Terrapin Point

Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Terrapin Point: najlepsze atrakcje w pobliżu

Terrapin Point – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią wiatrów i trolejbusem

Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią wiatrów i trolejbusem

Poznaj wodospad Niagara od strony amerykańskiej z licencjonowanym przewodnikiem i całodniową przepustką na przejażdżkę wózkiem po parku. Przejedź się statkiem Maid of the Mist, aby zobaczyć z bliska wodospady American, Bridal Veil i Horseshoe Falls. Zanurz się w potędze wodospadu Bridal Veil z Hurricane Deck w Cave of the Winds lub po prostu podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z promenady (jaskinia zawaliła się w 1898 roku, jest to promenada). Po wycieczce otrzymasz opaskę na rękę Trolley, dzięki której będziesz mógł wsiadać i wysiadać, korzystając z Trolley przez cały dzień według własnego uznania. Odwiedź Three Sisters Islands, pojedź do Prospect Park, to zależy od Ciebie! Twój przewodnik zacznie od zabrania Cię do Maid of the Mist i podzieli się historią, folklorem i informacjami na temat tego, co zobaczysz. Pomoże Ci zrobić zdjęcia i wskaże miejsca, z których będziesz mieć najlepsze widoki podczas przejażdżki. Twój przewodnik da Ci czas na zdjęcia na tarasie widokowym, a także w Crows Nest. Dowiedz się o śmiałkach, którzy rzucili wyzwanie szalejącym wodospadom, obserwując wodę rozbijającą się za przewodnikiem. Twój przewodnik poprowadzi Cię do przystanku Trolley, omówi lokalizacje Trolley w parku, a także godziny ich pracy i będzie Ci towarzyszył na Koziej Wyspie. Twój przewodnik wskaże Ci lokalizacje przystanków wózków i miejsca, w których znajduje się każdy obszar widokowy na Koziej Wyspie, a także przygotuje Cię do przeżycia przygody w Jaskini Wiatrów. Możesz pozostać przy widokach na promenadzie Cave of the Winds tak długo, jak chcesz, a dzięki informacjom dostarczonym przez przewodnika możesz cieszyć się widokami na Koziej Wyspie we własnym tempie. Możesz przejechać się trolejbusem z powrotem do Prospect Park, aby dostać się do swojego pojazdu lub lokalnych restauracji, takich jak wiele food trucków na Old Falls Boulevard.

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Spraw, aby wodospad Niagara zniknął z Twojej listy marzeń dzięki tej niesamowitej przygodzie. Ten kompletny pakiet obejmuje naszą wycieczkę z przewodnikiem po historii i zwiedzaniu, wstęp z przewodnikiem na słynną przejażdżkę łodzią Maid of the Mist oraz zarezerwowany dostęp do Cave of the Winds Gorge Experience. Podziwiaj widoki i dźwięki Parku Stanowego Wodospadu Niagara, podczas gdy Twój przewodnik opowiada o historiach i legendach, które ukształtowały Niagarę. Podziwiaj widoki wodospadów Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls wzdłuż malowniczych szlaków i wież obserwacyjnych. Przeżyj dreszczyk emocji związany z Niagarą, chwytając bezpłatne poncho przeciwdeszczowe i wsiadając na pokład łodzi Maid of the Mist, która zabierze Cię w samo serce wodospadu Horseshoe. Po wycieczce z przewodnikiem chwyć zarezerwowane na czas bilety do Cave of the Winds i karnety dzienne na przejażdżkę kolejką Niagara Scenic Trolley (hop-on-hop-off) i kontynuuj przygodę, odkrywając zabytki Goat Island we własnym tempie. Ta przyjazna rodzinie piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbiór z hotelu w Niagara Falls w USA i podziwianie malowniczych widoków podczas rejsu statkiem Maid of the Mist, oglądanie wodospadu American Falls i wizyta w wieży widokowej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Kontynuuj podróż do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na wyspie Goat Island między wodospadem Bridal Veil a malowniczym widokiem wodospadu Horseshoe Falls od strony amerykańskiej. Udaj się do Parku Stanowego Niagara Falls, a następnie odwiedź Luna Island na krótki postój. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin w zależności od natężenia ruchu w parku.

