Dodaj daty

Thermopolium, Archaeological Site of Herculaneum

Thermopolium, Archaeological Site of Herculaneum – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Ercolano: Herculaneum bilet wstępu bez kolejki i audioprzewodnik

1. Ercolano: Herculaneum bilet wstępu bez kolejki i audioprzewodnik

Odwiedź ruiny Herkulanum! Rzymskie miasto Herkulanum, zniszczone i pogrzebane przez erupcję Wezuwiusza w 79 roku n.e., zostało przywrócone do kronik historii w XVIII wieku dzięki eksploracjom Burbonów. Z biegiem czasu pamięć o lokalizacji starożytnego rzymskiego miasta została utracona i dopiero w 1710 roku rolnik Ambrogio Nucerino, kopiąc studnię do nawadniania swojego ogrodu warzywnego, odzyskał wiele cennych fragmentów marmuru, które dopiero później zostały zrozumiane jako należące do teatru starożytnego miasta. Dzień przed wycieczką nasz zespół skontaktuje się z Tobą przez WhatsApp lub e-mail: wyślemy Ci bilety i wszystkie potrzebne informacje. Pamiętaj, aby pobrać na swój smartfon całą zawartość przed wizytą. W ruinach i muzeach nie ma bezpłatnego Wi-Fi, a zasięg sieci komórkowej nie zawsze jest dobry. Rezerwacje dokonane po godzinie 18:00 zostaną zrealizowane następnego dnia rano po godzinie 8:00.

Herkulanum: bilety i wycieczka z lokalnym archeologiem

2. Herkulanum: bilety i wycieczka z lokalnym archeologiem

Odkryj ruiny Herkulanum, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jednego z najlepiej zachowanych starożytnych miast na świecie. Herkulanum zostało zasypane materiałami wulkanicznymi po erupcji Wezuwiusza w 79 r. n.e., ale w przeciwieństwie do pobliskich Pompei, duża część miasta została zachowana, na przykład dachy, łóżka, drzwi, żywność i nawet szkielety. Spaceruj brukowanymi uliczkami tego miejsca wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z doświadczonym archeologiem i zobacz, jak wyglądało życie przed niszczycielską erupcją. Odkrywaj nienaruszone budynki we własnym tempie, zobacz dobrze zachowane freski i wyobraź sobie codzienne rytuały osób korzystających ze sklepów, publicznej sali gimnastycznej i publicznych łaźni termalnych, które można oglądać do dziś.

Herkulanum: Bilet wstępu bez kolejki + Audioprzewodnik

3. Herkulanum: Bilet wstępu bez kolejki + Audioprzewodnik

Czy chciałbyś zwiedzić Herkulanum bez osobistego przewodnika? Idealnym rozwiązaniem jest wynajęcie audioprzewodnika, który pozwoli Ci zwiedzić starożytny park archeologiczny w szerokim zakresie, zgodnie z Twoim czasem i ciekawostkami. Nasza usługa obejmuje również bilet wstępu, więc nie musisz czekać w długiej kolejce przy wejściu. Audioprzewodnik będzie wyposażony w szczegółową mapę Herkulanum i pozwoli Ci zorientować się między ulicami i pasami, słysząc wyjaśnienie i nagle przeskoczysz w przeszłość.

Inteligentna wycieczka audio po parku archeologicznym Herkulanum

4. Inteligentna wycieczka audio po parku archeologicznym Herkulanum

Będziesz mógł całkowicie swobodnie korzystać z audioprzewodnika zaraz po zakupie, zaczynając słuchać treści i szczegółowo określać interesujące miejsca, które zobaczysz. Korzystając z własnego smartfona, masz pewność, że urządzenie jest zdezynfekowane: jest Twoje! Aplikacja pomoże Ci dotrzeć do interesującego Cię miejsca dzięki mapom i lokalizacji geograficznej. Bardziej złożone punkty zainteresowania, takie jak Big Domus (np. House of Deers, itp.) lub spa i siłownia, są podzielone na kilka sekcji, dzięki czemu zawsze masz dobry dostęp do tego, co oglądasz. W przypadku każdej wątpliwości lub problemu związanego z korzystaniem z aplikacji Itguides, w aplikacji znajduje się kontakt WhatsApp, aby zapewnić Ci odpowiednie wsparcie.

