Wybierz daty

The London Eye

Wsiądź do najwyższego w Europie diabelskiego młyna i zobacz Londyn z wysokości 135 metrów nad Tamizą.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 69
Sortuj według:
1 - 16 / 69

The London Eye: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The London Eye? Kliknij tutaj.

The London Eye: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 17 704 opinii

Ta trasa jest polecana nie tylko fanom Harry'ego Pottera! (Wycieczka łodzią) Naszym przewodnikiem tego dnia był MARVIN (Niemiec studiujący w Londynie). Oprócz mnóstwa informacji o filmach o Harrym Potterze, było też wiele wartych poznania o Londynie i jego historii. Dzięki swojej wiedzy połączonej z mnóstwem dowcipu, Marvin był w stanie zainspirować wszystkich na trasie. Moglibyśmy z nim dłużej spacerować po Londynie. :-) Nasze dzieci (8 i 9 lat) wciąż zachwycały się całą trasą, a później Marvinem. Rejs łodzią PS trwa około 10-15 minut.

Bardzo fajna wycieczka po Londynie po Harrym Potterze. Tabarek, nasz przewodnik, bardzo dobrze mówi po niemiecku i sprawił, że wycieczka była bardzo przyjemna. Pokazane lokalizacje filmów zostały zapisane wraz z przykładami filmów na tablecie. Ona naprawdę zna się na filmach. Wycieczkę dopełniły ciekawe anegdoty z Harry'ego Pottera io Londynie.

Ta chwila spędzona razem była dla nas bardzo miła. Zobaczenie miejsc, które zainspirowały JK Rowling do napisania Harry'ego Pottera, było naprawdę interesujące. Koncepcja kwestionariusza z punktami jak w Hogwarcie była zabawna i ożywiła wizytę. Dziękuję Sophie za jej życzliwość i za tak dobre prowadzenie nas podczas wizyty.

Kochałem !! To była świetna aktywność z przewodnikiem, który ma wiele ciekawych anegdot, miły spacer po mieście i małą wycieczkę łodzią jako bonus. Dla fanów Harry'ego Pottera to doskonałe uzupełnienie wizyty w studio lub alternatywa w bardzo przystępnej cenie. Polecam +++

Piękne widoki, niesamowite wodne zwierzęta. Polecam