The Circus

The Circus – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: wycieczka całodniowa do zamku w Windsorze, Stonehenge i Bath

1. Londyn: wycieczka całodniowa do zamku w Windsorze, Stonehenge i Bath

Wybierz się na całodniową wycieczkę z Londynu, aby zobaczyć słynny zamek w Windsorze, tajemniczy kamienny krąg Stonehenge i piękne georgiańskie miasto Bath. Skorzystaj z opcji dodatku w postaci biletów wstępu. Ciesz się transportem autobusowym i zwiedzaniem z przewodnikiem we wszystkich miejscach. Zacznij od zamku w Windsorze, który jest domem rodziny królewskiej od 900 lat. Odwiedź wspaniałe komnaty reprezentacyjne, wciąż używane podczas oficjalnych wydarzeń i przyjęć królewskich. Zwiedź tereny zamkowe i XIV-wieczną kaplicę św. Jerzego. Stanowią one jedne z najpiękniejszych przykładów sakralnej architektury średniowiecznej w Anglii i pełnią rolę miejsca pochówku królów i królowych, w tym Henryka VIII i jego trzeciej żony, Jane Seymour. Następnie udaj się przez hrabstwo Wiltshire do Stonehenge. Tajemnicze kamienne kręgi Stonehenge są niesamowitym dziełem inżynierii i najważniejszym prehistorycznym miejscem w Anglii. W dalszej kolejności podążysz na zachód do Bath, czyli pięknego georgiańskiego miasta ze słynnymi rzymskimi łaźniami i zachwycającą architekturą w miodowym odcieniu. W trakcie zwiedzania nacieszysz oczy jednymi z najciekawszych pod względem architektonicznym miejscami w Europie, w tym opactwem Bath, Royal Crescent, Cyrkiem, Assembly Rooms i mostem Pulteney. Wybierz opcję zawierającą zwiedzanie łaźni rzymskich, zbudowanych wokół źródeł termalnych, które dostarczały wodę do miasta przez ponad 2000 lat.

Bath: piesza wycieczka po mieście z opcjonalnym wejściem do łaźni rzymskich

2. Bath: piesza wycieczka po mieście z opcjonalnym wejściem do łaźni rzymskich

Rozpocznij swoją wycieczkę rano lub po południu w Bath Abbey w centrum miasta. Zobacz to, co najlepsze w Bath, zarówno w przeszłości, jak i teraźniejszości. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i rozpocznij, odwiedzając wybrane atrakcje, w tym most Pulteney i opactwo Bath. Udaj się do łaźni rzymskich i podążaj za przewodnikiem, aby zobaczyć fascynujące przedmioty i spuściznę pozostawioną w Bath przez Rzymian podczas okupacji tego obszaru. Bądź świadkiem cudownego zjawiska gorących źródeł geotermalnych w Bath. Następnie podziwiaj czarującą gruzińską architekturę tego wyjątkowego miasta. Od wspaniałego Królewskiego Półksiężyca po tajemniczy Cyrk — zobacz najlepsze elementy przepychu i luksusu XVIII wieku. Przejdź z centralnej Pijalni do pełnych przepychu Górnych Sal Zgromadzeń i wreszcie dotrzyj do wystawnego Królewskiego Półksiężyca i tajemniczego Cyrku. Bath oferuje oszałamiającą różnorodność zapierających dech w piersiach klejnotów architektury. Wycieczka została specjalnie zaprojektowana, aby pokazać Ci to, co najlepsze w Bath. Twoi przewodnicy to zabawni, zaangażowani lokalni profesjonaliści, którzy sprawią, że historia miasta będzie naprawdę dostępna dla gości w każdym wieku.

Bath: Wycieczka z przewodnikiem

3. Bath: Wycieczka z przewodnikiem

Poznaj wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO miasto Bath podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Twój doświadczony przewodnik wyjaśni historię, architekturę i niektóre z wielu opowieści, które sprawiły, że Bath jest tak fantastycznym miejscem do odwiedzenia. Podczas wycieczki zobacz kultowe zabytki Bath, w tym Royal Crescent, The Circus, Queen Square, Pulteney Bridge i Bath Abbey. Wędruj przez miasto, podczas gdy Twój przewodnik ożywia historię, architekturę i mieszkańców Bath poprzez żywy i przyjemny komentarz na każdym z przystanków w mieście. Zadawaj im wiele pytań, a może nawet przetestuj ich wiedzę. Uzyskaj poufną wiedzę na temat najlepszego czasu na ponowne odwiedzenie niektórych zabytków.