Wodospad Niagara: Maid of the Mist i Cave of the Winds Tour

Wodospad Niagara: Maid of the Mist i Cave of the Winds Tour

Wybierz się na ten piękny spacer z przewodnikiem po Parku Stanowym Niagara Falls z profesjonalnym, lokalnym, kompetentnym i pełnym pasji przewodnikiem. Twój przewodnik pokaże Ci to, co najlepsze w wodospadach, jednocześnie przekazując ekscytujące i interesujące informacje historyczne! Ciesz się hipnotyzującymi widokami, a następnie ekscytującym rejsem łodzią Maid of the Mist, a następnie zanurz się pod 60 000 galonów wody na pokładzie huraganu w Jaskini Wiatrów. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki kanadyjskiego wodospadu Horse-Shoe z Terrapin Point na Goat Island oraz Bridal Veil i American Falls z wyspy Luna. Twój przewodnik spotka się z Tobą w wyznaczonym miejscu spotkania, aby rozpocząć przygodę w Parku Stanowym Niagara Falls. Nie tylko zobaczysz wszystkie trzy wodospady – Horse-Shoe Canadian Falls, Bridal Veil i American Falls – z idealnych, malowniczych miejsc, ale także udasz się na płynny i malowniczy rejs łodzią światowej sławy Maid of the Łódź z mgłą, która zabierze Cię tak blisko wodospadów, że możesz poczuć jej mgłę na twarzy. Na tym emocje się nie kończą. Następnie udasz się ze swoim przewodnikiem na Wyspę Kozich do ekscytującej Jaskini Wiatrów, gdzie znajdziesz się pod wodospadem Bridal Veil. Tutaj będziesz miał dostęp do pokładu huraganu, który jest tak ekscytujący, jak się wydaje. Przez cały czas Twój przewodnik będzie dostarczał zabawnych i interesujących informacji.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

Podziwiaj wodospad Niagara podczas wycieczki, która obejmuje rejs łodzią po rzece, wejście do wieży obserwacyjnej Niagara i wejście do Jaskini Wiatrów. Podążaj za swoim przewodnikiem i słuchaj faktów i anegdot o wodospadach i ich historii. Zobacz wodospady ze wszystkich perspektyw. Odbierz z hotelu w Niagara Falls po stronie amerykańskiej i udaj się prosto do Parku Stanowego Niagara Falls. Podziwiaj wszystkie trzy pędzące wodospady ze szczytu wieży obserwacyjnej Niagara. Od największego do najmniejszego, zobacz wodospady Horseshoe, American Falls i Bridal Veil Falls z tego wysokiego punktu widokowego. Zbliż się do potężnych wodospadów na łodzi Maid of The Mist podczas rejsu po rzece. Poczuj mgłę unoszącą się nad wodospadami i usłysz ich grzmiący ryk, który Cię otacza, gdy płyniesz po wodzie. Udaj się na Kozią Wyspę, aby odwiedzić Jaskinię Wiatrów. Załóż żółte ponczo i podążaj za przewodnikiem po drewnianych chodnikach i mostach, aby naprawdę zbliżyć się do wodospadów. Tutaj stoisz zaledwie 6 metrów od Bridal Veil Falls. Wróć do hotelu i spędź niezapomniane chwile nad wodospadem Niagara.

