Dodaj daty

Tequila
Zwiedzanie dzielnic

Zwiedzanie dzielnic
Liczba znalezionych atrakcji: 10

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Tequila: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Tequila Zwiedzanie dzielnic

Z Guadalajary: jednodniowa wycieczka po tequilę z opcją Jose Cuervo

1. Z Guadalajary: jednodniowa wycieczka po tequilę z opcją Jose Cuervo

Odkryj proces opracowywania tequili, odwiedzając tradycyjną destylarnię, a możesz ulepszyć swoje wrażenia, wybierając opcję odwiedzenia drugiej destylarni, destylarni José Cuervo. Jedź na wieś słynnego meksykańskiego regionu produkującego tequilę na wycieczkę i degustację w jednej z najsłynniejszych destylarni tequili na świecie. Po drodze z Guadalajary mijaj pola agawy. Następnie poznaj proces fermentacji oraz dawne i obecne techniki produkcji tequili. Odkryj rdzenne pochodzenie tequili i Hiszpanów, którzy destylowali napój w tequilę znaną dzisiaj. Pod koniec wizyty z przewodnikiem po zwiedzaniu miasta Tequila z przewodnikiem będziesz mógł skosztować degustacji tego narodowego napoju. W przypadku wybrania opcji destylarni José Cuervo, po wizycie w tej destylarni zostaniesz przeniesiony do Tequili. Podczas 1-godzinnej jazdy do Tequili zatrzymaj się, aby podziwiać górskie widoki i pola agawy azul (niebieskiej agawy), soczystej rośliny używanej do produkcji tequili, narodowego napoju Meksyku. Te niebiesko-zielone plamy roślin agawy pięknie komponują się z odcieniami ziemi w naturalnym krajobrazie. W Tequili będziesz mieć czas wolny na samodzielne zwiedzanie ulic, możesz zjeść lunch lub pójść na zakupy i kupić tequilę, aby zapamiętać to doświadczenie! Na koniec ponownie spotkasz się ze swoim przewodnikiem, aby wrócić do Guadalajary i zostać zrzuconym w jednym z trzech możliwych punktów w centrum miasta.

Z Guadalajary: Tequila Trail Tour z degustacją

2. Z Guadalajary: Tequila Trail Tour z degustacją

Dowiedz się wszystkiego o tequili podczas wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź pola, na których rośnie agawa, destylarnię do degustacji oraz miasta Tequila i Amatitán z certyfikowanym przewodnikiem. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z holu hotelu lub innego adresu w Guadalajarze. Udaj się wzdłuż meksykańskiego szlaku tequili. Najpierw zatrzymaj się, aby podziwiać krajobraz agawy. Rób zdjęcia i spaceruj wśród roślin agawy w tym miejscu wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zobacz, jak rozmnaża się ten surowiec do Tequili. Następnie odkryj, jak powstaje narodowy napój Meksyku w rzemieślniczej destylarni. Obejrzyj wszystkie etapy tworzenia różnych rodzajów Tequili. Następnie ciesz się degustacją Tequili przed wizytą w Magicznym Mieście Tequili. Zwiedź centrum Tequili, zobacz kościół, kup dzieła sztuki i rękodzieła oraz spróbuj lokalnych potraw i napojów, takich jak „cantaritos”. Na koniec wskocz z powrotem do furgonetki, aby wrócić do Guadalajary.

Z Guadalajary: miasto Tequila i wycieczka po fabryce Jose Cuervo

3. Z Guadalajary: miasto Tequila i wycieczka po fabryce Jose Cuervo

Wyrusz w odkrywczą przygodę w stanie Jalisco, idealnym dla wszystkich fanów tequili. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po mieście Tequila z transferem z Guadalajary. Poznaj pola agawy i dowiedz się wszystkiego o procesie produkcyjnym w najsłynniejszej fabryce tequili. Po przybyciu do Tequili wejdź na pola agawy, skąd pochodzi legenda o pochodzeniu tego świętego napoju. Twój przewodnik nauczy Cię, jak sadzi się, starannie przycina i ekstrahuje agawę. Będąc w Downtown Tequila, zobacz produkcję tequili w miejscu, które stworzyło ten proces ponad 200 lat temu. W fabryce José Cuervo w La Rojeña surowiec jest gotowany, ekstrahowany, fermentowany i destylowany w celu uzyskania tradycyjnego meksykańskiego napoju. Na koniec poświęć trochę czasu na zwiedzanie uroczego miasteczka. Zapraszam do zakupu lunchu w jednej z wielu restauracji na głównym placu, w tym w ekskluzywnej restauracji należącej do marki Jose Cuervo. Możesz także spróbować owoców morza, tacos i potraw ulicznych, takich jak tradycyjne „marquesitas”.