Herkulanum: Prywatna wycieczka piesza z przewodnikiem archeologiem

5. Herkulanum: Prywatna wycieczka piesza z przewodnikiem archeologiem

Zwiedź ruiny Herkulanum podczas 2-godzinnej prywatnej wycieczki z przewodnikiem archeologa. Znane jako siostra Pompei, miasto zostało pogrzebane po erupcji wulkanu w 79 r. Rzuć okiem na prywatne życie Rzymian i zobacz niezwykle dobrze zachowane drewniane przedmioty, obrazy i mozaiki. Podczas gdy Pompeje były pokryte 4-5 metrami popiołu, lawina błota o głębokości około 20 metrów zakopała Herkulanum, tworząc lepiej zachowane miejsce. Zobacz wiele atrakcji, w tym Forum, Dom Czarnego Salonu, Dom Drewnianej Przegrody, Piekarnię, Taras Marka Noniusza Balbusa i plażę, na której odkryto setki szkieletów ofiar.

Kampania: Pompei+Herculaneum+Vesuvius audioprzewodnik

6. Kampania: Pompei+Herculaneum+Vesuvius audioprzewodnik

Będziesz mógł całkowicie swobodnie korzystać z audioprzewodników zaraz po zakupie, zaczynając słuchać treści i szczegółowo projektować interesujące miejsca, które zobaczysz. Korzystając z własnego smartfona, masz pewność, że urządzenie jest zdezynfekowane: jest Twoje! Aplikacja pomoże Ci dotrzeć do interesującego Cię miejsca dzięki mapom i lokalizacji geograficznej. Bardziej złożone punkty zainteresowania, na przykład Wielki Domus w Pompejach i Ruiny Herkulanum (jak jeden z Menandro, Dom Cervi, itp.) lub duża kolekcja w MANN (jak kolekcja Farnese, kolekcja egipska itp.) kilka sekcji, aby upewnić się, że zawsze jesteś dobrze połączony z tym, co oglądasz. W przypadku każdej wątpliwości lub problemu związanego z korzystaniem z aplikacji ITGUIDES, w aplikacji znajduje się kontakt WhatsApp, aby zapewnić odpowiednie wsparcie.

Ercolano: Wycieczka piesza po parku archeologicznym Herkulanum

7. Ercolano: Wycieczka piesza po parku archeologicznym Herkulanum

Starożytny ośrodek wypoczynkowy już w czasach rzymskich, Herkulanum zachowuje nienaruszone wspaniałe przykłady architektury prywatnej: zdumiewający domus, w którym zachowały się niesamowite mozaiki i freski, a także konstrukcje ze zwęglonego drewna. wycieczka pozwoli nam odkryć miasto pogrzebane przez popiół z erupcji z 79 rne. , ze sklepami, domami, siłownią, starożytną plażą, na której trzymane są szkielety miejscowych. Miejsca o znaczeniu publicznym i prywatnym przywrócą Cię do życia starożytnych Rzymian, które nie będziesz miał problemu z wyobrażeniem sobie, ponieważ budynki, dekoracje i skarby znalezione w Herkulanum pozwolą ci przeżyć codzienne życie bez żadnego wysiłku. Starożytny koc popiołu, który spadł na miasto, wciąż obecny na miejscu, pozostawi cię bez słowa, podobnie jak wycieczka, która pozostanie niezatarta w twojej pamięci.

