Dodaj daty

Tequila
Dla dorosłych

Dla dorosłych
Liczba znalezionych atrakcji: 2

Tequila: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Tequila Dla dorosłych

Z Guadalajary: jednodniowa wycieczka po tequilę z opcją Jose Cuervo

1. Z Guadalajary: jednodniowa wycieczka po tequilę z opcją Jose Cuervo

Odkryj proces opracowywania tequili, odwiedzając tradycyjną destylarnię, a możesz ulepszyć swoje wrażenia, wybierając opcję odwiedzenia drugiej destylarni, destylarni José Cuervo. Jedź na wieś słynnego meksykańskiego regionu produkującego tequilę na wycieczkę i degustację w jednej z najsłynniejszych destylarni tequili na świecie. Po drodze z Guadalajary mijaj pola agawy. Następnie poznaj proces fermentacji oraz dawne i obecne techniki produkcji tequili. Odkryj rdzenne pochodzenie tequili i Hiszpanów, którzy destylowali napój w tequilę znaną dzisiaj. Pod koniec wizyty z przewodnikiem po zwiedzaniu miasta Tequila z przewodnikiem będziesz mógł skosztować degustacji tego narodowego napoju. W przypadku wybrania opcji destylarni José Cuervo, po wizycie w tej destylarni zostaniesz przeniesiony do Tequili. Podczas 1-godzinnej jazdy do Tequili zatrzymaj się, aby podziwiać górskie widoki i pola agawy azul (niebieskiej agawy), soczystej rośliny używanej do produkcji tequili, narodowego napoju Meksyku. Te niebiesko-zielone plamy roślin agawy pięknie komponują się z odcieniami ziemi w naturalnym krajobrazie. W Tequili będziesz mieć czas wolny na samodzielne zwiedzanie ulic, możesz zjeść lunch lub pójść na zakupy i kupić tequilę, aby zapamiętać to doświadczenie! Na koniec ponownie spotkasz się ze swoim przewodnikiem, aby wrócić do Guadalajary i zostać zrzuconym w jednym z trzech możliwych punktów w centrum miasta.

Z Guadalajary: Tequila Trail Tour z degustacją

2. Z Guadalajary: Tequila Trail Tour z degustacją

Dowiedz się wszystkiego o tequili podczas wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź pola, na których rośnie agawa, destylarnię do degustacji oraz miasta Tequila i Amatitán z certyfikowanym przewodnikiem. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z holu hotelu lub innego adresu w Guadalajarze. Udaj się wzdłuż meksykańskiego szlaku tequili. Najpierw zatrzymaj się, aby podziwiać krajobraz agawy. Rób zdjęcia i spaceruj wśród roślin agawy w tym miejscu wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zobacz, jak rozmnaża się ten surowiec do Tequili. Następnie odkryj, jak powstaje narodowy napój Meksyku w rzemieślniczej destylarni. Obejrzyj wszystkie etapy tworzenia różnych rodzajów Tequili. Następnie ciesz się degustacją Tequili przed wizytą w Magicznym Mieście Tequili. Zwiedź centrum Tequili, zobacz kościół, kup dzieła sztuki i rękodzieła oraz spróbuj lokalnych potraw i napojów, takich jak „cantaritos”. Na koniec wskocz z powrotem do furgonetki, aby wrócić do Guadalajary.

Z Guadalajary: miasto Tequila i wycieczka po fabryce Jose Cuervo

3. Z Guadalajary: miasto Tequila i wycieczka po fabryce Jose Cuervo

Wyrusz w odkrywczą przygodę w stanie Jalisco, idealnym dla wszystkich fanów tequili. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po mieście Tequila z transferem z Guadalajary. Poznaj pola agawy i dowiedz się wszystkiego o procesie produkcyjnym w najsłynniejszej fabryce tequili. Po przybyciu do Tequili wejdź na pola agawy, skąd pochodzi legenda o pochodzeniu tego świętego napoju. Twój przewodnik nauczy Cię, jak sadzi się, starannie przycina i ekstrahuje agawę. Będąc w Downtown Tequila, zobacz produkcję tequili w miejscu, które stworzyło ten proces ponad 200 lat temu. W fabryce José Cuervo w La Rojeña surowiec jest gotowany, ekstrahowany, fermentowany i destylowany w celu uzyskania tradycyjnego meksykańskiego napoju. Na koniec poświęć trochę czasu na zwiedzanie uroczego miasteczka. Zapraszam do zakupu lunchu w jednej z wielu restauracji na głównym placu, w tym w ekskluzywnej restauracji należącej do marki Jose Cuervo. Możesz także spróbować owoców morza, tacos i potraw ulicznych, takich jak tradycyjne „marquesitas”.

