrednio, ale tak to działało.

Samo doświadczenie było dobre, poza tym, że sam kupiłbym bilety bezpośrednio z Timeride Berlin i zaoszczędziłbym ponad połowę. To poważnie zakłóciło moje zaufanie do aplikacji Getyourguide. Niestety historie nie są zbyt spektakularne. Dobre dla osób spoza Berlina lub nastolatków, w przeciwnym razie nie ma wystarczających szczegółowych informacji

Sam film jest w porządku, a także organizacja. Przed przejściem 3D jest bardzo interesujący dokument. Wybrałem przepustkę w języku angielskim, ponieważ nie była w języku hiszpańskim, ale znalazłem niemiecki film z napisami w języku angielskim, więc jeśli czytasz napisy, aby coś zrozumieć, przegapiłeś uruchomione obrazy.

Dla mnie ta podróż była za krótka. Jestem z Polski więc czułem klimat NRD ale dla ludzi, którzy nie pamiętają czasów komunizmu może to potrwać dłużej o 30 min. Ale wycieczka była interesująca.