Neapol: Pompeje i Herkulanum z lunchem i degustacją wina

8. Neapol: Pompeje i Herkulanum z lunchem i degustacją wina

Wybierz się na całodniową wycieczkę prywatną do archeologicznych cudów Pompejów i Herkulanum, zamrożonych w czasie przez erupcję Wezuwiusza w 79 r. n.e. Zobacz niezwykle zachowane miasto Pompeje, w którym popiół wulkaniczny zachował swój blask. Zrób sobie przerwę, aby naładować się energią podczas przerwy na lunch i degustacji wina w lokalnej winnicy, dowiedz się więcej o procesie produkcji wina i zachwyć swoje podniebienie typową włoską kuchnią! Następnie odkryj ruiny Herkulanum z archeologiem, odkrywając mozaiki, zwęglone artefakty i wille, które oferują wgląd w starożytne rzymskie życie. Ta podróż w czasie ujawnia sekrety zamożnych obywateli Imperium Rzymskiego. Odkryj bogatą historię Pompejów i Herkulanum w znaczący i wciągający sposób. Na co czekasz? Przygotuj się na spędzenie z nami niezapomnianego dnia!

Neapol: Bilet wstępu do Herkulanum z audioprzewodnikiem + pocztówka

9. Neapol: Bilet wstępu do Herkulanum z audioprzewodnikiem + pocztówka

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do Parku Archeologicznego Herculaneum dzięki biletowi wstępu bez kolejki i zanurz się w świecie zamrożonym w czasie przez katastrofalną erupcję Wezuwiusza w 79 r. n.e. Odkryj niezwykle zachowane wille i ulice, które opowiadają przejmującą historię życia i nagłej śmierci w starożytnym Rzymie. Z audioprzewodnikiem odkryj ukryte klejnoty wśród ruin, od żywych fresków i drewnianych drzwi po wyraźne kontrasty między kwaterami niewolników a bogatymi rzymskimi domami. Poruszaj się bez wysiłku z mapą po historycznych rynkach, fontannach i teatrach i stań w miejscu, w którym 300 dusz czekało na ratunek, podsumowując tragiczny moment w historii. Herkulanum oferuje bardziej intymne spojrzenie na rzymskie życie niż jego słynny sąsiad Pompeje. Pomimo tego, że zostało zdewastowane kilka godzin później przez okrutną falę piroklastyczną, prezentuje zadziwiająco dobrze zachowaną migawkę starożytnego bogactwa i życia domowego, podkreśloną przez nienaruszone ubrania, skomplikowane mozaiki i freski. Dzięki mniejszym tłumom i bardziej kompaktowemu układowi, Herculaneum zaprasza Cię do cofnięcia się w czasie i doświadczenia luksusu i codziennych chwil jego mieszkańców, w cieniu wulkanu, który zachował ich dziedzictwo.

Herkulanum: 2-godzinny Private Tour of Ruin

10. Herkulanum: 2-godzinny Private Tour of Ruin

Zobaczyć ruiny Herkulanum, mniejsze, ale nie mniej imponujące, siostra Pompeje, zamrożone w czasie przez tego samego wyniszczającej erupcji wulkanu z 24 sierpnia 79 AD. Lewa pogrzebany pod gruzami popiołu aż 1700 roku, jego odkrycie zaszokował świat. Wszystkie starożytnego miasta leży na dnie otworu archeologicznych, około 75 stóp głębokości. Coraz bliżej, zobaczyć teren przystani, gdzie znaleziono 300 ludzkich szkieletów wraz z łodzi (na wystawie w weekendy). Odkryj ogrodzie "Domu Albergo, pigwa" gdzie drzewa zostały replantowanym następujące dowody zwęglonych korzeniami starożytnego owoców drzewa. Następnym przystankiem będzie Hall Rada Augustali, gdzie piękne freski przedstawiają Herkulesa. Odwiedź mozaiki w Domu Neptuna i Amphitrite, a sąsiedni sklep, w którym pojemniki na żywność i wino, zwęgleniu przez wulkan, wciąż wiszą na ścianach. Idź do starożytnego uzdrowiska, wciąż pokryte mozaikami z rzymskiego sauny, siłownie, gorących i zimnych pomieszczeniach wanny. Wreszcie zobaczyć najbardziej spektakularne willi Herkulanum w Villa dei Cervi z jego luksusowe mozaikami, freskami i rzeźbami.

Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj wg::

Thermopolium, Archaeological Site of Herculaneum: najlepsze atrakcje w pobliżu

Thermopolium, Archaeological Site of Herculaneum: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Thermopolium, Archaeological Site of Herculaneum? Kliknij tutaj.