The Burj Club

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

The Burj Club: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The Burj Club? Kliknij tutaj.

The Burj Club: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2278 opinii

Widoki z 124 i 125 piętra były niesamowite, ale kolacja była tym, co sprawiło, że to doświadczenie było na szczycie. Gorąco polecam skorzystanie z najnowszego możliwego przedziału czasowego, ponieważ widoki z kolacji są szalone i coś, czego najprawdopodobniej nigdy nie doświadczysz nigdzie indziej. Od fontanny w odległości jardów od stołu po jedzenie i pokaz świateł w Burdż Chalifa sama ta kolacja sprawiła, że moja podróż do Dubaju była tego warta.

Jestem pod wrażeniem lunchu! Jedzenie było cudowne, atmosfera była na miejscu i mile widzianą ulgą od tłumów na poziomach 124 i 125, jedyny punkt, o którym wspomnę, to koniecznie poinformowanie obsługującego w windzie zjeżdżającego ze 124/125, że masz zarezerwowany lunch ( pokaż im swój bilet fizyczny), a oni wyślą kogoś, by eskortował cię do restauracji znajdującej się w innym miejscu - 100% poleciłoby

Świetna oferta, aby cieszyć się widokiem z góry i menu bardzo smaczne. Polecimy bilet umowy każdemu, kto wybierze się po raz pierwszy. Restauracja jest faktycznie na poziomie 3, a nie 5, jak wspomniano na kuponie, ale widok na fontannę jest przyjemny podczas kolacji.

To było wspaniałe doświadczenie! Burj jest niesamowity, klub Burj był niesamowity .. smaczny lunch i wspaniałe widoki, zrobiłby to wszystko jeszcze raz. Dziękujemy za zorganizowanie i mam nadzieję, że wkrótce to przeżyjemy!

Doskonały widok, ludzie, którzy tam pracowali, byli bardzo pomocni. Menu w restauracji było satysfakcjonujące