Tequila
Dla dorosłych

Dla dorosłych
Liczba znalezionych atrakcji: 2

Tequila: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 34
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Tequila Dla dorosłych

Z Guadalajary: Wycieczka z degustacją tequili

Z Guadalajary: Wycieczka z degustacją tequili

Odwiedź Tequilę podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem z Guadalajary. Poznaj historię i produkcję najbardziej kultowego napoju w Meksyku, skosztuj różnych tequili i odkryj urocze "Pueblo Mágico" Tequili. Zacznij od odbioru z hotelu w Guadalajarze i podróżuj prywatnym transportem do rzemieślniczej fabryki tequili znajdującej się w mieście El Arenal. Zrób wspaniałe zdjęcia rozległych pól agawy i poznaj różne etapy tworzenia tradycyjnej tequili. Spróbuj 5 rodzajów tequili i piwa z agawy w fabryce, recytując "modlitwy pijaka". Następnie zatrzymasz się na lunch w popularnej restauracji z muzyką mariachi na żywo. Udaj się do "Pueblo Mágico" w Tequili i przespaceruj się urokliwymi uliczkami. Możesz także odwiedzić tradycyjny bar, aby spróbować najsłynniejszego koktajlu w regionie wykonanego z tequili "cantaritos". Po spędzeniu czasu w mieście zrelaksuj się w drodze powrotnej do Guadalajary, z dowozem do hotelu.

Z Guadalajary: Tequila Trail Tour z degustacją

Z Guadalajary: Tequila Trail Tour z degustacją

Dowiedz się wszystkiego o tequili podczas wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź pola, na których rośnie agawa, destylarnię do degustacji oraz miasta Tequila i Amatitán z certyfikowanym przewodnikiem. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z holu hotelu lub innego adresu w Guadalajarze. Udaj się wzdłuż meksykańskiego szlaku tequili. Najpierw zatrzymaj się, aby podziwiać krajobraz agawy. Rób zdjęcia i spaceruj wśród roślin agawy w tym miejscu wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zobacz, jak rozmnaża się ten surowiec do Tequili. Następnie odkryj, jak powstaje narodowy napój Meksyku w rzemieślniczej destylarni. Obejrzyj wszystkie etapy tworzenia różnych rodzajów Tequili. Następnie ciesz się degustacją Tequili przed wizytą w Magicznym Mieście Tequili. Zwiedź centrum Tequili, zobacz kościół, kup dzieła sztuki i rękodzieła oraz spróbuj lokalnych potraw i napojów, takich jak „cantaritos”. Na koniec wskocz z powrotem do furgonetki, aby wrócić do Guadalajary.

Guadalajara: 1-dniowa wycieczka po Tequili z opcją Jose Cuervo

Guadalajara: 1-dniowa wycieczka po Tequili z opcją Jose Cuervo

Odkryj proces opracowywania tequili, odwiedzając tradycyjną destylarnię, a możesz ulepszyć swoje wrażenia, wybierając opcję odwiedzenia drugiej destylarni, destylarni José Cuervo. Jedź na wieś słynnego meksykańskiego regionu produkującego tequilę na wycieczkę i degustację w jednej z najsłynniejszych destylarni tequili na świecie. Po drodze z Guadalajary mijaj pola agawy. Następnie poznaj proces fermentacji oraz dawne i obecne techniki produkcji tequili. Odkryj rdzenne pochodzenie tequili i Hiszpanów, którzy destylowali napój w tequilę znaną dzisiaj. Pod koniec wizyty z przewodnikiem po zwiedzaniu miasta Tequila z przewodnikiem będziesz mógł skosztować degustacji tego narodowego napoju. W przypadku wybrania opcji destylarni José Cuervo, po wizycie w tej destylarni zostaniesz przeniesiony do Tequili. Podczas 1-godzinnej jazdy do Tequili zatrzymaj się, aby podziwiać górskie widoki i pola agawy azul (niebieskiej agawy), soczystej rośliny używanej do produkcji tequili, narodowego napoju Meksyku. Te niebiesko-zielone plamy roślin agawy pięknie komponują się z odcieniami ziemi w naturalnym krajobrazie. W Tequili będziesz mieć czas wolny na samodzielne zwiedzanie ulic, możesz zjeść lunch lub pójść na zakupy i kupić tequilę, aby zapamiętać to doświadczenie! Na koniec ponownie spotkasz się ze swoim przewodnikiem, aby wrócić do Guadalajary i zostać zrzuconym w jednym z trzech możliwych punktów w centrum miasta.

