Dodaj daty

The Feuerle Collection, Berlin

The Feuerle Collection, Berlin – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Berlin: sesja kąpieli w gongu w kolekcji Feuerle

1. Berlin: sesja kąpieli w gongu w kolekcji Feuerle

Zrelaksuj się i naładuj podczas tradycyjnej kąpieli w gongu otoczonej pięknymi dziełami sztuki. Połóż się na macie do jogi na środku przestrzeni wystawienniczej i doświadcz fal dźwiękowych, które pomogą Ci osiągnąć stan głębokiego relaksu. Kąpiele w gongu równoważą emocje i biorytmy harmonią relaksujących dźwięków. Po 50-minutowej sesji możesz swobodnie odkrywać kolekcję Fuerele. Odkryj różnorodne dzieła sztuki współczesnej, sztukę Azji Południowo-Wschodniej i imperialne chińskie meble.

Berlin: wycieczka z przewodnikiem po kolekcji Feuerle z biletem wstępu

2. Berlin: wycieczka z przewodnikiem po kolekcji Feuerle z biletem wstępu

Odwiedź kolekcję Feuerle w odrestaurowanym bunkrze z czasów II wojny światowej i zobacz połączenie współczesnych międzynarodowych artystów z meblami cesarstwa chińskiego i starożytną sztuką Azji Południowo-Wschodniej. Zobacz, jak muzeum zachęca do rozmowy między różnymi okresami i kulturami. Najpierw spotkaj się ze swoim ekspertem i rozpocznij spacer po kolekcjach. Podziwiaj kamienne, brązowe i drewniane rzeźby Khmerów od VII do XIII wieku, cesarskie chińskie meble z laki i kamienne meble. Następnie zobacz i porównaj uzupełniające się prace współczesnych artystów, w tym Nobuyoshi Arakiego i Adama Fussa. Dowiedz się, dlaczego wszystkie te dzieła zostały wybrane i zebrane. Désiré Feuerle, koneser sztuki azjatyckiej, który był pionierem w zestawieniu antyków ze sztuką współczesną. Na koniec zobacz pierwszą wystawę Silk Room, dostępną również do 8 kwietnia 2023 r., na górnym parterze kolekcji. The Silk Room koncentruje się na wyborze najnowszych prac brytyjskiego artysty i autora Edmunda de Waala, zestawionych z niewidocznymi dziełami z kolekcji.

Berlin: doświadczenie medytacyjne z kolekcji Feuerle

3. Berlin: doświadczenie medytacyjne z kolekcji Feuerle

Ta wizyta w kolekcji Feuerle opiera się na idei cichego, mobilnego detoksu poprzez nieoczekiwany świat zestawień. Przejdziesz przez pokój dźwiękowy i wejdziesz do pokoju nad jeziorem, zatrzymując się, by medytować wśród pięknych dzieł sztuki. Ciesz się wstępem na wystawę wczesnych rzeźb Khmerów (VII - XIII wiek) oraz chińskich mebli cesarskich i uczonych (II wiek p.n.e. - XVII wiek). Podziwiaj współczesne dzieła Anisha Kapoora, Cristiny Iglesias, Adama Fussa, Zeng Fanzhi, Jamesa Lee Byarsa i Nobuyoshi Arakiego. Mediacja nie jest obowiązkowa. Możesz także wybrać się na spokojny spacer i po prostu cieszyć się sztuką.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

The Feuerle Collection, Berlin: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The Feuerle Collection, Berlin? Kliknij tutaj.