Bath: piesza wycieczka z przewodnikiem po mieście z wejściem do łaźni rzymskich

4. Bath: piesza wycieczka z przewodnikiem po mieście z wejściem do łaźni rzymskich

Poznaj miasto Bath, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Twój przewodnik eksperta ożywi historię, ludzi i architekturę dzięki swoim komentarzom. Zobacz starożytne łaźnie rzymskie na koniec wycieczki. Najpierw spotkaj się ze swoim przewodnikiem, zanim udasz się do Pump Room, Royal Crescent, The Circus, Queen Square, Pulteney Bridge i Bath Abbey. Następnie idź śladami Jane Austen i posłuchaj o kręceniu hitu Netflix, Bridgerton. Stąd wędruj po mieście, gdy Twój przewodnik ożywi historię, architekturę i mieszkańców Bath poprzez żywy i przyjemny komentarz. Uzyskaj poufne informacje na temat najlepszego czasu na ponowne zwiedzanie niektórych zabytków. Na koniec odwiedź słynne na całym świecie łaźnie rzymskie - najpopularniejszą atrakcję Bath. Daj się zaskoczyć złożoności społeczeństwa rzymskiego miasta Aquae Sulis.

Kąpiel: Zła wycieczka piesza w kąpieli

5. Kąpiel: Zła wycieczka piesza w kąpieli

Zamiast przewidywalnej wycieczki pieszej, która obejmuje tylko historię Bath i najważniejsze zabytki, ta wycieczka pozwala doświadczyć zupełnie innej strony miasta. Posłuchaj historii o przestępstwach, korupcji i ukrytych grzechach Bath, o których odwiedzający zwykle nie dowiadują się. Od złodziei po hazardzistów. Odkryj gruzińską przeszłość Bath podczas tej zabawnej i pouczającej pieszej wycieczki. Zwiedzanie wszystkich znanych na całym świecie miejsc, w tym The Royal Crescent, The Circus i Pulteney Bridge. Ta trasa jest odpowiednia dla wszystkich i jest przyjazna dla wózków inwalidzkich i wózków inwalidzkich. Spacer trwa około 90 minut i jest łagodnym, okrężnym spacerem rozpoczynającym się i kończącym w opactwie Bath. Po drodze będziesz bawić się opowieściami o skandalicznej przeszłości Bath.

Z Birmingham: Jednodniowa wycieczka do Stonehenge i Bath

6. Z Birmingham: Jednodniowa wycieczka do Stonehenge i Bath

Podróżuj komfortowym autokarem i odwiedź dwa najważniejsze zabytki historyczne i kulturowe południowej Anglii w ciągu jednego dnia. Zobacz Stonehenge i Bath podczas wycieczki grupowej z Birmingham. Wskocz na pokład wygodnego autokaru i wyrusz z Birmingham. Posłuchaj ciekawych faktów na temat regionu i swojego pierwszego celu podróży — prehistorycznego pomnika Stonehenge na równinie Salisbury. Ciesz się czasem wolnym na odkrywanie tego klimatycznego miejsca. Wejdź do środka, odbierz pouczający audioprzewodnik i skorzystaj z promu lub podążaj ścieżkami do kamieni znajdujących się na liście UNESCO, których historia sięga około 4500 lat. Udaj się do Bath i odwiedź Most Pulteney, zabytek architektury, którego nie możesz przegapić. Zbudowany około 250 lat temu most Paltney znajduje się w samym sercu Bath. Gościom miejskim zaleca się spacer od mostu i wzdłuż nabrzeża rzeki. Świadek Bath Abbey, anglikański kościół parafialny i dawny klasztor benedyktynów w Bath, Somerset, Anglia. Założony w VII wieku, został zreorganizowany w X wieku i przebudowany w XII i XVI wieku. Wybierz się na zakupy na Green Street. Przejrzyj ulice i okolice, pełne niezależnych sklepów i straganów, które nazywają tę okolicę domem. W pobliżu Green Street znajdują się także Jane Austen Centre i pub The Raven, w którym można zjeść klasyczne dania kuchni brytyjskiej. Wybierz się na wycieczkę do Royal Crescent and the Circus (Royal Crescent and the Circus). Royal Crescent został zbudowany około 250 lat temu i jest uważany za jeden z najpiękniejszych gruzińskich budynków, jakie można zobaczyć w Wielkiej Brytanii. Obejdź półksiężyc i idź Brock Street do cyrku. Cyrk, zbudowany przez Johna Wooda Starszego, jest repliką (w rozmiarze koła) Stonehenge. Zobacz łaźnie rzymskie, które zostały zbudowane prawie 2000 lat temu. Odwiedź Centrum Jane Austen i wystawę stałą. Mieści się w oryginalnej georgiańskiej kamienicy i opowiada historię pobytu Jane w Bath, a także wpływ, jaki życie tutaj wywarło na nią i jej twórczość.

