Dodaj daty

Terrapin Point

Terrapin Point – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

1. Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Spraw, aby wodospad Niagara zniknął z Twojej listy marzeń dzięki tej niesamowitej przygodzie. Ten kompletny pakiet obejmuje naszą wycieczkę z przewodnikiem po historii i zwiedzaniu, wstęp z przewodnikiem na słynną przejażdżkę łodzią Maid of the Mist oraz zarezerwowany dostęp do Cave of the Winds Gorge Experience. Podziwiaj widoki i dźwięki Parku Stanowego Wodospadu Niagara, podczas gdy Twój przewodnik opowiada o historiach i legendach, które ukształtowały Niagarę. Podziwiaj widoki wodospadów Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls wzdłuż malowniczych szlaków i wież obserwacyjnych. Przeżyj dreszczyk emocji związany z Niagarą, chwytając bezpłatne poncho przeciwdeszczowe i wsiadając na pokład łodzi Maid of the Mist, która zabierze Cię w samo serce wodospadu Horseshoe. Po wycieczce z przewodnikiem chwyć zarezerwowane na czas bilety do Cave of the Winds i karnety dzienne na przejażdżkę kolejką Niagara Scenic Trolley (hop-on-hop-off) i kontynuuj przygodę, odkrywając zabytki Goat Island we własnym tempie. Ta przyjazna rodzinie piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Niagara, USA: Maid of Mist, Cave of Winds i wycieczka wózkiem

2. Niagara, USA: Maid of Mist, Cave of Winds i wycieczka wózkiem

Poznaj wodospad Niagara od strony amerykańskiej z licencjonowanym przewodnikiem i całodniową przepustką na przejażdżkę wózkiem po parku. Przejedź się statkiem Maid of the Mist, aby zobaczyć z bliska wodospady American, Bridal Veil i Horseshoe Falls. Zanurz się w potędze wodospadu Bridal Veil z Hurricane Deck w Cave of the Winds lub po prostu podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z promenady (jaskinia zawaliła się w 1898 roku, jest to promenada). Po wycieczce otrzymasz opaskę na rękę Trolley, dzięki której będziesz mógł wsiadać i wysiadać, korzystając z Trolley przez cały dzień według własnego uznania. Odwiedź Three Sisters Islands, pojedź do Prospect Park, to zależy od Ciebie! Twój przewodnik zacznie od zabrania Cię do Maid of the Mist i podzieli się historią, folklorem i informacjami na temat tego, co zobaczysz. Pomoże Ci zrobić zdjęcia i wskaże miejsca, z których będziesz mieć najlepsze widoki podczas przejażdżki. Twój przewodnik da Ci czas na zdjęcia na tarasie widokowym, a także w Crows Nest. Dowiedz się o śmiałkach, którzy rzucili wyzwanie szalejącym wodospadom, obserwując wodę rozbijającą się za przewodnikiem. Twój przewodnik poprowadzi Cię do przystanku Trolley, omówi lokalizacje Trolley w parku, a także godziny ich pracy i będzie Ci towarzyszył na Koziej Wyspie. Twój przewodnik wskaże Ci lokalizacje przystanków wózków i miejsca, w których znajduje się każdy obszar widokowy na Koziej Wyspie, a także przygotuje Cię do przeżycia przygody w Jaskini Wiatrów. Możesz pozostać przy widokach na promenadzie Cave of the Winds tak długo, jak chcesz, a dzięki informacjom dostarczonym przez przewodnika możesz cieszyć się widokami na Koziej Wyspie we własnym tempie. Możesz przejechać się trolejbusem z powrotem do Prospect Park, aby dostać się do swojego pojazdu lub lokalnych restauracji, takich jak wiele food trucków na Old Falls Boulevard.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

3. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbiór z hotelu w Niagara Falls w USA i podziwianie malowniczych widoków podczas rejsu statkiem Maid of the Mist, oglądanie wodospadu American Falls i wizyta w wieży widokowej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Kontynuuj podróż do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na wyspie Goat Island między wodospadem Bridal Veil a malowniczym widokiem wodospadu Horseshoe Falls od strony amerykańskiej. Udaj się do Parku Stanowego Niagara Falls, a następnie odwiedź Luna Island na krótki postój. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin w zależności od natężenia ruchu w parku.

