Dodaj daty

The Rubens House: bilety i wycieczki

The Rubens House – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Antwerpia: Wycieczka piesza z aplikacją Audioguide

1. Antwerpia: Wycieczka piesza z aplikacją Audioguide

Odkryj Antwerpen na własnych warunkach dzięki tej audiowycieczce z przewodnikiem, dostępnej na smartfonie! Zanurz się w pięknie tego historycznego miasta we własnym tempie i w preferowanym języku. Ta audiowycieczka z przewodnikiem oferuje elastyczność w wyborze miejsc docelowych i decydowaniu, ile czasu chcesz spędzić w każdym z nich. Nie możesz przegapić bogatej historii Antwerpii. Historyczne centrum z wielowiekowymi placami ma wiele imponujących budynków, ładne dzielnice, ciekawe muzea i wiele przytulnych restauracji i barów. Podczas wycieczki audio mijasz kilka wyjątkowych zabytków, takich jak gotycka katedra Matki Bożej, Rubenshuis, fontanna Brabo i najstarszy budynek giełdy na świecie. Jak zapewne wiesz, Antwerpia jest największym portem składowania kakao na świecie. Czy wiesz, że kiedyś lekarstwa pokrywano warstwą czekolady? Chocolatier Neuhaus odpowie na wszystkie Twoje pytania i życzenia dotyczące czekolady. Podczas tej wycieczki z przewodnikiem zagłębisz się w historię historycznej Antwerpii i odkryjesz wszystkie sekrety, które niesie ze sobą miasto. Starannie przygotowaliśmy dla Ciebie najpiękniejszą trasę spacerową i zebraliśmy ponad 40 wciągających i interesujących historii. Przejdziesz obok wszystkich dobrze znanych zabytków, ale będziesz także zaskoczony nowymi odkryciami i ukrytymi klejnotami. Odkryj bogatą historię Antwerpii, poznaj jej tętniącą życiem teraźniejszość i zachwyć się jej urzekającymi legendami i opowieściami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na samotną przygodę, romantyczny spacer po mieście z partnerem, czy też zwiedzasz miasto z przyjaciółmi lub rodziną, nasza audiowycieczka z przewodnikiem zaspokoi wszystkie preferencje. Ponadto otrzymasz atrakcyjną zniżkę, jeśli wybierzesz się na wycieczkę z osobami towarzyszącymi.

Antwerpia: Prywatna wycieczka piesza po historycznych atrakcjach

2. Antwerpia: Prywatna wycieczka piesza po historycznych atrakcjach

Wykorzystaj w pełni swoją wizytę w Antwerpii podczas prywatnej pieszej wycieczki z przewodnikiem po historycznym sercu miasta. Poznaj wszystkie najważniejsze atrakcje Antwerpii, poznając historię, legendy i ciekawe fakty. Podziwiaj zabytkowe kościoły, charakterystyczne place, popularne muzea i średniowieczną architekturę. Po spotkaniu ze swoim przewodnikiem na Grote Markt, głównym placu Antwerpii, przejdź przez zabytkową dzielnicę miasta trasą, która obejmuje wszystkie miejsca, które musisz odwiedzić. Najpierw odkryjesz Grote Markt, gdzie możesz podziwiać średniowieczne domy gildii, ratusz i fontannę Brabo. Stamtąd udaj się do Statuy Hendrika Conscience, nazwanej na cześć flamandzkiego pisarza Hendrika Conscience. W tym miejscu znajduje się imponujący barokowy kościół i stara biblioteka miejska. Odwiedź słynny na całym świecie kościół Carolus Borromeus z XVII-wiecznymi barokowymi detalami, zanim zatrzymasz się w Handelsbeurs Antwerpen (giełda w Antwerpii), pierwszej na świecie Wall Street. Tutaj dowiesz się, jak w XVI wieku miasto stało się ważnym międzynarodowym centrum handlowym. Następny na trasie jest Dom Rubensa: dom i warsztat słynnego barokowego malarza Petera Paula Rubensa. Dowiedz się więcej o jego historii życia i sekretach sukcesu artysty. W MoMu, jednym z wiodących muzeów mody na świecie, zyskasz inspirację na kolejną wyprawę na zakupy mody, zanim udasz się do Muzeum Plantin-Moretus, pierwszego muzeum wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejdź przez Vlaeykensgang, sekretną średniowieczną uliczkę, którą niełatwo znaleźć na własną rękę. Twój przewodnik zabierze Cię w przeszłość i pokaże najlepiej zachowane pozostałości średniowiecza w Antwerpii. Mówi się, że to miejsce jest najczęściej fotografowanym miejscem w mieście. Przygotuj się na aparat, gdy dotrzesz do pomnika Nello & Patrasche, kolejnej popularnej atrakcji w mieście. Zakończ wycieczkę przed katedrą Najświętszej Marii Panny, gdzie poznasz historię i ciekawostki dotyczące jej budowy.