Z Brighton: Stonehenge i Bath - wycieczka 1-dniowa

7. Z Brighton: Stonehenge i Bath - wycieczka 1-dniowa

Aby rozpocząć pełen wrażeń dzień, odwiedź jeden z najsłynniejszych prehistorycznych pomników na świecie — obowiązkowy punkt każdej wizyty w Anglii. Obejmujący ponad 5000 lat historii Stonehenge pozostaje jedną z największych nierozwiązanych tajemnic świata. Pomnik pozostaje źródłem inspiracji i fascynacji, a dla wielu miejscem kultu i świętowania. Wycieczka z audioprzewodnikiem będzie towarzyszyć spacerowi po kamieniach. Możesz także odwiedzić nowe, światowej klasy centrum dla zwiedzających, w którym znajdują się wystawy stałe i czasowe, a także przestronny sklep i kawiarnia. W kamiennym kręgu pomnikowi przywrócono poczucie kontekstu i godności. Po południu wybierz się na malowniczą przejażdżkę do Bath. Z ponad 2000-letnią historią i ulicami wyłożonymi eleganckimi georgiańskimi domami w kolorze miodu, żadne inne miasto nie może się równać z zapierającym dech w piersiach pięknem Bath. Zobaczysz Royal Crescent, cyrk, sale zgromadzeń i zachwycający most Pulteney. Dowiedz się, jak Rzymianie przybyli do Bath w pierwszym wieku, odkryli jedyne istniejące źródła gorącej wody w Wielkiej Brytanii i zbudowali kompleks kąpielowy. Kompleks ten jest obecnie największym brytyjskim pomnikiem epoki rzymskiej. Pod koniec wycieczki poświęć trochę czasu na zakupy i odwiedź wiele innych atrakcji miasta.

Kąpiel: Samodzielne zwiedzanie miasta Poszukiwanie skarbów

8. Kąpiel: Samodzielne zwiedzanie miasta Poszukiwanie skarbów

Wyrusz na samodzielne poszukiwanie skarbów, aby poznać Bath w zabawny i wyjątkowy sposób. Po drodze zobacz najważniejsze zabytki, takie jak opactwo Bath, ogrody Parade Gardens i most Pulteney. Odbieraj wiadomości na telefon od Kapitan Bess, wrednej pirata, która testuje nowych rekrutów, aby dołączyli do jej statku. Podróżuj przez miasto starannie zaprojektowaną trasą kapitana Bess. Podążaj za mapami skarbów, aby dostać się we właściwe miejsce, a następnie spróbuj rozszyfrować wskazówkę. Szukaj odpowiedzi wysoko i nisko i zobacz ukryte zabytki, które zwykle pomijają turyści. Poproś o podpowiedź, aby kontynuować podróż przez miasto, jeśli wskazówki staną się zbyt trudne. Zacznij od opactwa Bath i przemykaj wąskimi uliczkami i wielkimi paradami, mijając bajeczne półksiężyce, wyszukane place i rzymskie ruiny. Spotkaj zabytki, takie jak Korytarz — jeden z najstarszych pasaży handlowych na świecie — a także bogato zdobione Sale Zgromadzeń i wielkie georgiańskie domy Cyrku. Dowiedz się ciekawych faktów i posłuchaj opowieści o zabytkach wzdłuż trasy Bess i lepiej zrozumiej historię Bath. Przygotuj się na odkrywanie Bath w nowy sposób dzięki tej zabawnej i interaktywnej grze w poszukiwanie skarbów.