Niagara, USA: Wycieczka piesza dla śmiałków z Jaskinią Wiatrów

4. Niagara, USA: Wycieczka piesza dla śmiałków z Jaskinią Wiatrów

Ciesz się dwoma niesamowitymi doświadczeniami w wodospadzie Niagara dzięki tej ulubionej przez fanów kombinacji. Zacznij od naszej wycieczki Daredevil Tour i podążaj za swoim własnym przewodnikiem Daredevil, odkrywając miejsca najbardziej szalonych akrobacji, jakie kiedykolwiek wykonano w wodospadzie Niagara. Barwna historia jeźdźców na beczkach i linoskoczków ożyje, gdy zbliżysz się do wodospadów Horseshoe, Bridal Veil i American Falls. Następnie odkryj niesamowitą Jaskinię Wiatrów z zarezerwowaną wejściówką. Ta kombinacja atrakcji na Wyspie Koziej w najstarszym parku stanowym w Ameryce to idealny sposób na doświadczenie tego, co najlepsze w wodospadzie Niagara! Spotkaj się przy Power Portal Archway na Goat Island (wewnątrz Parku Stanowego Niagara Falls). Jest to tuż obok parkingu 2 i Jaskini Wiatrów. Poszukaj naszej osoby w parku Niagara Falls Adventures 15 minut przed zaplanowanym czasem odprawy. Może on również odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wodospadu Niagara. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem Daredevil, gotowym do jazdy w stroju kaskaderskim, i wybierz się na krótki spacer do mapy Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Twój przewodnik przedstawi Ci okolicę i wyjaśni, dlaczego to miejsce stało się rajem dla kaskaderów. Podczas 1-godzinnej wycieczki poznasz szaloną historię ludzi, którzy odważyli się przejść nad wodospadem Niagara, a także historie linoskoczków, pływaków, a nawet śmiałej krowy! Będziesz także podziwiać piękno potężnych wodospadów Horseshoe, Bridal Veil i American Falls z punktów widokowych, takich jak Stedman's Bluff, Luna Island i Terrapin Point. Dzięki naszej kombinacji Cave of the Winds otrzymasz czasowy dostęp do Jaskini Wiatrów. Wstęp obejmuje pawilon World Changed Here, w którym możesz poznać historię Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Następnie udaj się windą w dół do podstawy wodospadu Niagara, aby podziwiać niesamowite widoki wzdłuż rzeki. Odważ się odważyć na Hurricane Deck, gdzie tropikalne wiatry powitają Cię pod wodospadem Bridal Veil!

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

5. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

Podziwiaj wodospad Niagara podczas wycieczki, która obejmuje rejs łodzią po rzece, wejście do wieży obserwacyjnej Niagara i wejście do Jaskini Wiatrów. Podążaj za swoim przewodnikiem i słuchaj faktów i anegdot o wodospadach i ich historii. Zobacz wodospady ze wszystkich perspektyw. Odbierz z hotelu w Niagara Falls po stronie amerykańskiej i udaj się prosto do Parku Stanowego Niagara Falls. Podziwiaj wszystkie trzy pędzące wodospady ze szczytu wieży obserwacyjnej Niagara. Od największego do najmniejszego, zobacz wodospady Horseshoe, American Falls i Bridal Veil Falls z tego wysokiego punktu widokowego. Zbliż się do potężnych wodospadów na łodzi Maid of The Mist podczas rejsu po rzece. Poczuj mgłę unoszącą się nad wodospadami i usłysz ich grzmiący ryk, który Cię otacza, gdy płyniesz po wodzie. Udaj się na Kozią Wyspę, aby odwiedzić Jaskinię Wiatrów. Załóż żółte ponczo i podążaj za przewodnikiem po drewnianych chodnikach i mostach, aby naprawdę zbliżyć się do wodospadów. Tutaj stoisz zaledwie 6 metrów od Bridal Veil Falls. Wróć do hotelu i spędź niezapomniane chwile nad wodospadem Niagara.