Guadalajara: Jazda konna Szlakiem Tequili z Degustacjami

4. Guadalajara: Jazda konna Szlakiem Tequili z Degustacjami

Ciesz się odbiorem z hotelu w Guadalajarze na pierwszym przystanku dnia. Przyjedź do malowniczego Amatitan i przygotuj się na przygodę. Zorganizuj profesjonalną degustację tequili i kontynuuj przejażdżkę konną przez centrum tego malowniczego miasteczka i podziwiaj okoliczne krajobrazy pełne roślin agawy. Zjedz brunch w dawnej hacjendzie. Następnie udaj się do małej rodzinnej destylarni, aby poznać proces produkcji tequili. W tym miejscu posłuchaj, jak twój przewodnik wyjaśnia proces produkcji tequili, a następnie degustacje tequili i likierów. Po niezapomnianym i wyjątkowym doświadczeniu wróć do Guadalajary.

Z Guadalajary: Tequila Town i Cantarito Making Tour

5. Z Guadalajary: Tequila Town i Cantarito Making Tour

Poznaj tequilę, narodowy napój Meksyku, podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Tequili i Amatitán. Dowiedz się, jak mieszać własne tradycyjne cantarito przed zwiedzaniem miast, w których narodziły się pierwsze fabryki tego napoju przodków. Odwiedź destylarnię, skosztuj degustacji i kupuj lokalne produkty. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z hotelu lub adresu w Guadalajarze. Stamtąd udaj się na szlak Tequili w Meksyku, gdzie pierwszym przystankiem będzie podziwianie krajobrazu agawy. Na polach agawy naucz się mieszać własne cantarito , typowy meksykański koktajl tequili i koniecznie spróbuj, jeśli odwiedzasz Tequilę. Odwiedź tradycyjną destylarnię i obejrzyj wszystkie etapy tworzenia różnych rodzajów Tequili. Ciesz się degustacją tequili przed wizytą w magicznych miastach Tequili i Amatitán. Przeglądaj centrum Tequili, zobacz kościół i chodź po zboczach wulkanu Tequila. Odkrywając Tequilę i Amatitán, kupuj unikatową sztukę i rzemiosło oraz spróbuj lokalnych potraw i napojów. Ciesz się mnóstwem okazji do robienia zdjęć malowniczego krajobrazu. Pod koniec podróży wskocz z powrotem do furgonetki, aby wrócić do Guadalajary.

Mnóstwo imprez: Baw się dobrze w fabryce "La Aguirreña"

6. Mnóstwo imprez: Baw się dobrze w fabryce "La Aguirreña"

Nieograniczona ilość tequili w cenie! Imprezuj na pokładzie autobusu w kształcie beczki, śpiewaj, tańcz i baw się podczas zwiedzania miasta podczas wycieczki kulturalnej z certyfikowanym przewodnikiem; poznaj pola agawy, na których możesz zrobić pamiątkowe zdjęcie; odwiedź fabrykę "La Aguirreña", poznaj proces produkcji tequili i zakończ degustacją ponad 5 rodzajów tequili i likierów. Wycieczka rozpoczyna się w centrum miasta i kończy w tym samym miejscu. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wycieczka do Mazamitla z Guadalajary z Mundo Aventura

7. Wycieczka do Mazamitla z Guadalajary z Mundo Aventura

Wyruszamy z Guadalajary w godzinach porannych, aby w pełni cieszyć się dniem. Pojedziemy autostradą około godziny, aby dotrzeć do pierwszego punktu: "Wampiry z San Luis Soyatlan" Wampiry to charakterystyczne dla regionu piwo na bazie Tequili, które możemy kupić, aby cieszyć się nim podczas podróży. Nasza następna część to punkt pragnień, w którym przeprowadzimy małą aktywność, w której opiszemy nasze ulubione pragnienie i wyślemy je na ten punkt, oczekując, że spełni się ono jak najszybciej. Kontynuujemy naszą podróż w kierunku Mazamitla, gdzie docenimy klasyczną architekturę tego miasta. Tutaj poznasz proces produkcji cajeta w artystycznej fabryce Cajeta. Po degustacji skierujemy się do centrum Mazamitla, gdzie będziemy mieli czas wolny na zwiedzanie pięknych dolin, zjedzenie tradycyjnego tamal de elote lub zjedzenie jednego z typowych fonditas. Jeśli masz więcej czasu, możesz zwiedzić część miasta w kabinie lub w kabriolecie. (Aktywność nie jest wliczona w cenę) Na koniec przejdziemy do ostatniej części: "Mundo Aventura" to park atrakcji i ekstremalnych aktywności, takich jak tirolesa, przejście w cuatrimoto, razers, puente colgante i inne. Możesz tu również zobaczyć zwierzęta, takie jak tygrysy i lwy. Po zakończeniu tej parady wyruszymy w drogę powrotną do Guadalajary.