Bath: piesza wycieczka po Bath i wycieczka z przewodnikiem po opactwie Bath

9. Bath: piesza wycieczka po Bath i wycieczka z przewodnikiem po opactwie Bath

Nasi utalentowani przewodnicy z niebieską odznaką ożywią miasto w pouczający i lekki sposób. Podczas 90-minutowego spaceru zobaczysz wspaniałą gruzińską architekturę i usłyszysz o wydarzeniach i ludziach, którzy sprawiają, że Bath jest tak wyjątkowym miejscem. Pod koniec spaceru wejdziesz do opactwa ze swoim przewodnikiem, który zapewni pierwszorzędne wprowadzenie do budynku i jego historii Zadaj swojemu przewodnikowi wiele pytań, a może nawet przetestuj jego wiedzę. Zdobądź poufną wiedzę na temat najlepszego czasu na ponowne zwiedzanie niektórych zabytków. Słyszeć o..... Opactwo Bath - wewnątrz i na zewnątrz Pompownia Plac Królowej Gorące źródła Królewski Półksiężyc Cyrk Most Pulteneya Zwiedzanie opactwa Bath Przez lata wielu gości pytało nas, czy możemy również zorganizować wycieczkę z przewodnikiem po wspaniałym opactwie Bath. Tak więc, współpracując z Abbey, dodaliśmy 30-minutową wycieczkę po tym niesamowitym i zabytkowym kościele. Oznacza to, że jesteśmy w stanie ożywić główne elementy budynku, a także wesprzeć opactwo finansowo. Podkreślimy również znaczenie kościoła w historii monarchii angielskiej Należy pamiętać, że od czasu do czasu opactwo nie będzie dostępne w krótkim czasie. Jest to kościół parafialny Bath i odgrywa pełną rolę w życiu miasta. W takim przypadku zwrócimy różnicę między dzienną pieszą wycieczką a opłatą Ta trasa jest dostępna dla wszystkich i tylko dla psów asystujących.

Bath: Wycieczka z przewodnikiem

10. Bath: Wycieczka z przewodnikiem

Rozpocznij wycieczkę w The Abbey Hotel North Parade i wymień się krótkim spotkaniem z przewodnikiem. Wyrusz na pieszą wycieczkę po najbardziej znanych zabytkach historycznych i kulturowych miasta. Odwiedź Sally Lunn's, najstarszy dom w Bath i odkryj Abbey Green, w którym znajduje się stare drzewo London Plane i miejsce dawnego klasztoru. Uzyskaj wyjaśnienie dotyczące łaźni rzymskich (bez zwiedzania) i dowiedz się o założeniu tego miejsca w czasach księcia Bladuda. Zobacz oryginalną wschodnią bramę miasta prowadzącą w dół do rzeki Avon przez kultowy most Pulteney. Odkryj alejki Bath, kierując się w górę do górnej ściany miasta, aby dotrzeć do prawdziwego gruzińskiego sektora miasta, wymarzonego przez Johna Wooda przy użyciu kamienia Ralpha Allensa. Zobacz Queen Square, mijając Centrum Jane Austen, aż do sal zgromadzeń i cyrku. Kontynuuj i zobacz arcydzieło Royal Crescent. Spaceruj w dół przez Royal Victoria Park w drodze do Theatre Royal. Na koniec zatrzymaj się w Bath Thermae, nowym obiekcie kąpielowym w mieście. Zakończ wspaniały i niezapomniany dzień w Bath z wieloma wspaniałymi okazjami do zrobienia zdjęć po drodze.

Liczba znalezionych atrakcji: 30
Sortuj wg::

The Circus: najlepsze atrakcje w pobliżu

The Circus: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The Circus? Kliknij tutaj.

The Circus: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(1804 recenzji)

Ta wycieczka była niesamowita. Angela, nasz przewodnik, była niesamowita i bogata w wiedzę na temat każdej z witryn. Kader był świetnym kierowcą i byłem mu bardzo wdzięczny, że poruszał się po drogach. Świetnie się bawiłem we wszystkich 3 lokalizacjach. Szkoda, że nie miałem więcej czasu na zwiedzanie Bath po przejściu przez muzeum. Gorąco polecam tę wycieczkę każdemu, kto przyjeżdża do Londynu.

Richard, nasz przewodnik, był doskonały i bardzo pomocny podczas całego procesu. Pomagał w audioprzewodnikach, wskazówkach, rekomendacjach restauracji. Na trasie wycieczki dostępne były także urządzenia audio, które ułatwiały słuchanie tego, co mówi Richard, dzięki czemu nie trzeba było podchodzić bliżej, aby go usłyszeć.

Godfrey i Amhed byli wspaniali. Bardzo punktualny i profesjonalny. Mimo niesprzyjającej pogody dzień spędziliśmy pięknie. Gorąco polecam wycieczkę.

Każde odwiedzona miejsce zasługuje na dodatkowa godzinę:-))) ale fantastyczne jest to, że można he zobaczyć jednego dnia!

Dobrze zorganizowany, przewodnik jest bardzo kompetentny i interesujący. Radzić!