Wodospad Niagara: Bilety na łódź, jaskinię i trolejbus z przewodnikiem

6. Wodospad Niagara: Bilety na łódź, jaskinię i trolejbus z przewodnikiem

Doświadczysz najbardziej niesamowitych widoków, jakie Niagara ma do zaoferowania z przewodnikami, którzy angażują gawędziarzy i pasjonują się zapewnieniem wspaniałej zabawy. Maid of the Mist, do Cave of the Winds, podczas 4-godzinnej pieszej wycieczki i przejażdżki trolejbusem. Zbliż się do wodospadów bliżej, niż myślisz, że to możliwe w Jaskini Wiatrów. Czy jesteś wystarczająco odważny, aby poradzić sobie z pokładem huraganu w Jaskini Wiatrów? Zakończ tę łączoną wycieczkę krajoznawczą 4-godzinną pieszą wycieczką po Park stanowy Niagara Fallsi wskocz na hop-on-hop- wycieczka poza trolejbusem.

Wodospad Niagara, USA: Nocna wycieczka piesza po oświetleniu

7. Wodospad Niagara, USA: Nocna wycieczka piesza po oświetleniu

Zobacz zapierający dech w piersiach wodospad Niagara oświetlony nocą z kilku różnych punktów widokowych podczas tej nocnej wycieczki po wodospadzie Niagara. Dowiedz się o historii wodospadu Niagara od swojego przewodnika podczas nocnego pokazu. Każdego wieczoru, począwszy od zmierzchu, wodospad Niagara jest oświetlony szeroką gamą kolorów, co czyni go jednym z najbardziej majestatycznych miejsc na ziemi. Podziwiaj oświetlony wodospad Niagara z wyspy Luna, znajdującej się na krańcu Wyspy Koziej obok kanadyjskich wodospadów i wieży obserwacyjnej Prospect Point. Wybierz między 1-godzinną a 90-minutową wycieczką. 1-godzinna wycieczka obejmuje wizytę w American Falls i Bridal Falls. 90-minutowa wycieczka obejmuje wodospady American Falls, Bridal Falls i Horseshoe Falls.

Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

8. Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

Doświadcz malowniczego piękna wodospadu Niagara podczas wycieczki po stronie amerykańskiej. Poznaj popularne punkty widokowe oferujące wspaniałe widoki na majestatyczne wodospady. Twój doświadczony przewodnik podzieli się z Tobą bogatą historią tego obszaru, odwiedzając najważniejsze atrakcje po stronie amerykańskiej, w tym rejs statkiem po słynnym wodospadzie Maid of the Mist i wizytę w wieży widokowej. Podczas tej 4,5-godzinnej wycieczki Twoja podróż rozpocznie się od odbioru z hotelu w Niagara Falls w stanie Nowy Jork lub Niagara Falls w Ontario na pokładzie wygodnego, klimatyzowanego autobusu. Twoim pierwszym przystankiem jest Park Stanowy Wodospadu Niagara, gdzie zejdziesz 250 stóp do podstawy Wodospadu Amerykańskiego, aby wejść na pokład słynnej na całym świecie łodzi Maid of the Mist (maj-październik). Popłyń do wodospadu Horseshoe Falls, czując orzeźwiający strumień i słysząc grzmiący szum wody nad klifami. (Uwaga: New York Power Vista zostanie włączona zamiast rejsu statkiem Maid of the Mist od listopada do kwietnia). Następnie doświadcz wodospadu American Falls z bliska w Cave of the Winds. Zejdź 175 stóp w głąb wąwozu Niagara i wyposaż się w poncho i specjalistyczne obuwie. Poznaj serię drewnianych chodników prowadzących do słynnego "Hurricane Deck". Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z różnych punktów widokowych, takich jak Prospect Point i Terrapin Point. Zakończ swoją przygodę wizytą w Whirlpool State Park, oferującym panoramiczne widoki na Niagara Rapids i Whirlpool z wysokości szlaku Niagara Gorge Trail. Po wycieczce zostaniesz później odwieziony do hotelu. Od prawie 30 lat tworzymy niezapomniane i bezpieczne doświadczenia dla naszych gości. Dołącz do nas, prezentując najlepsze atrakcje wodospadu Niagara.

