Dodaj daty

The Pump Room, Bath

The Pump Room, Bath – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: Stonehenge, zamek Windsor, Bath, Lacock i lunch w pubie

1. Londyn: Stonehenge, zamek Windsor, Bath, Lacock i lunch w pubie

Poznaj historyczne atrakcje zachodniej Anglii podczas tej całodniowej wycieczki 1-dniowym autobusem z Londynu. Zatrzymaj się w zamku Windsor, Stonehenge, wiosce Lacock i mieście Bath. Skosztuj lokalnych smaków podczas tradycyjnego lunchu w pubie. Odbiór z centralnie położonego miejsca zbiórki w Londynie. Podróżuj wygodnym klimatyzowanym autobusem do zamku Windsor, domu angielskiej rodziny królewskiej od ponad 900 lat. Położony wysoko nad Tamizą zamek skrywa królewskie sekrety od czasów Wilhelma Zdobywcy po obecną królową. Odkryj największy nieprzerwanie zamieszkany zamek na świecie, podziwiając splendor kaplicy St. Georges i wystawne apartamenty państwowe. (Wstęp wliczony w cenę, jeśli wybrano opcję) Jedź do Stonehenge na równinie Salisbury i poznaj tajemnice najsłynniejszego prehistorycznego pomnika na świecie. Jego początki sięgają prawie 5000 lat wstecz, ale do dziś wprawia w zakłopotanie historyków i archeologów. Spróbuj odkryć niektóre z jego tajemnic w nowym Centrum dla zwiedzających. (Wstęp wliczony w cenę, jeśli wybrano opcję) Udaj się do malowniczej wioski Lacock należącej do National Trust. Przespaceruj się brukowanymi uliczkami miasta. Przekonaj się, dlaczego jest ono wykorzystywane do kręcenia filmów takich jak "Harry Potter". Zjedz obfity angielski lunch w XIV-wiecznym pubie. Udaj się do miasta Bath, które jest pełne georgiańskiej architektury w półksiężycach i tarasach. Masz czas wolny, aby odwiedzić opactwo Bath Abbey i romantyczny most Pulteney Bridge lub kupić herbatę w historycznych Pump Rooms, podczas gdy serenadą będzie kwartet smyczkowy. Po zakończeniu wycieczki wróć do miejsca zbiórki w Londynie.

Bath: piesza wycieczka z przewodnikiem po mieście z wejściem do łaźni rzymskich

2. Bath: piesza wycieczka z przewodnikiem po mieście z wejściem do łaźni rzymskich

Poznaj miasto Bath, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Twój przewodnik eksperta ożywi historię, ludzi i architekturę dzięki swoim komentarzom. Zobacz starożytne łaźnie rzymskie na koniec wycieczki. Najpierw spotkaj się ze swoim przewodnikiem, zanim udasz się do Pump Room, Royal Crescent, The Circus, Queen Square, Pulteney Bridge i Bath Abbey. Następnie idź śladami Jane Austen i posłuchaj o kręceniu hitu Netflix, Bridgerton. Stąd wędruj po mieście, gdy Twój przewodnik ożywi historię, architekturę i mieszkańców Bath poprzez żywy i przyjemny komentarz. Uzyskaj poufne informacje na temat najlepszego czasu na ponowne zwiedzanie niektórych zabytków. Na koniec odwiedź słynne na całym świecie łaźnie rzymskie - najpopularniejszą atrakcję Bath. Daj się zaskoczyć złożoności społeczeństwa rzymskiego miasta Aquae Sulis.

Bath: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

3. Bath: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Bath to wspaniałe rzymskie i georgiańskie miasto pełne pięknych budynków. Wycieczka po mieście zabierze Cię do rzymskich łaźni, pijalni wód, opactwa, w którym koronowano pierwszego króla Anglii, oraz do Assembly Rooms. Trasa Skyline daje Ci możliwość podziwiania krajobrazów i zapierających dech w piersiach widoków na Bath. Przystanki wycieczki: Wycieczka po mieście 1. High Street 2. Grand Parade 3. Manvers Street 4. The Ambury 5. Corn Street 6. Avon Street 7. Westgate Buildings 8. Queen Square 9. Assembly Rooms 10. Brock Street / The Royal Crescent 11. Marlborough Buildings 12. Weston Road 13. Upper Bristol Road 14. Upper Bristol Road 15. Royal Avenue 16. Milsom Street 17. Terrace Walk Skyline Tour 1. Dorchester Street 2. Terrace Walk 3. North Parade 4. Great Pulteney Street 5. Muzeum Holburne 6. Beckford Road 7. Bath Spa Hotel 8. Quarry Road 9. Bathwick Hill 10. Widcombe Hill 11. Farma Rainbow Woods 12. Brassknocker Hill 13. Claverton Down 14. Ralph Allen School 15. North Road/Shaft Road 16. Tyning/North Road 17. Prior Park 18. Middle Hill Lodge 19. Cmentarz Abbey 20. Prior Park Road 21. Widcombe

