Wybierz daty

The Shard

Zobacz cały Londyn z 3-poziomowego tarasu widokowego w najwyższym budynku Europy Zachodniej.

Liczba znalezionych atrakcji: 36
Sortuj według:
Strona 1 z 3

The Shard: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The Shard? Kliknij tutaj.

The Shard: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 11 861 opinii

The Shard – najwyższy punkt widokowy Londynu. Fajne doświadczenie ze wspaniałym widokiem! Pierwszą rzeczą jest jednak kontrola bagażu. Podobnie jak przy odprawie lotniczej sprawdzany jest plecak lub torba. Zostajesz przeszukany wykrywaczem metalu, a następnie wpuszczany do windy.To nie ma być krytyka - bezpieczeństwo przede wszystkim! Wszystko jest w porządku . Kiedy jesteś na górze, masz fantastyczny widok we wszystkich kierunkach. Na 69. piętrze można nawet napić się koktajlu, przekąski lub kawałka ciasta. Ale możesz też wejść dwa piętra wyżej. Tam stoisz pod gołym niebem. Widok i piękne zdjęcia są zawsze warte odwiedzenia z „der Scherbe”. Wcześniejszy zakup biletu nie zaszkodzi. Nie musieliśmy jednak stać w kolejce podczas naszej wizyty i mogliśmy kupić bilety bez czekania. Ale mieć jest lepsze niż potrzebować.

Niesamowite wrażenia. Świetne widoki. Bilet miałyśmy wykupiony na 16.45, ale wjechałyśmy godzinę wcześniej - nikt nie zwraca uwagi na godzinę zamówionej wycieczki. Przychodzisz i wjeżdżasz. Dojście do Shard bardzo dobrze oznaczone - ze stacji London Bridge prowadzą cię strzałki. Na samej górze kilka kanap - można posiedzieć i odpocząć. Górny taras jest niezadaszony. Spektakularnie prezentuje się panorama miasta po zmierzchu. Koniecznie odwiedź toaletę!

Karnet kupiliśmy przed wyjazdem do Londynu. Byliśmy z tego bardzo zadowoleni. Nadal radzę sprawdzić zajęcia zawarte w karnecie, aby przewidzieć, co będziesz robić, nawet jeśli pozostanie to bardzo elastyczne. Specjalne wyróżnienie dla ulicy Katedry Pawła, której wahaliśmy się, ale która była naprawdę tego warta ze względu na 360-stopniowy widok na wysokość Londynu.

Mogę tylko polecić w 100%. Nasz przewodnik, Tim, sprawił, że było tak wspaniale. Dzięki jeszcze raz

To był fajny spacer po Londynie z fajnymi historiami.