Wodospad Niagara: Zimowa wycieczka z wejściem do Jaskini Wiatrów

9. Wodospad Niagara: Zimowa wycieczka z wejściem do Jaskini Wiatrów

Odkryj wodospad Niagara zimą i poznaj okolicę. Odkryj najbardziej magiczne miejsca, w tym Jaskinię Wiatrów i różne punkty widokowe, i podziwiaj dramatyczne widoki bez zatłoczonych tłumów. Wodospad Niagara staje się zimowym ogrodem rzeźb lodowych natury z wyjątkowymi widokami bez letnich tłumów. Pomiędzy widokami rozgrzej się, podczas gdy Twój przewodnik poprowadzi Cię do następnego malowniczego widoku! Ciesz się spacerem z przewodnikiem po wąwozie Cave of the Winds z panoramicznym widokiem, widokiem na wodospad Horseshoe Falls i Upper Canadian Rapids, Terrapin Point, Stedman's Bluff i pomnik Tesli, podczas gdy Twój przewodnik pomaga w robieniu zdjęć i opowiada historie z historii wodospadu Niagara, od śmiałków po elektrownie wodne. Zatrzymaj się w pawilonie World Changed Here, aby zdobyć doświadczenie edukacyjne i obejrzeć krótki film przedstawiający historię wodospadu i jego globalny wpływ. Twój przewodnik zabierze Cię na przejażdżkę malowniczą drogą, omawiając po drodze okoliczne atrakcje, w tym Niagara Aquarium, Underground Railroad Heritage Center, Devil's Hole Park, Niagara Escarpment, gdzie wodospad Niagara powstał 10 000 lat temu. W przypadku obfitych opadów śniegu Twój przewodnik zabierze Cię do Power Vista, gdzie będziesz miał zapierające dech w piersiach widoki na Devil's Hole Rapids i doświadczysz praktycznych eksponatów, które są zabawne dla wszystkich grup wiekowych, jeśli pogoda jest ciepła, a ścieżki są czyste, Twój przewodnik da Ci możliwość zwiedzania i oglądania wiru Niagara - największego wiru na naszej półkuli! W przypadku niepogody przewodnik zabierze Cię do Niagara Power Authority, aby podziwiać piękne widoki na skarpę i Devil's Hole Rapids, a także eksponaty i interaktywne wyświetlacze. Wycieczka trwa trzy godziny, a jeśli pozwoli na to czas i pogoda, Twój przewodnik zabierze Cię również na Three Sisters Islands, aby podziwiać z bliska Upper Canadian Rapids! Następnie przewodnik odwiezie Cię z powrotem do miejsca odbioru.