Bath: piesza wycieczka po Bath i wycieczka z przewodnikiem po opactwie Bath

4. Bath: piesza wycieczka po Bath i wycieczka z przewodnikiem po opactwie Bath

Nasi utalentowani przewodnicy z niebieską odznaką ożywią miasto w pouczający i lekki sposób. Podczas 90-minutowego spaceru zobaczysz wspaniałą gruzińską architekturę i usłyszysz o wydarzeniach i ludziach, którzy sprawiają, że Bath jest tak wyjątkowym miejscem. Pod koniec spaceru wejdziesz do opactwa ze swoim przewodnikiem, który zapewni pierwszorzędne wprowadzenie do budynku i jego historii Zadaj swojemu przewodnikowi wiele pytań, a może nawet przetestuj jego wiedzę. Zdobądź poufną wiedzę na temat najlepszego czasu na ponowne zwiedzanie niektórych zabytków. Słyszeć o..... Opactwo Bath - wewnątrz i na zewnątrz Pompownia Plac Królowej Gorące źródła Królewski Półksiężyc Cyrk Most Pulteneya Zwiedzanie opactwa Bath Przez lata wielu gości pytało nas, czy możemy również zorganizować wycieczkę z przewodnikiem po wspaniałym opactwie Bath. Tak więc, współpracując z Abbey, dodaliśmy 30-minutową wycieczkę po tym niesamowitym i zabytkowym kościele. Oznacza to, że jesteśmy w stanie ożywić główne elementy budynku, a także wesprzeć opactwo finansowo. Podkreślimy również znaczenie kościoła w historii monarchii angielskiej Należy pamiętać, że od czasu do czasu opactwo nie będzie dostępne w krótkim czasie. Jest to kościół parafialny Bath i odgrywa pełną rolę w życiu miasta. W takim przypadku zwrócimy różnicę między dzienną pieszą wycieczką a opłatą Ta trasa jest dostępna dla wszystkich i tylko dla psów asystujących.

Z Londynu: prywatna całodniowa wycieczka do Stonehenge i Bath

5. Z Londynu: prywatna całodniowa wycieczka do Stonehenge i Bath

Ciesz się całodniową wycieczką do Stonehenge i Bath. Odkryj słynne miasto Bath, które znajduje się na liście zabytków, podziwiaj rzymską architekturę i zobacz tajemniczy pomnik Stonehenge na żywo. Rozpocznij swoją jednodniową wycieczkę od odbioru w hotelu w Londynie. Usiądź w swoim pojeździe i zrelaksuj się w dalszej podróży do wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa miasta Bath. Zrób pierwszy przystanek przy pomniku Stonehenge. Podziwiaj te tysiącletnie stojące skały i poznaj różne teorie dotyczące ich funkcji dawno temu. Zatrzymaj się w drugim miejscu docelowym w Bath, pierwszym mieście w Anglii, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa. Zobacz wykwintną architekturę rzymską i gruzińską oraz zwiedź słynne rzymskie łaźnie zasilane naturalnymi gorącymi źródłami miasta. Kontynuuj wizytę w pijalni, neoklasycystycznym salonie, w którym możesz wypić łyk wód Bath. Poznaj piękne ulice historii Bath — od czasów rzymskich po dzień dzisiejszy. Podziwiaj wspaniałe przykłady gruzińskiej architektury, takie jak słynny XVIII-wieczny Royal Crescent. Dowiedz się, jak wody termalne miasta przyciągały Rzymian i spaceruj oryginalnymi rzymskimi uliczkami. Po wizycie w Bath wróć do Londynu, aby zakończyć dzień pełen wrażeń.

Liczba znalezionych atrakcji: 5
Sortuj wg::

The Pump Room, Bath: najlepsze atrakcje w pobliżu

The Pump Room, Bath: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The Pump Room, Bath? Kliknij tutaj.

The Pump Room, Bath: Co mówią inni?

Doskonała podróż. Carole była bardzo kompetentna i bardzo przyjazna. Zamek Windsor był doskonały i taki piękny. Nie miałem wcześniej zakupionych biletów, ale mimo to łatwo było je kupić i nie zawiodłem się z tego powodu. Stonehenge było świetne, ale kiedy przyjechaliśmy, padało i było bardzo zimno. Zrobiłem 4 zdjęcia i spędziłem tam mniej niż 15 minut z powodu zimna. Kąpiel była cudowna. Takie piękne miasto z naprawdę piękną architekturą do zobaczenia, w tym opactwem. Nie poszedłem zobaczyć Łaźni Rzymskich, zamiast tego spacerowałem po centrum miasta, ciesząc się jarmarkami bożonarodzeniowymi. Ostatnim przystankiem była kolacja w uroczym pubie w Lacock. Naprawdę podobała mi się cała wycieczka, mimo że był to długi dzień!

Wszystko w wycieczce było wspaniałe, od wygodnej podróży po dobrze zaplanowaną wycieczkę, która dała nam wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie i dobrą zabawę we wszystkich 4 lokalizacjach. Gratulacje także dla Eugene'a, który był naszym przewodnikiem tego dnia, udzielił nam świetnych informacji, wiedział, kiedy rozmawiać, a kiedy nie :p, abyśmy mogli odpocząć w autobusie i mieć świetne poczucie humoru🎉. Wyrazy uznania również dla Ricardo za bezpieczne i wygodne przewiezienie nas do i z naszych lokalizacji!

Bardzo doświadczony przewodnik, bardzo ciekawe lokalizacje, dobry transport. Jedyna krytyka: to prawie trochę za dużo jak na jeden dzień. W niektórych lokalizacjach masz trochę mniej czasu.

Przewodnik jest zabawny i pouczający! Dowiedzieliśmy się wiele o historii odwiedzanych przez nas witryn, a także otrzymaliśmy wskazówki dotyczące restauracji!

Poszukaj „Magnusa”, doskonałego przewodnika, bardzo charyzmatycznego, gorąco polecam na długą wizytę taką jak ta.