Tibumana Waterfall

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Tibumana Waterfall: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tibumana Waterfall? Kliknij tutaj.

To Waterfall Tours było bardzo przyjemnym doświadczeniem. Zostaliśmy przywitani z Peterem Ardinatą, bardzo przyjaznym kierowcą i przewodnikiem. Peter mówi bardzo dobrze po angielsku, co jest bardzo pomocne i świetnie się bawimy, rozmawiając o Indonezji i innych rzeczach podczas podróży między wodospadami. Pierwszy wodospad jest interesujący, udało nam się zrobić kilka fajnych zdjęć podczas pływania pod wodospadem. Drugi wodospad jest bardzo malowniczy i doskonały na chwile na Instagramie. Trzecia jesień jest bardzo zatłoczona, ale doświadczenie jest nadal spektakularne z kilkoma ładnymi zdjęciami dla wspomnień. Gorąco polecana wycieczka. Jeśli uda ci się zdobyć Petera jako kierowcę, będzie to bonus, ponieważ jest przyjazny i pomocny.

Mój partner i ja zarezerwowaliśmy tę wycieczkę dzień wcześniej i została ona zorganizowana bardzo szybko. Nasz przewodnik, Sakha, zabrał nas z naszego hotelu, a jego samochód był bardzo czysty. Sakha był przyjazny, kompetentny i uprzejmy. Mieliśmy piękny dzień na trzy różne wodospady i po spróbowaniu lokalnej kawy i herbaty, co było miłym dodatkiem. Sakha był bardzo miły, oferując zdjęcia i dzieląc się dużą wiedzą lokalną. Zjedliśmy dobry lunch w lokalnej kawiarni i mieliśmy okazję przejrzeć niektóre rynki. Jeszcze raz dziękuję Sakha za całą życzliwość i wspaniały dzień! Nie mogłem wystarczająco polecić tej wycieczki.

Paul był absolutnie niesamowity! Spędziłem dzień na plantacji kawy i 3 wodospadach wokół Ubud! Paul był bardzo dobrze poinformowany i przyjazny. Nauczyłem się dużo o kulturze i ogólnie Bali. Zjedliśmy cudowny lunch prowadzony również przez Paula. To była absolutna przyjemność zobaczyć wszystkie piękne wodospady ubud z Paulem! Gorąco polecam !!!

Wycieczka i przewodnik były świetne. Już rano otrzymałem fajną Whatsapp po angielsku, w której ponownie odebrano czas odbioru i miejsce odbioru. Szkoda było tylko długiego czasu podróży do wodospadów i pomiędzy nimi. Musisz zobaczyć dużo kraju, ale musisz uzbroić się w cierpliwość.

Ogólnie bardzo ładna wycieczka i gorąco polecam. Jednak byliśmy nieco rozczarowani wodospadem Tegenungan (trzeci wodospad podczas naszej wycieczki), ponieważ był bardzo turystyczny i sztuczny.