Guadalajara: Jazda konna Szlakiem Tequili z Degustacjami

4. Guadalajara: Jazda konna Szlakiem Tequili z Degustacjami

Ciesz się odbiorem z hotelu w Guadalajarze na pierwszym przystanku dnia. Przyjedź do malowniczego Amatitan i przygotuj się na przygodę. Zorganizuj profesjonalną degustację tequili i kontynuuj przejażdżkę konną przez centrum tego malowniczego miasteczka i podziwiaj okoliczne krajobrazy pełne roślin agawy. Zjedz brunch w dawnej hacjendzie. Następnie udaj się do małej rodzinnej destylarni, aby poznać proces produkcji tequili. W tym miejscu posłuchaj, jak twój przewodnik wyjaśnia proces produkcji tequili, a następnie degustacje tequili i likierów. Po niezapomnianym i wyjątkowym doświadczeniu wróć do Guadalajary.

Z Guadalajary: Tequila Town i Cantarito Making Tour

5. Z Guadalajary: Tequila Town i Cantarito Making Tour

Poznaj tequilę, narodowy napój Meksyku, podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Tequili i Amatitán. Dowiedz się, jak mieszać własne tradycyjne cantarito przed zwiedzaniem miast, w których narodziły się pierwsze fabryki tego napoju przodków. Odwiedź destylarnię, skosztuj degustacji i kupuj lokalne produkty. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z hotelu lub adresu w Guadalajarze. Stamtąd udaj się na szlak Tequili w Meksyku, gdzie pierwszym przystankiem będzie podziwianie krajobrazu agawy. Na polach agawy naucz się mieszać własne cantarito , typowy meksykański koktajl tequili i koniecznie spróbuj, jeśli odwiedzasz Tequilę. Odwiedź tradycyjną destylarnię i obejrzyj wszystkie etapy tworzenia różnych rodzajów Tequili. Ciesz się degustacją tequili przed wizytą w magicznych miastach Tequili i Amatitán. Przeglądaj centrum Tequili, zobacz kościół i chodź po zboczach wulkanu Tequila. Odkrywając Tequilę i Amatitán, kupuj unikatową sztukę i rzemiosło oraz spróbuj lokalnych potraw i napojów. Ciesz się mnóstwem okazji do robienia zdjęć malowniczego krajobrazu. Pod koniec podróży wskocz z powrotem do furgonetki, aby wrócić do Guadalajary.

Mnóstwo imprez: Baw się dobrze w fabryce "La Aguirreña"

6. Mnóstwo imprez: Baw się dobrze w fabryce "La Aguirreña"

Nieograniczona ilość tequili w cenie! Imprezuj na pokładzie autobusu w kształcie beczki, śpiewaj, tańcz i baw się podczas zwiedzania miasta podczas wycieczki kulturalnej z certyfikowanym przewodnikiem; poznaj pola agawy, na których możesz zrobić pamiątkowe zdjęcie; odwiedź fabrykę "La Aguirreña", poznaj proces produkcji tequili i zakończ degustacją ponad 5 rodzajów tequili i likierów. Wycieczka rozpoczyna się w centrum miasta i kończy w tym samym miejscu. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wycieczka do Mazamitla z Guadalajary z Mundo Aventura

7. Wycieczka do Mazamitla z Guadalajary z Mundo Aventura

Wyruszamy z Guadalajary w godzinach porannych, aby w pełni cieszyć się dniem. Pojedziemy autostradą około godziny, aby dotrzeć do pierwszego punktu: "Wampiry z San Luis Soyatlan" Wampiry to charakterystyczne dla regionu piwo na bazie Tequili, które możemy kupić, aby cieszyć się nim podczas podróży. Nasza następna część to punkt pragnień, w którym przeprowadzimy małą aktywność, w której opiszemy nasze ulubione pragnienie i wyślemy je na ten punkt, oczekując, że spełni się ono jak najszybciej. Kontynuujemy naszą podróż w kierunku Mazamitla, gdzie docenimy klasyczną architekturę tego miasta. Tutaj poznasz proces produkcji cajeta w artystycznej fabryce Cajeta. Po degustacji skierujemy się do centrum Mazamitla, gdzie będziemy mieli czas wolny na zwiedzanie pięknych dolin, zjedzenie tradycyjnego tamal de elote lub zjedzenie jednego z typowych fonditas. Jeśli masz więcej czasu, możesz zwiedzić część miasta w kabinie lub w kabriolecie. (Aktywność nie jest wliczona w cenę) Na koniec przejdziemy do ostatniej części: "Mundo Aventura" to park atrakcji i ekstremalnych aktywności, takich jak tirolesa, przejście w cuatrimoto, razers, puente colgante i inne. Możesz tu również zobaczyć zwierzęta, takie jak tygrysy i lwy. Po zakończeniu tej parady wyruszymy w drogę powrotną do Guadalajary.