Niagara, USA: Wycieczka piesza dla śmiałków z Jaskinią Wiatrów

Niagara, USA: Wycieczka piesza dla śmiałków z Jaskinią Wiatrów

Ciesz się dwoma niesamowitymi doświadczeniami w wodospadzie Niagara dzięki tej ulubionej przez fanów kombinacji. Zacznij od naszej wycieczki Daredevil Tour i podążaj za swoim własnym przewodnikiem Daredevil, odkrywając miejsca najbardziej szalonych akrobacji, jakie kiedykolwiek wykonano w wodospadzie Niagara. Barwna historia jeźdźców na beczkach i linoskoczków ożyje, gdy zbliżysz się do wodospadów Horseshoe, Bridal Veil i American Falls. Następnie odkryj niesamowitą Jaskinię Wiatrów z zarezerwowaną wejściówką. Ta kombinacja atrakcji na Wyspie Koziej w najstarszym parku stanowym w Ameryce to idealny sposób na doświadczenie tego, co najlepsze w wodospadzie Niagara! Spotkaj się przy Power Portal Archway na Goat Island (wewnątrz Parku Stanowego Niagara Falls). Jest to tuż obok parkingu 2 i Jaskini Wiatrów. Poszukaj naszej osoby w parku Niagara Falls Adventures 15 minut przed zaplanowanym czasem odprawy. Może on również odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wodospadu Niagara. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem Daredevil, gotowym do jazdy w stroju kaskaderskim, i wybierz się na krótki spacer do mapy Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Twój przewodnik przedstawi Ci okolicę i wyjaśni, dlaczego to miejsce stało się rajem dla kaskaderów. Podczas 1-godzinnej wycieczki poznasz szaloną historię ludzi, którzy odważyli się przejść nad wodospadem Niagara, a także historie linoskoczków, pływaków, a nawet śmiałej krowy! Będziesz także podziwiać piękno potężnych wodospadów Horseshoe, Bridal Veil i American Falls z punktów widokowych, takich jak Stedman's Bluff, Luna Island i Terrapin Point. Dzięki naszej kombinacji Cave of the Winds otrzymasz czasowy dostęp do Jaskini Wiatrów. Wstęp obejmuje pawilon World Changed Here, w którym możesz poznać historię Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Następnie udaj się windą w dół do podstawy wodospadu Niagara, aby podziwiać niesamowite widoki wzdłuż rzeki. Odważ się odważyć na Hurricane Deck, gdzie tropikalne wiatry powitają Cię pod wodospadem Bridal Veil!

Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

Doświadcz malowniczego piękna wodospadu Niagara podczas wycieczki po stronie amerykańskiej. Poznaj popularne punkty widokowe oferujące wspaniałe widoki na majestatyczne wodospady. Twój doświadczony przewodnik podzieli się z Tobą bogatą historią tego obszaru, odwiedzając najważniejsze atrakcje po stronie amerykańskiej, w tym rejs statkiem po słynnym wodospadzie Maid of the Mist i wizytę w wieży widokowej. Podczas tej 4,5-godzinnej wycieczki Twoja podróż rozpocznie się od odbioru z hotelu w Niagara Falls w stanie Nowy Jork lub Niagara Falls w Ontario na pokładzie wygodnego, klimatyzowanego autobusu. Twoim pierwszym przystankiem jest Park Stanowy Wodospadu Niagara, gdzie zejdziesz 250 stóp do podstawy Wodospadu Amerykańskiego, aby wejść na pokład słynnej na całym świecie łodzi Maid of the Mist (maj-październik). Popłyń do wodospadu Horseshoe Falls, czując orzeźwiający strumień i słysząc grzmiący szum wody nad klifami. (Uwaga: New York Power Vista zostanie włączona zamiast rejsu statkiem Maid of the Mist od listopada do kwietnia). Następnie doświadcz wodospadu American Falls z bliska w Cave of the Winds. Zejdź 175 stóp w głąb wąwozu Niagara i wyposaż się w poncho i specjalistyczne obuwie. Poznaj serię drewnianych chodników prowadzących do słynnego "Hurricane Deck". Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z różnych punktów widokowych, takich jak Prospect Point i Terrapin Point. Zakończ swoją przygodę wizytą w Whirlpool State Park, oferującym panoramiczne widoki na Niagara Rapids i Whirlpool z wysokości szlaku Niagara Gorge Trail. Po wycieczce zostaniesz później odwieziony do hotelu. Od prawie 30 lat tworzymy niezapomniane i bezpieczne doświadczenia dla naszych gości. Dołącz do nas, prezentując najlepsze atrakcje wodospadu Niagara. Uwagi specjalne: -3-godzinna skrócona wycieczka z Maid of the Mist (maj-październik) NIE obejmuje Jaskini Wiatrów. -3-godzinna wycieczka w sezonie zimowym (listopad-kwiecień) obejmuje Jaskinię Wiatrów, ale Pokojówka Mgły jest zamknięta w tym sezonie. Wizyta w Power Vista zostanie uwzględniona zamiast wizyty w Maid of the Mist.

