Wybierz daty

This is Holland

This is Holland: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu This is Holland? Kliknij tutaj.

This is Holland: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1118 opinii

Niesamowity

4 z nas wzięło udział w locie 5D, byliśmy w wieku od 55 do 84 lat i wszyscy bardzo nam się podobało. Pracownicy byli bardzo pomocni i przyjaźni, a więc dobrze zorganizowani. Kawiarnia jest urocza z dobrym wyborem napojów, ciast i lodów. Film i informacje przed lotem były dobre, ale lot 5D był jednym z najlepszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek mieliśmy. To znacznie przekroczyło wszelkie nasze oczekiwania. Wszyscy powiedzieliśmy, że bardzo chcielibyśmy wkrótce ponownie polecieć.

Jesteśmy mieszkańcami Amsterdamu, którzy zabrali kilku przyjaciół z Irlandii na 5D Flight Experience. Wszystkim nam się to podobało. Nasi przyjaciele wyjechali z lepszym pomysłem na wszystko, co Holandia ma do zaoferowania. A my wyjechaliśmy z nowym uznaniem naszej ojczyzny. To naprawdę przypomina lot helikopterem. Miły! Przyjazny, pomocny personel wniósł coś dodatkowego do tego doświadczenia. Wysoce rekomendowane!

Pierwszy raz próbowałem był w Vancouver. Cieszę się, że tutaj w Holandii miałem takie same niesamowite doświadczenia. Nawet poczułem zapach tulipanów podczas latania nad nimi. Całkowicie polecam wszystkim. Spodoba ci się. Jedyne, co mi się nie podobało, to to, że musieliśmy czekać zbyt długo.

Genialne, doskonałe prawdziwe doświadczenie, jedna z najlepszych przejażdżek symulacyjnych, na jakich kiedykolwiek jeździliśmy

Symulator był doskonały i dzieciom się podobał. Miło poznać Holandię.