Wodospad Niagara: Maid of the Mist i Cave of the Winds Tour

10. Wodospad Niagara: Maid of the Mist i Cave of the Winds Tour

Wybierz się na ten piękny spacer z przewodnikiem po Parku Stanowym Niagara Falls z profesjonalnym, lokalnym, kompetentnym i pełnym pasji przewodnikiem. Twój przewodnik pokaże Ci to, co najlepsze w wodospadach, jednocześnie przekazując ekscytujące i interesujące informacje historyczne! Ciesz się hipnotyzującymi widokami, a następnie ekscytującym rejsem łodzią Maid of the Mist, a następnie zanurz się pod 60 000 galonów wody na pokładzie huraganu w Jaskini Wiatrów. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki kanadyjskiego wodospadu Horse-Shoe z Terrapin Point na Goat Island oraz Bridal Veil i American Falls z wyspy Luna. Twój przewodnik spotka się z Tobą w wyznaczonym miejscu spotkania, aby rozpocząć przygodę w Parku Stanowym Niagara Falls. Nie tylko zobaczysz wszystkie trzy wodospady – Horse-Shoe Canadian Falls, Bridal Veil i American Falls – z idealnych, malowniczych miejsc, ale także udasz się na płynny i malowniczy rejs łodzią światowej sławy Maid of the Łódź z mgłą, która zabierze Cię tak blisko wodospadów, że możesz poczuć jej mgłę na twarzy. Na tym emocje się nie kończą. Następnie udasz się ze swoim przewodnikiem na Wyspę Kozich do ekscytującej Jaskini Wiatrów, gdzie znajdziesz się pod wodospadem Bridal Veil. Tutaj będziesz miał dostęp do pokładu huraganu, który jest tak ekscytujący, jak się wydaje. Przez cały czas Twój przewodnik będzie dostarczał zabawnych i interesujących informacji.

Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj wg::

Terrapin Point: najlepsze atrakcje w pobliżu

Terrapin Point: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Terrapin Point? Kliknij tutaj.

Terrapin Point: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(826 recenzji)

Naprawdę podobała nam się ta wycieczka. Noś buty do wody / sandały, które dają ci poncho, ale zmokniesz poniżej kolan. Idziesz na stronę amerykańską i robisz pokojówkę z mgły, a następnie jaskinię wiatrów, gdzie wchodzisz po schodach i platformach wzdłuż upadków dla nowożeńców. Następnie wracasz na stronę kanadyjską i widzisz spadającą podkowę i wchodzisz do wieży. Widoki są tam piękne. To była świetna trasa i mieliśmy Daynę, która była niesamowitym przewodnikiem i pokonaliśmy wszystkie tłumy. Będziesz potrzebował ważnego paszportu i od teraz musisz zrobić aplikację ArriveCAN. Musi być na nim data wycieczki, więc musisz to zrobić tego ranka.

Pokochałem to! Bardzo podobał mi się nasz przewodnik Dayna. Uwielbiałem Dziewicę z mgły, Jaskinię wiatrów, krawędź i welon ślubny wodospadów były świetne. Pogoda była deszczowa, ale wszystko udało się załatwić. Jedyne, co zasugerowałbym, to dodać więcej zdrowej żywności w miejscu, w którym zatrzymaliśmy się na lunch, i może nie sprowadzać gości z Kanady do Ameryki, co wydawało się niepotrzebne. Po prostu spotkaj się z nimi w atrakcji Maiden of the mgła lub odbierz ich po zebraniu innych gości ze strony amerykańskiej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki, jednak pierwszym problemem było to, że NIE byliśmy świadomi opłaty parkingowej w wysokości 5 USD w akwarium. Nasz przewodnik wycieczek Norman był bardzo miły i pomocny, jednak miał mocny akcent, który czasami był trudny do zrozumienia. NIE zdawaliśmy sobie sprawy z tego, ile chodziło o chodzenie i powinniśmy być ostrzeżeni, aby nosić sandały na wycieczkę łodzią i trampki na wszystkie spacery po wycieczce łodzią.

To były rodzinne wakacje. Minęły lata, odkąd mój mąż i ja mieliśmy wakacje tylko z naszymi 3 dorosłymi dziećmi - bez małżonków i wnuków. Nasz przewodnik był najlepszy - Christine - Dużo zabawy, pomocna - używam chodzika - Maid of the Mist była tak zabawna, że poczuła siłę wody. Myślę, że to trzeba zobaczyć dla wszystkich Amerykanów

Bardzo, bardzo miła, całodniowa wycieczka po wodospadzie Niagara. Przewodnik turystyczny Nick był niesamowity. Był zabawny, zabawny i dzielił się dużą wiedzą z grupą. Wycieczka była dobrze zorganizowana. Gorąco polecam i trzeba zrobić podczas wizyty w Niagara Falls. Świetnie się bawiliśmy!