The Feuerle Collection, Berlin

The Feuerle Collection, Berlin
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

The Feuerle Collection, Berlin: najlepsze atrakcje w pobliżu

The Feuerle Collection, Berlin – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Berlin: sesja kąpieli w gongu w kolekcji Feuerle

Berlin: sesja kąpieli w gongu w kolekcji Feuerle

Zrelaksuj się i naładuj podczas tradycyjnej kąpieli w gongu otoczonej pięknymi dziełami sztuki. Połóż się na macie do jogi na środku przestrzeni wystawienniczej i doświadcz fal dźwiękowych, które pomogą Ci osiągnąć stan głębokiego relaksu. Kąpiele w gongu równoważą emocje i biorytmy harmonią relaksujących dźwięków. Po 50-minutowej sesji możesz swobodnie odkrywać kolekcję Fuerele. Odkryj różnorodne dzieła sztuki współczesnej, sztukę Azji Południowo-Wschodniej i imperialne chińskie meble.

Berlin: Kolekcja Feuerle Wycieczka z przewodnikiem i bilet wstępu

Berlin: Kolekcja Feuerle Wycieczka z przewodnikiem i bilet wstępu

Wejdź do odrestaurowanego bunkra z czasów II wojny światowej i poznaj kolekcję Feuerle podczas wycieczki z przewodnikiem. Zobacz kombinację międzynarodowych współczesnych artystów wraz z niezwykłymi przykładami cesarskich chińskich mebli i starożytnej sztuki Azji Południowo-Wschodniej. Po spotkaniu z przewodnikiem rozpocznij spacer po kolekcji. Podziwiaj kamienne, brązowe i drewniane rzeźby Khmerów z okresu od VII do XIII wieku i podziwiaj misterne chińskie meble z laki i kamienia. Następnie porównaj uzupełniające się dzieła współczesnych artystów, takich jak Nobuyoshi Araki i Adam Fuss. Zobacz, jak muzeum zachęca do rozmowy między różnymi okresami i kulturami i odkryj, dlaczego kuratorem tych dzieł był Désiré Feuerle, koneser sztuki azjatyckiej, który był pionierem zestawiania antyków ze sztuką współczesną.

Berlin: Doświadczenie medytacyjne kolekcji Feuerle

Berlin: Doświadczenie medytacyjne kolekcji Feuerle

Ta wizyta w kolekcji Feuerle opiera się na idei cichego, mobilnego detoksu poprzez nieoczekiwany świat zestawień. Przejdziesz przez pokój dźwiękowy i wejdziesz do pokoju nad jeziorem, zatrzymując się, by medytować wśród pięknych dzieł sztuki. Ciesz się wstępem na wystawę wczesnych rzeźb Khmerów (VII - XIII wiek) oraz chińskich mebli cesarskich i uczonych (II wiek p.n.e. - XVII wiek). Podziwiaj współczesne dzieła Anisha Kapoora, Cristiny Iglesias, Adama Fussa, Zeng Fanzhi, Jamesa Lee Byarsa i Nobuyoshi Arakiego. Mediacja nie jest obowiązkowa. Możesz także wybrać się na spokojny spacer i po prostu cieszyć się sztuką.

Berlin: Najciekawsze atrakcje

The Feuerle Collection, Berlin: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

The Feuerle Collection, Berlin: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The Feuerle Collection, Berlin? Kliknij tutaj.

The Feuerle Collection, Berlin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(37 recenzji)