This is Holland

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

This is Holland: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu This is Holland? Kliknij tutaj.

This is Holland: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 367 opinii

Niesamowity

4 z nas wzięło udział w locie 5D, byliśmy w wieku od 55 do 84 lat i wszyscy bardzo nam się podobało. Pracownicy byli bardzo pomocni i przyjaźni, a więc dobrze zorganizowani. Kawiarnia jest urocza z dobrym wyborem napojów, ciast i lodów. Film i informacje przed lotem były dobre, ale lot 5D był jednym z najlepszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek mieliśmy. To znacznie przekroczyło wszelkie nasze oczekiwania. Wszyscy powiedzieliśmy, że bardzo chcielibyśmy wkrótce ponownie polecieć.

Trzeba to zrobić.

Ta aktywność jest obowiązkowa dla wszystkich. To było wspaniałe doświadczenie. Czuję, że ze wszystkimi komponentami, które kryją się za tą atrakcją, jest niesamowity. 2 prezentacje przed lotem są tak samo ważne, jak samo doświadczenie 5D. Czytałem w innych recenzjach, że ludzie uważali, że latająca część nie jest wystarczająco długa. Osobiście uważam, że była wystarczająco długa. Dodatkowe efekty sprawiły, że było to naprawdę wyjątkowe doświadczenie.

Pierwszy raz próbowałem był w Vancouver. Cieszę się, że tutaj w Holandii miałem takie same niesamowite doświadczenia. Nawet poczułem zapach tulipanów podczas latania nad nimi. Całkowicie polecam wszystkim. Spodoba ci się. Jedyne, co mi się nie podobało, to to, że musieliśmy czekać zbyt długo.

Amsterdamus

Super wycieczka zwlaszcza symulator szkoda ze drugi lot jest ten sam bo cena 50% była zachecajaca