The Souk w Abu Dhabi

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

The Souk w Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The Souk w Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

The Souk w Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 780 opinii

Abu Dhabi ON / Abu Dhabi off

Zawsze identyczna, czerwona linia z autobusem, aby zrobić wycieczkę (głosowanie) po mieście z przystankami (orzeczeniami) dla różnych miejsc, w których można zwiedzić zabytki, i niebieska linia, która prowadzi na wyspę Yas, aby odkryć świat Ferrari, wodny świat, a także duży obwód formuły 1, są wyjątki, ponieważ tutaj dodawana jest zielona linia, aby popłynąć łodzią, aby odkryć morze inny widok (widok) miasta tutaj, w tym konkretnym przypadku wycieczka (głosowanie) w Dhow, aby zobaczyć półkę i robić widoki (widoki) pod innym kątem. Z reguły (w zasadzie) dzień jest wystarczający (samowystarczalny). Tutaj, odległości są zbyt długie, a także liczba autobusów jest najwyraźniej ograniczona, zaplanuj co najmniej dwa dni, aby zobaczyć wszystko.

Bardzo fajna wycieczka klimatyzowanym minibusem. Nasz niemieckojęzyczny przewodnik najpierw zaprowadził nas do meczetu Zayid. Jeden z najpiękniejszych meczetów, które trzeba zobaczyć będąc w Abu Zabi. Następnie pojechaliśmy do wioski Beduinów, którą mogliśmy odwiedzić przez pół godziny, w międzyczasie pozwolono nam robić zdjęcia w różnych zabytkach i wreszcie byliśmy w małym sklepie z datami i mogliśmy spróbować kupić pyszne daktyle tam. Był tam również targ warzywny. Kupiliśmy 1kg pysznych pomidorów za 2 dirhamy. Nasz przewodnik był bardzo przyjaznym i zabawnym przewodnikiem, który jest zawsze polecany. Nazywa się Sudath Manodara.

Aby dużo zobaczyć w krótkim czasie, zdecydowanie zrób.

Ze względu na wysokie temperatury nie można długo chodzić na słońcu. Więc wyjdź tam, gdzie chcesz być trochę dłużej i przyjrzyj się uważniej, a potem wsiadaj z powrotem do jadącego autobusu i ochłodź się ponownie przez wiejący wiatr. Lub usiądź na jednym piętrze w klimatyzacji.

Otrzymasz dobry przegląd miast. Niestety długie przerwy między przystankami autobusu i powtarzające się informacje z głośnika. Transfer między 2 miastami działał bardzo dobrze. Bilety autobusowe bardzo drogie w stosunku do innych miast!

Miła wycieczka z dobrym przewodnikiem. Najpierw do meczetu gdzie byliśmy jednymi z nielicznych więc mogliśmy wszystko dobrze zobaczyć. Podczas jazdy autobusem zobaczysz wiele Avu Dhabi i zdecydowanie polecamy kilka przystanków!