Wejdź do Chile: dowiedz się wszystkiego o tequili w "La Rienda"

8. Wejdź do Chile: dowiedz się wszystkiego o tequili w "La Rienda"

1- Zwiedzaj najbardziej charakterystyczne miejsca miasta Tequila, poznaj jego historię i legendy na pokładzie autobusu w formie gigantycznego chili zaprojektowanego przez "Mexicanos", ciesz się muzyką i dobrą atmosferą, zwracając się do fabryki "the rein". 2- Pamiętaj, że podczas całej wycieczki masz zaplanowanych przewodników, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie. 3- Poznaj muzeum "La Rienda". 4- Poznaj szczegółowo proces produkcji tequili, zwiedzając każdą część fabryki, od gotowania agawy, mielenia, fermentacji i destylacji w celu uzyskania tequili. 5- Wejdź do cava, gdzie tequila jest odnawiana lub starzona. 6- Degustacja w 100% rzemieślniczej białej tequili z odpowiednią modlitwą pijanego. 7- Odwiedź pola agawy, gdzie możesz zrobić niesamowite zdjęcia między roślinami, tekstami tequili lub jeździć konno z imponującym wulkanem tequili w tle. 8- Wróć do centrum miasta, aby dalej cieszyć się pobytem.

Z Guadalajary: wycieczka po Tequili i degustacja tequili w Hacjenda

9. Z Guadalajary: wycieczka po Tequili i degustacja tequili w Hacjenda

Odkryj proces tworzenia tequili podczas wycieczki, która zabierze Cię do krajobrazu agawy i docenisz widoki na pola agawy. Zrób piękne zdjęcia krajobrazu agawy. Weź udział w profesjonalnej degustacji tequili prowadzonej przez doświadczonego mistrza tequili. Udaj się do małej rodzinnej destylarni, aby dowiedzieć się, jak powstaje tequila. W tym miejscu Twój przewodnik wyjaśni proces wytwarzania tequili, a następnie będziesz miał kolejną degustację tequili i likieru. Jedź dalej do miasta Tequila, zatrzymując się najpierw w „La Quinta Sauza”, aby mieć profesjonalną degustację Tequili „Sauza Hornitos”. Zjedz pyszny lunch w tej pięknej posiadłości zbudowanej w 1836 roku, zanim odwiedzisz kolekcję starych butelek. Następnie udaj się do miasta Tequila i odwiedź targ rzemieślniczy, sklep Jose Cuervo i inne miejsca, aby zrobić niezapomniane zdjęcia.

Tequila: Factory, Swing, Town i Cantaritos

10. Tequila: Factory, Swing, Town i Cantaritos

Witaj! Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące Tequili, to jest to właściwe miejsce. Najpierw spotkamy się w oxxo Minerva (najważniejszym miejscu w mieście). Następnie rozpoczniemy podróż do fabryki 3 mujeres. Tam zobaczymy proces produkcji tequili, najdłuższą jaskinię w Ameryce Łacińskiej, degustacje tequili, tunele ze światłami, farmy agawy i wiele więcej. W drugim miejscu doświadczysz huśtawki, która znajduje się na wysokości 50 m (165 stóp) nad ziemią, czując, że możesz latać, podczas gdy możesz podziwiać niesamowity widok. W trzecim miejscu odwiedzimy miasto Tequila. Pójdziemy tam zjeść coś na tradycyjnym meksykańskim targu (jedzenie nie jest wliczone w cenę) i zobaczyć całą magię miasta. W końcu mamy lepsze. Słynne Cantaritos "El Guero". Naprawdę kultowe miejsce z rutyny tequili. Są to ogromne gliniane wiadra, w których umieszcza się jedną, dwie lub trzy butelki tequili. A co najlepsze, jeśli chcesz, możesz zabrać gliniane naczynia jako pamiątki lub jeśli nie możesz ich zabrać, możesz je rozbić na kultowej ścianie.

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Tequila

Tequila

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dla dorosłych w: Tequila

Oprócz atrakcji typu Dla dorosłych jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tequila?

W: Tequila są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Dla dorosłych w: Tequila?

Tequila: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tequila? Kliknij tutaj.