Dodaj daty

Theatre Royal

Theatre Royal – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bath: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

1. Bath: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

Dołącz do swojego przewodnika, który zabierze Cię w podróż, aby odkryć wiele nawiedzonych miejsc w mieście Bath. Posłuchaj opowieści o duchach średniowiecznych mnichów, powieszonych przestępcach, torturowanych czarownicach, poltergeistach i nie tylko. Poznaj historię i nawiedzenie każdego miejsca oraz odwiedź słynne miejsca, takie jak Bath Abbey, Queens Square, Theatre Royal i Victoria Zaparkuj. Wędruj ukrytymi uliczkami i zatrzymuj się w nawiedzonych miejscach, w tym w szczególnie ponurym miejscu bezpośrednio obok ostatniej znanej rezydencji Jane Austen w miasto. Ciesz się interaktywną pieszą wycieczką, podczas której odwiedzający są zachęcani do bycia częścią opowieści. Czujesz się odważny? Zgłoś się na ochotnika do paranormalnego eksperymentu pod koniec wycieczki, który będzie punktem kulminacyjnym ekscytującego wieczoru.

Królewska historia Windsoru i Eton: Wycieczka audio z przewodnikiem

2. Królewska historia Windsoru i Eton: Wycieczka audio z przewodnikiem

Podążaj we własnym tempie podczas tej pieszej wycieczki audio z przewodnikiem po Windsorze i Eton, koncentrując się na bogatej królewskiej historii tego obszaru. Po drodze będziesz podziwiać zamek Windsor, przejdziesz przez most Windsor Bridge i zobaczysz Eton College, a także wiele innych zabytków. Nie musisz wchodzić do zamku podczas wycieczki, a ta wycieczka nie obejmuje biletów wstępu do zamku. Istnieje opcjonalny przystanek, jeśli jesteś tam w godzinach otwarcia, ale całą wycieczkę można ukończyć bez wchodzenia do zamku. Trasa rozpoczyna się na stacji Windsor Royal Station i prowadzi przez historyczne puby, domy i ulice - w tym najbardziej elegancką ulicę Windsoru i najkrótszą ulicę w Wielkiej Brytanii. Gdy dotrzesz do zamku Windsor, poznasz bogatą historię budynku, zbudowanego przez Wilhelma Zdobywcę i zamieszkałego przez każdego monarchę od tego czasu. Zamek był rozbudowywany na przestrzeni wieków, aby stać się imponującą strukturą, którą jest dzisiaj. Następnie kontynuuj podróż w kierunku Eton, przechodząc przez most Windsor i mijając zabytki, takie jak Theatre Royal i pomnik Jerzego V. Następnie przejdziesz ulicą Eton High Street, kończąc wycieczkę w Eton College, aby dowiedzieć się więcej o szkole, w której kształciło się nie mniej niż 20 premierów Wielkiej Brytanii. Komentarz audio wykorzystuje technologię GPS i zatrzyma się i rozpocznie zgodnie z Twoją lokalizacją na żywo. Oznacza to, że możesz wybrać się na wycieczkę w wolnym czasie i skupić się na otoczeniu, poznając królewską historię tego obszaru.

Kąpiel: Samodzielne zwiedzanie miasta Poszukiwanie skarbów

3. Kąpiel: Samodzielne zwiedzanie miasta Poszukiwanie skarbów

Wyrusz na samodzielne poszukiwanie skarbów, aby poznać Bath w zabawny i wyjątkowy sposób. Po drodze zobacz najważniejsze zabytki, takie jak opactwo Bath, ogrody Parade Gardens i most Pulteney. Odbieraj wiadomości na telefon od Kapitan Bess, wrednej pirata, która testuje nowych rekrutów, aby dołączyli do jej statku. Podróżuj przez miasto starannie zaprojektowaną trasą kapitana Bess. Podążaj za mapami skarbów, aby dostać się we właściwe miejsce, a następnie spróbuj rozszyfrować wskazówkę. Szukaj odpowiedzi wysoko i nisko i zobacz ukryte zabytki, które zwykle pomijają turyści. Poproś o podpowiedź, aby kontynuować podróż przez miasto, jeśli wskazówki staną się zbyt trudne. Zacznij od opactwa Bath i przemykaj wąskimi uliczkami i wielkimi paradami, mijając bajeczne półksiężyce, wyszukane place i rzymskie ruiny. Spotkaj zabytki, takie jak Korytarz — jeden z najstarszych pasaży handlowych na świecie — a także bogato zdobione Sale Zgromadzeń i wielkie georgiańskie domy Cyrku. Dowiedz się ciekawych faktów i posłuchaj opowieści o zabytkach wzdłuż trasy Bess i lepiej zrozumiej historię Bath. Przygotuj się na odkrywanie Bath w nowy sposób dzięki tej zabawnej i interaktywnej grze w poszukiwanie skarbów.

