The Brazen Head – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dublin: Słynne puby na Starym Mieście - Outdoor Escape Game

Dublin: Słynne puby na Starym Mieście - Outdoor Escape Game

Wciel się w mężczyznę, który przybył do Dublina, aby dowiedzieć się więcej o swojej rodzinie. Spaceruj po mieście w poszukiwaniu wskazówek i niesamowitych historii. Każda wskazówka poprowadzi Cię z jednego miejsca do drugiego, podając dokładne wskazówki, więc nie potrzebujesz mapy, GPS ani przewodnika. Kiedy go rozwiążesz i odgadniesz odpowiedź, sekretna historia tego miejsca zostanie odblokowana. Po drodze dotrzesz do niesamowitych miejsc, takich jak The Brazen Head, The Temple Bar, The Palace Bar, O'Donoghues Bar i nie tylko. Poznasz sekretne historie o odkrywanych miejscach, a także dowiesz się więcej o historii Irlandii. Po zakupie zadania otrzymasz e-mail z instrukcją odblokowania w aplikacji. Ukończenie gry zajmuje około 2 godzin, ale nie ma limitu czasu, możesz ukończyć ją we własnym tempie. Nie potrzebujesz przewodnika, po prostu pobierz aplikację, udaj się do punktu początkowego i jesteś gotowy na przygodę eksploracji miasta. Rozwiązując wskazówki, odkryjesz nowe lokalizacje i historie. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli zagrać w grę miejską na swoim smartfonie. Alternatywnie, każda osoba może zakupić własny voucher. Możesz grać w grupie i wspólnie rozwiązywać wskazówki podczas spaceru lub podzielić się na mniejsze grupy/zespoły i rywalizować z innymi. Każda osoba może również grać samodzielnie, oddzielić się od grupy, a na koniec spotkać się z grupą.

Spacer po Dublinie: duchy i nawiedzone miejsca

Spacer po Dublinie: duchy i nawiedzone miejsca

Dublin to stare miasto, które było świadkiem wielu wydarzeń w ciągu ostatnich 2000 lat. W czterech zakątkach miasta opowiadane są historie o zjawach, ukrytych cieniach, duchach i innych krzykach lub niepokojących doznaniach! Uważaj, aby nie niepokoić diabła w Czarnym Kościele. Dowiedz się więcej o magicznym kamieniu z kościoła świętego Audeona. Posłuchaj opowieści o Zielonej Damie i jej niebezpiecznym pubie. Ożyw historie miłosne w Bibliotece Marsh. Poznaj najciemniejsze strony nauki i medycyny. Obawiaj się reputacji klubu Hellfire. Spotkaj małego ducha w hotelu Shelbourne. Poznaj historię wojny na stacji Connolly

Najważniejsze zabytki Dublina - historyczna wycieczka piesza po mieście wikingów

Najważniejsze zabytki Dublina - historyczna wycieczka piesza po mieście wikingów

Jak skandynawscy wikingowie wylądowali na irlandzkim wybrzeżu i dlaczego nazwali swoją osadę "Dublin"? Posłuchaj epickiej historii powstania stolicy Irlandii, zanurz się w fascynujących opowieściach o królach i wojownikach Wikingów oraz zobacz miejsca związane z ich historią i dziedzictwem. Odkryj zapomniane królestwo wikingów w Dublinie! Dołącz do tej 2-godzinnej pieszej wycieczki, aby odkryć ślady historii Wikingów w Dublinie. Długi port w Dublinie został założony w połowie IX wieku i wkrótce stał się epicentrum szlaków handlowych Wikingów w Irlandii. Podążaj za naszym przewodnikiem po brukowanych uliczkach Dublina, aby dowiedzieć się, jak inwazja Wikingów wpłynęła na dziedzictwo kulturowe kraju. Rozpoczynamy naszą przygodę przed katedrą św. Patryka, miejscem, w którym św. Patryk nawrócił pogan na chrześcijan na długo przed przybyciem wikingów. Wybierzemy się na relaksujący spacer do katedry Christ Church, która została pierwotnie zbudowana przez króla Wikingów Sitrica Silkenbearda. Przewodnik opowie nam o artefaktach Hiberno-Norse wystawionych w tym gotyckim kościele i pobliskiej Dublinii, muzeum poświęconym historii Wikingów. Przewodnik pokaże nam również The Brazen Head, którego historia sięga 1198 roku, kiedy to kupcy normańscy i wikingowie zebrali się tutaj, aby cieszyć się gościnnością Dublina. Zwiedzimy dzielnicę Wood Quay, która została zbudowana na pozostałościach IX-wiecznej osady Wikingów. Pod tymi ulicami możesz znaleźć setki zapomnianych domów i grobów wojowników Wikingów. Naszą wycieczkę zakończymy w ogrodach Zamku Dublińskiego, szukając podziemnej drogi wodnej, która pomogła zainspirować nazwę tego miasta Wikingów!

Dublin: Prywatna wycieczka po zabytkach miasta w języku hiszpańskim

Dublin: Prywatna wycieczka po zabytkach miasta w języku hiszpańskim

Prywatna wycieczka po Dublinie to najwygodniejszy i najbardziej osobisty sposób na poznanie Dublina, ponieważ będziesz mieć do dyspozycji przewodnika, który odkryje najciekawsze zakątki miasta. Będąc prywatną wycieczką, przewodnik odbierze Cię z hotelu, atrakcji lub uzgodnionego miejsca, o ile jest to centralne. Zwiedzimy Dublin we własnym tempie, z czasem na zrobienie wszystkich zdjęć, które chcesz, zakup pamiątek, a nawet zjedzenie lunchu w restauracji według własnych upodobań. Spacer kończy się w miejscu, które chcesz, więc możesz skorzystać i wejść do ostatniego pomnika na trasie. W naszej standardowej trasie zobaczymy najważniejsze zabytki i atrakcje Dublina: ratusz lub ratusz, zamek dubliński, katedrę św. Patryka, domy georgiańskie, Temple Bar, Ha'Penny Bridge, Bank of Ireland, Trinity College, Cathedral of the Święta Trójca…

Przejazd do Dublina w jeden dzień - z miasta Dublin/portu Dún Laoghaire

Przejazd do Dublina w jeden dzień - z miasta Dublin/portu Dún Laoghaire

Poznaj Dublin podczas wycieczki, aby zobaczyć to, co Dublin ma najlepszego do zaoferowania, od Powerscourt House and Gardens, ocenionego przez National Geographic jako numer 3 na świecie, po VIII-wieczną Księgę z Kells. Poznaj historię Trinity College, Temple Bar, Christchurc, katedry św. Patryka i nie tylko. Wybierz się na lunch do najstarszego dublińskiego pubu The Brazen Head z 1198 roku. 1198. Przejedź przez park Phoinex, największy park w mieście w Europie i zobacz jelenie, które swobodnie wędrują po parku, zanim zostaniesz odwieziony z powrotem do miejsca zakwaterowania lub statku wycieczkowego w porcie Dún Laoghaire.

Dublin: Najciekawsze atrakcje

The Brazen Head: Wycieczki i bilety

Irlandia: Ciekawe miejsca

The Brazen Head: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu The Brazen Head? Kliknij tutaj.

The Brazen Head: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(7 recenzji)