Niagara Falls: kanadyjska wycieczka jednodniowa z Maid of The Mist

Niagara Falls: kanadyjska wycieczka jednodniowa z Maid of The Mist

Podziwiaj spektakularne widoki na wodospad Niagara po kanadyjskiej stronie granicy. Twoja półdniowa wycieczka obejmuje słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią American Maid of The Mist i niezrównany widok z lotu ptaka na wodospad, rzekę i wąwóz ze szczytu wieży Skylon. Latem wyruszysz na pokład Maid of The Mist. Udaj się do serca wodospadów, aby usłyszeć grzmiący ryk tysięcy litrów wody i poczuć mgłę na twarzy. Następnie przejedź przez międzynarodową granicę do Kanady. Zimą, zamiast Maid of The Mist, odkryjesz niesamowitą moc wodospadów dzięki wstępowi na „Podróż za wodospady” u podnóża kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Ze szczytu Skylon Tower podziwiaj panoramiczne widoki na wodospady i odwiedź kluczowe punkty widokowe, takie jak Table Rock i Terrapin Point. Zobacz wodospady Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls podczas swojej wycieczki. Zobacz, jak wzburzone wody wodospadu wyrzeźbiły niesamowity wąwóz rzeki Niagara.

Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka Vanem do wodospadu Niagara

Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka Vanem do wodospadu Niagara

Zobacz jeden z najbardziej znanych zabytków w kraju podczas jednodniowej wycieczki z Nowego Jorku do wodospadu Niagara. Podróżuj wygodną furgonetką i rób zdjęcia z wieży obserwacyjnej wodospadu Niagara. Znajdź czas wolny na zwiedzanie Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Zabierz się ze swojego hotelu na Manhattanie klimatyzowaną furgonetką i zrelaksuj się podczas malowniczej przejażdżki do wodospadu Niagara. Zobacz zapierające dech w piersiach wodospady z wielu różnych punktów widokowych i zrób niesamowite zdjęcia, którymi będziesz mógł się podzielić. Poświęć trochę wolnego czasu na samodzielne odkrywanie oszałamiających cudów natury Parku Stanowego Niagara Falls. Zbliż się wystarczająco blisko wodospadów, aby poczuć ich mgłę, zanim wrócisz do swojego zakwaterowania w Nowym Jorku.

Wodospad Niagara w USA: wycieczka z USA i rejs

Wodospad Niagara w USA: wycieczka z USA i rejs

Przeżyj przygodę, piękno i cud natury, jakim jest wodospad Niagara w USA. Twoja półdniowa wycieczka obejmuje amerykańską wieżę obserwacyjną, słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią „Maid of the Mist”, przygodę „Jaskinia Wiatrów” oraz wizytę w historycznym parku stanowym Niagara Falls. Podziwiaj oszałamiające wodospady ze szczytu amerykańskiej wieży obserwacyjnej. Zbliż się do potężnych wodospadów podczas rejsu łodzią Maid of The Mist i przygody Cave of the Winds. Usłysz grzmiący ryk i poczuj mgłę na twarzy podczas rejsu. Zwiedź park stanowy Niagara, najstarszy w USA i dom dla American Falls, Bridal Veil Falls i części Horseshoe Falls. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki i zagłęb się w bogatą historię śmiałków, którzy próbowali podbić wodospady

Terrapin Point – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią wiatrów i trolejbusem

Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią wiatrów i trolejbusem

Poznaj wodospad Niagara od strony amerykańskiej z licencjonowanym przewodnikiem i całodniową przepustką na przejażdżkę wózkiem po parku. Przejedź się statkiem Maid of the Mist, aby zobaczyć z bliska wodospady American, Bridal Veil i Horseshoe Falls. Zanurz się w potędze wodospadu Bridal Veil z Hurricane Deck w Cave of the Winds lub po prostu podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z promenady (jaskinia zawaliła się w 1898 roku, jest to promenada). Po wycieczce otrzymasz opaskę na rękę Trolley, dzięki której będziesz mógł wsiadać i wysiadać, korzystając z Trolley przez cały dzień według własnego uznania. Odwiedź Three Sisters Islands, pojedź do Prospect Park, to zależy od Ciebie! Twój przewodnik zacznie od zabrania Cię do Maid of the Mist i podzieli się historią, folklorem i informacjami na temat tego, co zobaczysz. Pomoże Ci zrobić zdjęcia i wskaże miejsca, z których będziesz mieć najlepsze widoki podczas przejażdżki. Twój przewodnik da Ci czas na zdjęcia na tarasie widokowym, a także w Crows Nest. Dowiedz się o śmiałkach, którzy rzucili wyzwanie szalejącym wodospadom, obserwując wodę rozbijającą się za przewodnikiem. Twój przewodnik poprowadzi Cię do przystanku Trolley, omówi lokalizacje Trolley w parku, a także godziny ich pracy i będzie Ci towarzyszył na Koziej Wyspie. Twój przewodnik wskaże Ci lokalizacje przystanków wózków i miejsca, w których znajduje się każdy obszar widokowy na Koziej Wyspie, a także przygotuje Cię do przeżycia przygody w Jaskini Wiatrów. Możesz pozostać przy widokach na promenadzie Cave of the Winds tak długo, jak chcesz, a dzięki informacjom dostarczonym przez przewodnika możesz cieszyć się widokami na Koziej Wyspie we własnym tempie. Możesz przejechać się trolejbusem z powrotem do Prospect Park, aby dostać się do swojego pojazdu lub lokalnych restauracji, takich jak wiele food trucków na Old Falls Boulevard.

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Spraw, aby wodospad Niagara zniknął z Twojej listy marzeń dzięki tej niesamowitej przygodzie. Ten kompletny pakiet obejmuje naszą wycieczkę z przewodnikiem po historii i zwiedzaniu, wstęp z przewodnikiem na słynną przejażdżkę łodzią Maid of the Mist oraz zarezerwowany dostęp do Cave of the Winds Gorge Experience. Podziwiaj widoki i dźwięki Parku Stanowego Wodospadu Niagara, podczas gdy Twój przewodnik opowiada o historiach i legendach, które ukształtowały Niagarę. Podziwiaj widoki wodospadów Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls wzdłuż malowniczych szlaków i wież obserwacyjnych. Przeżyj dreszczyk emocji związany z Niagarą, chwytając bezpłatne poncho przeciwdeszczowe i wsiadając na pokład łodzi Maid of the Mist, która zabierze Cię w samo serce wodospadu Horseshoe. Po wycieczce z przewodnikiem chwyć zarezerwowane na czas bilety do Cave of the Winds i karnety dzienne na przejażdżkę kolejką Niagara Scenic Trolley (hop-on-hop-off) i kontynuuj przygodę, odkrywając zabytki Goat Island we własnym tempie. Ta przyjazna rodzinie piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbiór z hotelu w Niagara Falls w USA i podziwianie malowniczych widoków podczas rejsu statkiem Maid of the Mist, oglądanie wodospadu American Falls i wizyta w wieży widokowej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Kontynuuj podróż do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na wyspie Goat Island między wodospadem Bridal Veil a malowniczym widokiem wodospadu Horseshoe Falls od strony amerykańskiej. Udaj się do Parku Stanowego Niagara Falls, a następnie odwiedź Luna Island na krótki postój. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin w zależności od natężenia ruchu w parku.