Antwerpia: 5 najważniejszych atrakcji miasta na drewnianym rowerze

3. Antwerpia: 5 najważniejszych atrakcji miasta na drewnianym rowerze

Odkryj Antwerpię na rowerze podczas wyjątkowej wycieczki po mieście na drewnianych rowerach COCO-MAT. Przejedź obok ważnych miejsc, takich jak Museum aan de Stroom i Dom Rubensa, i odkryj obszary, takie jak Schipperskwartier i Diamond District. Posłuchaj swojego przewodnika o historii miasta i lokalnych legendach. Rozpocznij swoją wycieczkę w porcie Schipperskwartier i usiądź wygodnie na swoim ekologicznym drewnianym rowerze COCO-MAT. Przejedź obok zabytków, w tym imponującego Museum aan de Stroom (MAS) i średniowiecznego beginażu, historycznego miejsca kultu religijnego. Następnie skieruj się w stronę Dzielnicy Diamentów, mijając Dom Rubensa, w którym mieszkał słynny artysta. Następnie podążaj za swoim przewodnikiem, aby zobaczyć katedrę Najświętszej Marii Panny w Antwerpii, Grote Markt, giełdę w Antwerpii i słynny dworzec centralny. Po drodze poznaj historię i kulturę Antwerpii od lokalnego przewodnika, a także poznaj projekty zrównoważonego rozwoju realizowane w mieście. Uzyskaj poufne wskazówki i rekomendacje, które pomogą Ci zaplanować resztę pobytu.

Z Brukseli: Jednodniowa wycieczka do Leuven i Mechelen

4. Z Brukseli: Jednodniowa wycieczka do Leuven i Mechelen

Rozpocznij całodniową wycieczkę od przejazdu z Brukseli do Leuven. Po drodze Twój przewodnik opowie Ci o zabytkach, które mijasz po drodze z Brukseli. W Leuven zobacz Grote Markt i przejdź się wzdłuż kościoła Świętego Piotra. Plac biblioteki uniwersyteckiej wprowadzi nas w żywą atmosferę studentów, którzy wypełniają życiem ulice tego miasta. Po wycieczce będziesz mieć trochę wolnego czasu na lunch lub dalsze odkrywanie historii Leuven. Kontynuuj podróż do Mechelen, ukrytego klejnotu Belgii, gdzie będziesz miał okazję poznać jego historię, sztukę i architekturę podczas spaceru wzdłuż Grote Markt, Pałacu Małgorzaty Austriackiej lub Katedry św. Odwiedź Leuven i Mechelen podczas tej jednodniowej wycieczki, podczas której odkryjesz te dwa magiczne miasta Belgii. Zarezerwuj już teraz!

Antwerpia : Wycieczka piesza po atrakcjach, które musisz zobaczyć

5. Antwerpia : Wycieczka piesza po atrakcjach, które musisz zobaczyć

Przemierzaj historyczne centrum miasta, zagłębiając się w średniowieczny urok Grote Markt z domami cechowymi, ratuszem i fontanną Brabo, podczas gdy opowieści o ich znaczeniu się rozwijają. Udaj się do pomnika Hendrika Conscience'a, odkrywając architektoniczne perełki i intelektualne dziedzictwo miasta. Podziwiaj bogactwo kościoła Carolus Borromeus, przesiąkniętego barokową elegancją związaną z Rubensem. Zanurz się w złotym wieku Antwerpii w Handelsbeurs Antwerpen, historycznym centrum podobnym do Wall Street. Odkryj świat sztuki w Rubens House i zagłęb się w serce mody w MoMu - Fashion Museum Antwerp. Odkryj wpisane na listę UNESCO Muzeum Plantin-Moretus i średniowieczny urok Vlaeykensgang.

Liczba znalezionych atrakcji: 5
Sortuj wg::

The Rubens House: najlepsze atrakcje w pobliżu

The Rubens House: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The Rubens House? Kliknij tutaj.