Wejdź do Chile: dowiedz się wszystkiego o tequili w "La Rienda"

8. Wejdź do Chile: dowiedz się wszystkiego o tequili w "La Rienda"

1- Zwiedzaj najbardziej charakterystyczne miejsca miasta Tequila, poznaj jego historię i legendy na pokładzie autobusu w formie gigantycznego chili zaprojektowanego przez "Mexicanos", ciesz się muzyką i dobrą atmosferą, zwracając się do fabryki "the rein". 2- Pamiętaj, że podczas całej wycieczki masz zaplanowanych przewodników, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie. 3- Poznaj muzeum "La Rienda". 4- Poznaj szczegółowo proces produkcji tequili, zwiedzając każdą część fabryki, od gotowania agawy, mielenia, fermentacji i destylacji w celu uzyskania tequili. 5- Wejdź do cava, gdzie tequila jest odnawiana lub starzona. 6- Degustacja w 100% rzemieślniczej białej tequili z odpowiednią modlitwą pijanego. 7- Odwiedź pola agawy, gdzie możesz zrobić niesamowite zdjęcia między roślinami, tekstami tequili lub jeździć konno z imponującym wulkanem tequili w tle. 8- Wróć do centrum miasta, aby dalej cieszyć się pobytem.

Z Guadalajary: wycieczka po Tequili i degustacja tequili w Hacjenda

9. Z Guadalajary: wycieczka po Tequili i degustacja tequili w Hacjenda

Odkryj proces tworzenia tequili podczas wycieczki, która zabierze Cię do krajobrazu agawy i docenisz widoki na pola agawy. Zrób piękne zdjęcia krajobrazu agawy. Weź udział w profesjonalnej degustacji tequili prowadzonej przez doświadczonego mistrza tequili. Udaj się do małej rodzinnej destylarni, aby dowiedzieć się, jak powstaje tequila. W tym miejscu Twój przewodnik wyjaśni proces wytwarzania tequili, a następnie będziesz miał kolejną degustację tequili i likieru. Jedź dalej do miasta Tequila, zatrzymując się najpierw w „La Quinta Sauza”, aby mieć profesjonalną degustację Tequili „Sauza Hornitos”. Zjedz pyszny lunch w tej pięknej posiadłości zbudowanej w 1836 roku, zanim odwiedzisz kolekcję starych butelek. Następnie udaj się do miasta Tequila i odwiedź targ rzemieślniczy, sklep Jose Cuervo i inne miejsca, aby zrobić niezapomniane zdjęcia.

Tequila: Factory, Swing, Town i Cantaritos

10. Tequila: Factory, Swing, Town i Cantaritos

Witaj! Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące Tequili, to jest to właściwe miejsce. Najpierw spotkamy się w oxxo Minerva (najważniejszym miejscu w mieście). Następnie rozpoczniemy podróż do fabryki 3 mujeres. Tam zobaczymy proces produkcji tequili, najdłuższą jaskinię w Ameryce Łacińskiej, degustacje tequili, tunele ze światłami, farmy agawy i wiele więcej. W drugim miejscu doświadczysz huśtawki, która znajduje się na wysokości 50 m (165 stóp) nad ziemią, czując, że możesz latać, podczas gdy możesz podziwiać niesamowity widok. W trzecim miejscu odwiedzimy miasto Tequila. Pójdziemy tam zjeść coś na tradycyjnym meksykańskim targu (jedzenie nie jest wliczone w cenę) i zobaczyć całą magię miasta. W końcu mamy lepsze. Słynne Cantaritos "El Guero". Naprawdę kultowe miejsce z rutyny tequili. Są to ogromne gliniane wiadra, w których umieszcza się jedną, dwie lub trzy butelki tequili. A co najlepsze, jeśli chcesz, możesz zabrać gliniane naczynia jako pamiątki lub jeśli nie możesz ich zabrać, możesz je rozbić na kultowej ścianie.

Tequila

Tequila

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Zwiedzanie dzielnic w: Tequila

Oprócz atrakcji typu Zwiedzanie dzielnic jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tequila?

W: Tequila są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Tequila: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tequila? Kliknij tutaj.