Dodaj daty

This is Holland

This is Holland – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Amsterdam: 1, 2, 3 lub 5-dniowy karnet All-Inclusive Go City

1. Amsterdam: 1, 2, 3 lub 5-dniowy karnet All-Inclusive Go City

Ciesz się nieograniczonym dostępem do najgorętszych atrakcji Amsterdamu dzięki karnetowi ważnemu przez 1, 2, 3 lub 5 dni. Z Go City nie płacisz nic przy wejściu, ale możesz zaoszczędzić do 50%* na najlepszych atrakcjach Amsterdamu. Odwiedź Muzeum Moco (Bansky i nie tylko), odkryj światowej sławy kolekcje sztuki historycznej w Rijksmuseum, odwiedź browar Heinekena i podziwiaj miasto z kanałów podczas rejsu widokowego. Z łatwością wyświetlaj swoją przepustkę na telefonie i korzystaj z dołączonej aplikacji Go City, aby zaplanować trasę i dokonać rezerwacji w razie potrzeby. Wśród ponad 30 atrakcji i wycieczek każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje/aktywności zawarte w Twojej karcie Amsterdam All-Inclusive Pass: - Heineken Experience (wymagana rezerwacja) - Muzeum Moco - Punkt widokowy A'DAM - Rijksmuseum (wymagana rezerwacja) - Muzeum łodzi mieszkalnych - This Is Holland (wymagana rezerwacja) - Doświadczenie Rembrandta w Amsterdamie - Tour de BonTon - Royal Experience - Royal Coster Diamonds (wymagane rezerwacje) - Madame Tussauds Amsterdam - Lochy Amsterdamu - Rejs po kanałach Amsterdamu - Życie Anny Frank i wycieczka po okolicy - 1-godzinny rejs rowerem wodnym - Wypożyczalnia rowerów MacBike - Muzeum diamentów w Amsterdamie - Muzeum fajek w Amsterdamie - Doświadczenie koktajlowe House of Bols - Muzeum Tulipanów w Amsterdamie - AMAZE Amsterdam - nowe wciągające doświadczenie od ID&T - Doświadczenie Rembrandtiusa - Prom do zamku Muiderslot (od kwietnia do października) - Zamek Muiderslot - Zwiedzanie Keukenhof (wiosna) - Wejście do Keukenhof z pominięciem kolejki i transfery autokarowe (sezonowo/wymagana rezerwacja) - Zaanse Schans Tour (wymagana rezerwacja) - Volendam, Edam i wycieczka po wiatrakach (wymagana rezerwacja) - Wycieczka do Rotterdamu, Delft i Hagi (wymagana rezerwacja) - Jednodniowa wycieczka do Antwerpii z Amsterdamu - Narodowe Muzeum Morskie - RTXP Amsterdam - Amsterdam Light Festival Cruise (1 grudnia - 21 stycznia | wymagana rezerwacja) - Hello Amsterdam - wycieczka wprowadzająca (wymagane rezerwacje) - Wycieczka z przewodnikiem po dzielnicy Jordaan (wymagana rezerwacja) *Oszczędności oparte na przykładowych planach podróży na stronie Go City.

Amsterdam: symulator lotu 5D This is Holland – bilet wstępu

2. Amsterdam: symulator lotu 5D This is Holland – bilet wstępu

Odwiedź This is Holland i poznaj historię Holandii, biorąc udział w 4 rozrywkowych pokazach i symulacji lotu nad obowiązkowymi miejscami w kraju. Wybierz się w lot 5D nad Holandią i zobacz wiatraki Kinderdijk, kanały Amsterdamu, pola kwiatowe, Delta Works, port w Rotterdamie i niezliczone inne holenderskie zabytki z zupełnie innej perspektywy. Podczas lotu 5D będziesz wisieć na ekranie w kształcie kuli, z rękami i stopami zwisającymi swobodnie. Poruszając się wraz z obrazami, wyobrazisz sobie, że unosisz się nad Holandią. Efekty specjalne, takie jak wiatr, mgła i zapach, dopełniają tego wyjątkowego doświadczenia. Po doświadczeniu lotu 5D możesz dowiedzieć się więcej o atrakcjach, które przykuły Twoją uwagę podczas lotu. „This IS HOLLAND” poświęca szczególną uwagę 10 obszarom Holandii, które znajdują się na liście oficjalnych obiektów światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. W bardzo krótkim czasie dowiesz się wiele o Holandii. Ze względów bezpieczeństwa nie możesz wziąć udziału w Przeżyciu Lotu, jeśli: - W ciąży; - u pacjenta występowały w przeszłości dolegliwości serca i/lub układu krążenia lub nadciśnienie (rozrusznik serca, choroby układu krążenia); - Wracają do zdrowia po operacji pleców lub szyi; - Epilepsja. - Goście o wzroście poniżej 100 cm lub w wieku poniżej 4 lat nie mogą brać udziału w doświadczeniu - Osobom w wieku od 5 do 12 lat musi towarzyszyć osoba dorosła. Osoba dorosła musi podczas lotu siedzieć obok dziecka na tej samej ławce. - Gościom o wzroście od 100 do 130 cm musi towarzyszyć osoba dorosła, która podczas lotu musi siedzieć obok gościa na tej samej ławce.