Bath: Wycieczka z przewodnikiem

4. Bath: Wycieczka z przewodnikiem

Rozpocznij wycieczkę w The Abbey Hotel North Parade i wymień się krótkim spotkaniem z przewodnikiem. Wyrusz na pieszą wycieczkę po najbardziej znanych zabytkach historycznych i kulturowych miasta. Odwiedź Sally Lunn's, najstarszy dom w Bath i odkryj Abbey Green, w którym znajduje się stare drzewo London Plane i miejsce dawnego klasztoru. Uzyskaj wyjaśnienie dotyczące łaźni rzymskich (bez zwiedzania) i dowiedz się o założeniu tego miejsca w czasach księcia Bladuda. Zobacz oryginalną wschodnią bramę miasta prowadzącą w dół do rzeki Avon przez kultowy most Pulteney. Odkryj alejki Bath, kierując się w górę do górnej ściany miasta, aby dotrzeć do prawdziwego gruzińskiego sektora miasta, wymarzonego przez Johna Wooda przy użyciu kamienia Ralpha Allensa. Zobacz Queen Square, mijając Centrum Jane Austen, aż do sal zgromadzeń i cyrku. Kontynuuj i zobacz arcydzieło Royal Crescent. Spaceruj w dół przez Royal Victoria Park w drodze do Theatre Royal. Na koniec zatrzymaj się w Bath Thermae, nowym obiekcie kąpielowym w mieście. Zakończ wspaniały i niezapomniany dzień w Bath z wieloma wspaniałymi okazjami do zrobienia zdjęć po drodze.

Bath: 2-godzinna prywatna piesza wycieczka po mieście

5. Bath: 2-godzinna prywatna piesza wycieczka po mieście

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, a następnie wyrusz na dwugodzinną przygodę przez Bath. Przeglądaj tętniące życiem ulice miasta i rozkoszuj się wyjątkową atmosferą tego uroczego miejsca. Podczas zwiedzania podziwiaj różnorodną architekturę, z której słynie miasto. Najważniejsze atrakcje wycieczki obejmują przechodzenie przez rzekę Avon, opactwo Bath, łaźnie rzymskie, most Pulteney, targi Guildhall, Theatre Royal, Queen Square, Royal Crescent, Royal Victoria Park, The Circus i wiele innych. Jest to wycieczka piesza, nie obejmuje wstępów do żadnych atrakcji. Po drodze posłuchaj fascynujących opowieści swojego przewodnika o historii i kulturze Bath, a także o wielu wybitnych postaciach historycznych, które tu mieszkały. Twój przewodnik może również zaoferować lokalną perspektywę na temat najlepszych barów, restauracji i muzeów, które warto odwiedzić podczas pobytu.

Bath: Prywatna piesza wycieczka z przewodnikiem turystycznym z niebieską odznaką

6. Bath: Prywatna piesza wycieczka z przewodnikiem turystycznym z niebieską odznaką

Podczas wycieczki odwiedź takie miejsca, jak Bath Abbey, łaźnie rzymskie, Pump Rooms, Pulteney Bridge, Queen Square, Circus, Royal Crescent, Assembly Rooms, Guildhall, Mineral Hospital i Theatre Royal. Miejsca te są przesiąknięte historią i pełne ciekawych opowieści, które Twój przewodnik ożywi, jednocześnie zapewniając Ci ich historyczny kontekst w przyjemny sposób. Twoja wycieczka może być zarezerwowana dla osób indywidualnych, par szukających wyjątkowego doświadczenia lub grup do 20 osób. Twój przewodnik może dostosować wycieczkę i jej tematykę do tematów takich jak Rzymianie w Bath, Jane Austen, postacie literackie lub niezwykłe kobiety z Bath.

Bath: Prywatna piesza wycieczka

7. Bath: Prywatna piesza wycieczka

Poznaj wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO miasto Bath podczas konfigurowalnej wycieczki. Zobacz najważniejsze zabytki miasta i poznaj jego kulturę i historię z prywatnego przewodnika dla studentów. Poznaj swojego przewodnika, aby rozpocząć przygodę. Przejdź przez słynny most Pulteney i odkryj historię łaźni rzymskich. Przejdź obok pięknego Thermae Bath Spa, jedynego spa termalnego w Wielkiej Brytanii. Zobacz okno Edgara w Bath Abbey i posłuchaj opowieści o burzliwej historii budynku. Dowiedz się o związku Jane Austin z miastem i odkryj imponujący Royal Crescent, gdzie zakończy się Twoja wycieczka.

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg::

Theatre Royal: najlepsze atrakcje w pobliżu

Theatre Royal: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Theatre Royal? Kliknij tutaj.