Dodaj daty

The FRIENDS™ Experience New York

The FRIENDS™ Experience New York – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Nowy Jork: bilet wstępu do atrakcji The FRIENDS™ Experience

1. Nowy Jork: bilet wstępu do atrakcji The FRIENDS™ Experience

Wejdź do świata słynnego serialu telewizyjnego dzięki tym biletom do The FRIENDS™ Experience w Nowym Jorku. Zobacz eksponaty związane z życiem Rachel, Rossa, Moniki, Chandlera, Joeya i Phoebe. Zwiedź 2 piętra interaktywnych wystaw. Zrób sobie zdjęcia na legendarnej pomarańczowej kanapie, przy stole kuchennym Moniki i Rachel oraz w wygodnych fotelach Joeya i Chandlera. Spędź wspaniały czas w bezpiecznym i beztroskim otoczeniu. Ta atrakcja uzyskała certyfikat czystości Moniki Geller!

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg:

The FRIENDS™ Experience New York: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The FRIENDS™ Experience New York? Kliknij tutaj.

The FRIENDS™ Experience New York: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 265 opinii

Na pewno warto odwiedzić. Niektóre były świetne, z wyjątkiem kilku rozczarowujących momentów. Niektórzy pracownicy byli genialni i pomocni, a inni zachowywali się, jakby czekali na autobus. Byłem bardzo rozczarowany, że nie pozwolono mi za fioletowymi drzwiami, aby obraz przyklejał się do nich, które są wyraźnie na stronie internetowej, ale nie są dozwolone w ciągu dnia. Nie możesz też siedzieć na krzesłach w mieszkaniu Moniki, jak twierdzi strona internetowa. Ale wciąż jest kilka dobrych okazji do robienia zdjęć i pamiątek. Warto odwiedzić każdego fana.

Piękne doświadczenie !!! Tyle do zobaczenia, do sfotografowania i przez chwilę wydaje się, że jest naprawdę na planie !!! Personel bardzo miły i super pomocny. . za godzinę masz czas, aby zobaczyć tyle rzeczy, może złapaliśmy „szczęśliwy” czas, ponieważ byliśmy w sumie grupą 9 osób! A picie cappuccino w Central Perk na koniec trasy sprawia, że jest to jeszcze bardziej realne !! Bardzo miło i fajnie !!!

Wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni. Byliśmy w drodze na lotnisko, więc zapytaliśmy, czy jest gdzie przechować nasze torby. Nie tylko przechowywali nasze torby, ale także pozwolili nam wcześnie wejść w to doświadczenie. I zawsze był ktoś w pobliżu, żeby zrobić zdjęcie

OH MY GAWD! such amazing expierience, great atmosphere and really helpful and nice stuff, highly recomended!

Wspaniale było zobaczyć wszystkie różne zestawy i rekwizyty