Amsterdam: Go City Explorer Pass - Wybierz od 3 do 7 atrakcji

3. Amsterdam: Go City Explorer Pass - Wybierz od 3 do 7 atrakcji

Odwiedź 3, 4, 5, 6 lub 7 najlepszych atrakcji do wyboru i zaoszczędź do 50%* w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów z Amsterdam Explorer Pass. Przejrzyj dołączony przewodnik cyfrowy, aby zaplanować i zarezerwować z wyprzedzeniem atrakcje, które chcesz odwiedzić, a następnie pokaż cyfrową lub wydrukowaną kopię przepustki w dniu wizyty. Odkryj This is Holland i wznieś się nad Holandią na symulatorze lotu 5D, dowiedz się wszystkiego o procesie warzenia piwa w Heineken Experience, zobacz kolekcję diamentów podczas prywatnej wycieczki z przewodnikiem w Royal Experience, podziwiaj widoki podczas rejsu 100 Highlights Cruise i wiele więcej Z Amsterdam Explorer Pass możesz wybrać 3, 4, 5, 6 lub 7 atrakcji spośród następujących: - Heineken Experience - Rijksmuseum - TO JEST HOLANDIA - Muzeum Moco - Banksy i nie tylko - PUNKT WIDOKOWY A'DAM - Rejs po kanałach Amsterdamu - Rotterdam, Delft i Haga z przewodnikiem na żywo - Tour de BonTon - Życie Anny Frank i wycieczka po okolicy - Doświadczenie Rembrandta w Amsterdamie - Doświadczenie koktajlowe House of Bols - Królewskie doświadczenie - Royal Coster Diamonds - Keukenhof Tour (sezonowo - powrót wiosną) - 1-godzinna wycieczka łodzią na pedały - Wypożyczalnia rowerów MacBike - Muzeum łodzi mieszkalnych - Prom do zamku Muiderslot (sezonowo - od kwietnia do października) - Zamek Muiderslot w Amsterdamie - Wycieczka do Volendam, Edam i wiatraków - Muzeum diamentów w Amsterdamie - Wycieczka do Zaanse Schans - Muzeum Het Rembrandthuis - AMAZE Amsterdam - wciągające doświadczenie audiowizualne ID&T - Muzeum Stedelijk w Amsterdamie - Madame Tussauds Amsterdam - Lochy Amsterdamu - RTXP Amsterdam - Amsterdam Light Festival Cruise (1 grudnia - 21 stycznia | wymagana rezerwacja) - Hello Amsterdam - wycieczka wprowadzająca (wymagane rezerwacje) - Wycieczka kulinarna z przewodnikiem po Jordaan (wymagana rezerwacja) Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź cyfrowy przewodnik Go City dołączony do vouchera potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji, jeśli dotyczy, przed wyjazdem. *Oszczędności oparte na planach podróży na stronie Go City.

Amsterdam: To Holland 5D Flight i Canal Cruise Combo

4. Amsterdam: To Holland 5D Flight i Canal Cruise Combo

Odkryj Holandię w niesamowitej symulacji lotu 5D w THIS IS HOLLAND. Daj się ponieść czterem różnym programom, które dają ci wgląd w ten wyjątkowy kraj, Holendrów i kulturę. Dzięki efektom specjalnym, takim jak wiatr, dźwięki i zapachy, poczujesz się, jakbyś naprawdę szybował po holenderskim niebie. Leć nad holenderską wsią i kultowymi zabytkami, takimi jak Amsterdam Canal Belt. A dzięki tej kombinacji możesz osobiście doświadczyć kanałów! Podczas rejsu po kanałach podziwiaj widoki na kanały, domy kupieckie i mieszkańców Amsterdamu. Dowiedz się więcej o kanałach i mijanych punktach orientacyjnych dzięki audioprzewodnikowi GPS. Usiądź wygodnie w wygodnej łodzi, zrelaksuj się i ciesz się widokami i komentarzami. Uzyskaj doskonały wgląd w to, co sprawia, że Holandia jest takim krajem dzięki tej umowie połączenia.

This is Holland: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu This is Holland? Kliknij tutaj.

This is Holland: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1141 opinii

Jesteśmy mieszkańcami Amsterdamu, którzy zabrali kilku przyjaciół z Irlandii na 5D Flight Experience. Wszystkim nam się to podobało. Nasi przyjaciele wyjechali z lepszym pomysłem na wszystko, co Holandia ma do zaoferowania. A my wyjechaliśmy z nowym uznaniem naszej ojczyzny. To naprawdę przypomina lot helikopterem. Miły! Przyjazny, pomocny personel wniósł coś dodatkowego do tego doświadczenia. Wysoce rekomendowane!

Spektakularne! Nie sądziłem, że mogę jednocześnie latać i powąchać kwitnące tulipany! Zdumiewający! Entuzjastyczne dzieci! 30 sekundowy bezpłatny prom przez Dworzec Centralny!

Odwiedzasz 2 sale i dopiero w 3 zapinasz pasy i lecisz. W 2 poprzednich jest trochę opowieści o Holandii i jej historii. Angielski i holenderski.

bardzo mocne doświadczenie, ale zepsuło się tuż przed końcem, szkoda.

Symulator był doskonały i dzieciom się podobał. Miło poznać Holandię.