The Shard

Zobacz cały Londyn z 3-poziomowego tarasu widokowego w najwyższym budynku Europy Zachodniej.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaplanuj pobyt

 • Jak się tam dostać?

  Można dojechać metrem – najbliższa stacja to „London Bridge”; zatrzymują się tam linie „Northern” i „Jubilee”. Obsługują ją też niektóre pociągi London Overground. W słoneczne dni można się wybrać na spacer wzdłuż południowego brzegu Tamizy z dzielnicy Waterloo lub przejść przez London Bridge spod Monument.

 • Gdzie można zaparkować?

  Samochód zaparkować można przy znajdującej się nieopodal Kipling Street lub przy Southwark Bridge Road. Uwaga! The Shard znajduje się w strefie płatnego ruchu – opłaty obowiązują w godz. 7.00-18.00 w dni powszednie. Żeby uzyskać więcej informacji, wejdź na stronę internetową „Transport for London”.

 • Jak się ubrać?

  W większości lokali gastronomicznych w The Shard obowiązuje strój smart casual. Jeśli chcesz je odwiedzić, nie przychodź w szortach, sportowych ubraniach ani klapkach.

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  The Shard jest czynny codziennie w godz. 10.00-22.00, ale zimą godziny otwarcia ulegają nieznacznej zmianie; mogą też być inne, jeśli w środku odbywa się jakieś specjalne wydarzenie.
 • Cena
  Najtańszy bilet wstępu (po wliczeniu zniżki) kosztuje 17 GBP.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Nie
 • Jak tam dotrzeć?
  Najbliższa stacja metra to „London Bridge” (linie „Jubilee” i „Northern”). Wejście do The Shard znajduje się przy Joiner Street.
 • Dodatkowe wskazówki

  • Jeśli chcesz się wybrać do któregoś z lokali gastronomicznych, ubierz się w stylu smart casual.

  • Bilet wstępu zarezerwuj wcześniej przez internet!

The Shard: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The Shard? Kliknij tutaj.

The Shard: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7910 opinii

Warte swojej ceny. Naprawdę podobała mi się każda jego część i czułem się, jakbym znał Londyn od razu po tej całodniowej aktywności. Widziałem punkty orientacyjne, których nie miałbym, gdybym nie zarezerwował zajęć. Rejs był bardzo przyjemnym akcentem. Rano odbyliśmy pełną wycieczkę autobusem. Wyruszyliśmy w rejs około godziny 13, a następnie kontynuowaliśmy połowę trasy autobusem, aż do godziny 16, kiedy mieliśmy czas na London Eye.

Poszliśmy świętować urodziny mojej najlepszej przyjaciółki. Byliśmy grupą 8 osób dorosłych i 3 dziewczynek i wszyscy to uwielbiamy. Ponieważ zrobiłem dwie oddzielne rezerwacje, najpierw powiedziano mi, że usiądziemy osobno. Kiedy wspomniałem, że świętujemy urodziny, stoły zostały ustawione tak, żebyśmy byli razem.

Świetna orgaznizaja , autobusy jeżdżą co chwile , wiec nawet jeśli się spóźnisz , to nic się nie stanie ! Na prawie każdym przystanku stoi ktoś kto ci pomoże !

Niesamowity stosunek jakości do ceny, kupiliśmy 3-dniowy karnet i wykorzystaliśmy to, za co zapłaciliśmy pierwszego dnia?

wszystko co chciałem zrobić w śmiesznie niskiej cenie