Wodospad Niagara: Maid of the Mist i Cave of the Winds Tour

Wodospad Niagara: Maid of the Mist i Cave of the Winds Tour

Wybierz się na ten piękny spacer z przewodnikiem po Parku Stanowym Niagara Falls z profesjonalnym, lokalnym, kompetentnym i pełnym pasji przewodnikiem. Twój przewodnik pokaże Ci to, co najlepsze w wodospadach, jednocześnie przekazując ekscytujące i interesujące informacje historyczne! Ciesz się hipnotyzującymi widokami, a następnie ekscytującym rejsem łodzią Maid of the Mist, a następnie zanurz się pod 60 000 galonów wody na pokładzie huraganu w Jaskini Wiatrów. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki kanadyjskiego wodospadu Horse-Shoe z Terrapin Point na Goat Island oraz Bridal Veil i American Falls z wyspy Luna. Twój przewodnik spotka się z Tobą w wyznaczonym miejscu spotkania, aby rozpocząć przygodę w Parku Stanowym Niagara Falls. Nie tylko zobaczysz wszystkie trzy wodospady – Horse-Shoe Canadian Falls, Bridal Veil i American Falls – z idealnych, malowniczych miejsc, ale także udasz się na płynny i malowniczy rejs łodzią światowej sławy Maid of the Łódź z mgłą, która zabierze Cię tak blisko wodospadów, że możesz poczuć jej mgłę na twarzy. Na tym emocje się nie kończą. Następnie udasz się ze swoim przewodnikiem na Wyspę Kozich do ekscytującej Jaskini Wiatrów, gdzie znajdziesz się pod wodospadem Bridal Veil. Tutaj będziesz miał dostęp do pokładu huraganu, który jest tak ekscytujący, jak się wydaje. Przez cały czas Twój przewodnik będzie dostarczał zabawnych i interesujących informacji.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

Podziwiaj wodospad Niagara podczas wycieczki, która obejmuje rejs łodzią po rzece, wejście do wieży obserwacyjnej Niagara i wejście do Jaskini Wiatrów. Podążaj za swoim przewodnikiem i słuchaj faktów i anegdot o wodospadach i ich historii. Zobacz wodospady ze wszystkich perspektyw. Odbierz z hotelu w Niagara Falls po stronie amerykańskiej i udaj się prosto do Parku Stanowego Niagara Falls. Podziwiaj wszystkie trzy pędzące wodospady ze szczytu wieży obserwacyjnej Niagara. Od największego do najmniejszego, zobacz wodospady Horseshoe, American Falls i Bridal Veil Falls z tego wysokiego punktu widokowego. Zbliż się do potężnych wodospadów na łodzi Maid of The Mist podczas rejsu po rzece. Poczuj mgłę unoszącą się nad wodospadami i usłysz ich grzmiący ryk, który Cię otacza, gdy płyniesz po wodzie. Udaj się na Kozią Wyspę, aby odwiedzić Jaskinię Wiatrów. Załóż żółte ponczo i podążaj za przewodnikiem po drewnianych chodnikach i mostach, aby naprawdę zbliżyć się do wodospadów. Tutaj stoisz zaledwie 6 metrów od Bridal Veil Falls. Wróć do hotelu i spędź niezapomniane chwile nad wodospadem Niagara.

Niagara, USA: Wycieczka piesza dla śmiałków z Jaskinią Wiatrów

Niagara, USA: Wycieczka piesza dla śmiałków z Jaskinią Wiatrów

Ciesz się dwoma niesamowitymi doświadczeniami w wodospadzie Niagara dzięki tej ulubionej przez fanów kombinacji. Zacznij od naszej wycieczki Daredevil Tour i podążaj za swoim własnym przewodnikiem Daredevil, odkrywając miejsca najbardziej szalonych akrobacji, jakie kiedykolwiek wykonano w wodospadzie Niagara. Barwna historia jeźdźców na beczkach i linoskoczków ożyje, gdy zbliżysz się do wodospadów Horseshoe, Bridal Veil i American Falls. Następnie odkryj niesamowitą Jaskinię Wiatrów z zarezerwowaną wejściówką. Ta kombinacja atrakcji na Wyspie Koziej w najstarszym parku stanowym w Ameryce to idealny sposób na doświadczenie tego, co najlepsze w wodospadzie Niagara! Spotkaj się przy Power Portal Archway na Goat Island (wewnątrz Parku Stanowego Niagara Falls). Jest to tuż obok parkingu 2 i Jaskini Wiatrów. Poszukaj naszej osoby w parku Niagara Falls Adventures 15 minut przed zaplanowanym czasem odprawy. Może on również odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wodospadu Niagara. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem Daredevil, gotowym do jazdy w stroju kaskaderskim, i wybierz się na krótki spacer do mapy Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Twój przewodnik przedstawi Ci okolicę i wyjaśni, dlaczego to miejsce stało się rajem dla kaskaderów. Podczas 1-godzinnej wycieczki poznasz szaloną historię ludzi, którzy odważyli się przejść nad wodospadem Niagara, a także historie linoskoczków, pływaków, a nawet śmiałej krowy! Będziesz także podziwiać piękno potężnych wodospadów Horseshoe, Bridal Veil i American Falls z punktów widokowych, takich jak Stedman's Bluff, Luna Island i Terrapin Point. Dzięki naszej kombinacji Cave of the Winds otrzymasz czasowy dostęp do Jaskini Wiatrów. Wstęp obejmuje pawilon World Changed Here, w którym możesz poznać historię Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Następnie udaj się windą w dół do podstawy wodospadu Niagara, aby podziwiać niesamowite widoki wzdłuż rzeki. Odważ się odważyć na Hurricane Deck, gdzie tropikalne wiatry powitają Cię pod wodospadem Bridal Veil!

Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

Doświadcz malowniczego piękna wodospadu Niagara podczas wycieczki po stronie amerykańskiej. Poznaj popularne punkty widokowe oferujące wspaniałe widoki na majestatyczne wodospady. Twój doświadczony przewodnik podzieli się z Tobą bogatą historią tego obszaru, odwiedzając najważniejsze atrakcje po stronie amerykańskiej, w tym rejs statkiem po słynnym wodospadzie Maid of the Mist i wizytę w wieży widokowej. Podczas tej 4,5-godzinnej wycieczki Twoja podróż rozpocznie się od odbioru z hotelu w Niagara Falls w stanie Nowy Jork lub Niagara Falls w Ontario na pokładzie wygodnego, klimatyzowanego autobusu. Twoim pierwszym przystankiem jest Park Stanowy Wodospadu Niagara, gdzie zejdziesz 250 stóp do podstawy Wodospadu Amerykańskiego, aby wejść na pokład słynnej na całym świecie łodzi Maid of the Mist (maj-październik). Popłyń do wodospadu Horseshoe Falls, czując orzeźwiający strumień i słysząc grzmiący szum wody nad klifami. (Uwaga: New York Power Vista zostanie włączona zamiast rejsu statkiem Maid of the Mist od listopada do kwietnia). Następnie doświadcz wodospadu American Falls z bliska w Cave of the Winds. Zejdź 175 stóp w głąb wąwozu Niagara i wyposaż się w poncho i specjalistyczne obuwie. Poznaj serię drewnianych chodników prowadzących do słynnego "Hurricane Deck". Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z różnych punktów widokowych, takich jak Prospect Point i Terrapin Point. Zakończ swoją przygodę wizytą w Whirlpool State Park, oferującym panoramiczne widoki na Niagara Rapids i Whirlpool z wysokości szlaku Niagara Gorge Trail. Po wycieczce zostaniesz później odwieziony do hotelu. Od prawie 30 lat tworzymy niezapomniane i bezpieczne doświadczenia dla naszych gości. Dołącz do nas, prezentując najlepsze atrakcje wodospadu Niagara. Uwagi specjalne: -3-godzinna skrócona wycieczka z Maid of the Mist (maj-październik) NIE obejmuje Jaskini Wiatrów. -3-godzinna wycieczka w sezonie zimowym (listopad-kwiecień) obejmuje Jaskinię Wiatrów, ale Pokojówka Mgły jest zamknięta w tym sezonie. Wizyta w Power Vista zostanie uwzględniona zamiast wizyty w Maid of the Mist.

Niagara Falls: kanadyjska wycieczka jednodniowa z Maid of The Mist

Niagara Falls: kanadyjska wycieczka jednodniowa z Maid of The Mist

Podziwiaj spektakularne widoki na wodospad Niagara po kanadyjskiej stronie granicy. Twoja półdniowa wycieczka obejmuje słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią American Maid of The Mist i niezrównany widok z lotu ptaka na wodospad, rzekę i wąwóz ze szczytu wieży Skylon. Latem wyruszysz na pokład Maid of The Mist. Udaj się do serca wodospadów, aby usłyszeć grzmiący ryk tysięcy litrów wody i poczuć mgłę na twarzy. Następnie przejedź przez międzynarodową granicę do Kanady. Zimą, zamiast Maid of The Mist, odkryjesz niesamowitą moc wodospadów dzięki wstępowi na „Podróż za wodospady” u podnóża kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Ze szczytu Skylon Tower podziwiaj panoramiczne widoki na wodospady i odwiedź kluczowe punkty widokowe, takie jak Table Rock i Terrapin Point. Zobacz wodospady Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls podczas swojej wycieczki. Zobacz, jak wzburzone wody wodospadu wyrzeźbiły niesamowity wąwóz rzeki Niagara.

Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka Vanem do wodospadu Niagara

Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka Vanem do wodospadu Niagara

Zobacz jeden z najbardziej znanych zabytków w kraju podczas jednodniowej wycieczki z Nowego Jorku do wodospadu Niagara. Podróżuj wygodną furgonetką i rób zdjęcia z wieży obserwacyjnej wodospadu Niagara. Znajdź czas wolny na zwiedzanie Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Zabierz się ze swojego hotelu na Manhattanie klimatyzowaną furgonetką i zrelaksuj się podczas malowniczej przejażdżki do wodospadu Niagara. Zobacz zapierające dech w piersiach wodospady z wielu różnych punktów widokowych i zrób niesamowite zdjęcia, którymi będziesz mógł się podzielić. Poświęć trochę wolnego czasu na samodzielne odkrywanie oszałamiających cudów natury Parku Stanowego Niagara Falls. Zbliż się wystarczająco blisko wodospadów, aby poczuć ich mgłę, zanim wrócisz do swojego zakwaterowania w Nowym Jorku.

Wodospad Niagara w USA: wycieczka z USA i rejs

Wodospad Niagara w USA: wycieczka z USA i rejs

Przeżyj przygodę, piękno i cud natury, jakim jest wodospad Niagara w USA. Twoja półdniowa wycieczka obejmuje amerykańską wieżę obserwacyjną, słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią „Maid of the Mist”, przygodę „Jaskinia Wiatrów” oraz wizytę w historycznym parku stanowym Niagara Falls. Podziwiaj oszałamiające wodospady ze szczytu amerykańskiej wieży obserwacyjnej. Zbliż się do potężnych wodospadów podczas rejsu łodzią Maid of The Mist i przygody Cave of the Winds. Usłysz grzmiący ryk i poczuj mgłę na twarzy podczas rejsu. Zwiedź park stanowy Niagara, najstarszy w USA i dom dla American Falls, Bridal Veil Falls i części Horseshoe Falls. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki i zagłęb się w bogatą historię śmiałków, którzy próbowali podbić wodospady

Wodospad Niagara w USA: Najciekawsze atrakcje

Terrapin Point: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Terrapin Point: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Terrapin Point? Kliknij tutaj.

Terrapin Point: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(826 recenzji)

Pokochałem to! Bardzo podobał mi się nasz przewodnik Dayna. Uwielbiałem Dziewicę z mgły, Jaskinię wiatrów, krawędź i welon ślubny wodospadów były świetne. Pogoda była deszczowa, ale wszystko udało się załatwić. Jedyne, co zasugerowałbym, to dodać więcej zdrowej żywności w miejscu, w którym zatrzymaliśmy się na lunch, i może nie sprowadzać gości z Kanady do Ameryki, co wydawało się niepotrzebne. Po prostu spotkaj się z nimi w atrakcji Maiden of the mgła lub odbierz ich po zebraniu innych gości ze strony amerykańskiej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki, jednak pierwszym problemem było to, że NIE byliśmy świadomi opłaty parkingowej w wysokości 5 USD w akwarium. Nasz przewodnik wycieczek Norman był bardzo miły i pomocny, jednak miał mocny akcent, który czasami był trudny do zrozumienia. NIE zdawaliśmy sobie sprawy z tego, ile chodziło o chodzenie i powinniśmy być ostrzeżeni, aby nosić sandały na wycieczkę łodzią i trampki na wszystkie spacery po wycieczce łodzią.

Bardzo, bardzo miła, całodniowa wycieczka po wodospadzie Niagara. Przewodnik turystyczny Nick był niesamowity. Był zabawny, zabawny i dzielił się dużą wiedzą z grupą. Wycieczka była dobrze zorganizowana. Gorąco polecam i trzeba zrobić podczas wizyty w Niagara Falls. Świetnie się bawiliśmy!