Z Guadalajary: miasto Tequila i wycieczka po fabryce Jose Cuervo

Z Guadalajary: miasto Tequila i wycieczka po fabryce Jose Cuervo

Wyrusz w odkrywczą przygodę w stanie Jalisco, idealnym dla wszystkich fanów tequili. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po mieście Tequila z transferem z Guadalajary. Poznaj pola agawy i dowiedz się wszystkiego o procesie produkcyjnym w najsłynniejszej fabryce tequili. Po przybyciu do Tequili wejdź na pola agawy, skąd pochodzi legenda o pochodzeniu tego świętego napoju. Twój przewodnik nauczy Cię, jak sadzi się, starannie przycina i ekstrahuje agawę. Będąc w Downtown Tequila, zobacz produkcję tequili w miejscu, które stworzyło ten proces ponad 200 lat temu. W fabryce José Cuervo w La Rojeña surowiec jest gotowany, ekstrahowany, fermentowany i destylowany w celu uzyskania tradycyjnego meksykańskiego napoju. Na koniec poświęć trochę czasu na zwiedzanie uroczego miasteczka. Zapraszam do zakupu lunchu w jednej z wielu restauracji na głównym placu, w tym w ekskluzywnej restauracji należącej do marki Jose Cuervo. Możesz także spróbować owoców morza, tacos i potraw ulicznych, takich jak tradycyjne „marquesitas”.

Tequila: Factory, Swing, Town i Cantaritos

Tequila: Factory, Swing, Town i Cantaritos

Spotkamy się przy najbardziej kultowym pomniku Guadalajary, Glorieta Minerva, skąd wyruszysz na naszą przygodę. Poznamy proces produkcji Tequili, spróbujemy 4 rodzajów Tequili, w tym: Blanco, Reposado, aged, extra aged oraz dwóch likierów tequili. W tej jednej z najbardziej fotogenicznych destylarni został nagrany film Adiós Amor Cristiana Nodala i gdzie Adame Levine (Maroon V) produkuje swoją tequilę. Z jednym z najpiękniejszych widoków w regionie odwiedzimy huśtawkę Tequila. Wejdziemy na huśtawkę, gdzie będziemy mogli docenić krajobraz agawy. Na miejscu znajdziesz również napoje i przekąski (nie wliczone w cenę), aby spędzić wspaniały czas. Odwiedzimy magiczne miasto Tequila, docenimy jego zabytkowy kościół i centrum pełne życia. Zjemy na wiejskim targu, skosztujemy słynnych quesabirrias lub mięsa do Tequili, kulinarnej wykwintności regionu. Odkryjemy sekrety, które skrywa wioska, takie jak mural, spacerownik José Cuervo, historyczny kiosk czy pokaz ulotek Papantla. Zakończymy w słynnym Cantaritos el Güero #1, jednym z najbardziej znanych na całym świecie miejsc na szlaku Tequili. Spędzimy tam godziny tańca, zabawy i regionalnej muzyki. Miejsce to słynie z gigantycznych drinków do 21 litrów i jest miejscem z największą codzienną imprezą w całym Meksyku.

Wycieczka do Mazamitla z Guadalajary z Mundo Aventura

Wycieczka do Mazamitla z Guadalajary z Mundo Aventura

Wyruszamy z Guadalajary rano, aby w pełni cieszyć się dniem. Będziemy podróżować drogą przez około godzinę, aż dotrzemy do naszego pierwszego punktu: "Vampires of San Luis Soyatlan". Wampiry to typowy napój regionu na bazie Tequili, który możemy kupić, aby cieszyć się nim po drodze. Naszym następnym przystankiem jest most życzeń, gdzie wykonamy małe ćwiczenie, w którym napiszemy nasze ulubione życzenie i zostawimy je na tym moście z nadzieją, że zostanie ono spełnione tak szybko, jak to możliwe. Będziemy kontynuować naszą podróż do magicznego miasta Mazamitla, gdzie docenimy klasyczną architekturę szwajcarskiego miasta. Tutaj poznamy proces produkcji cajeta w rzemieślniczej fabryce Cajeta. Po degustacji udamy się do centrum Mazamitla, gdzie będziemy mieli czas wolny na spacer pięknymi uliczkami, zjedzenie tradycyjnego tamale kukurydzianego lub zjedzenie w jednej z typowych fonditas. Jeśli czas pozwoli, możesz zwiedzić część miasta konno lub quadem. (Aktywność nie jest wliczona w cenę) Na koniec udamy się do naszego ostatniego przystanku: "Adventure World" Jest to park rozrywki i ekstremalne zajęcia, takie jak między innymi linie zip, przejażdżki ATV, Razers, wiszący most. Tutaj będziesz mógł również zobaczyć dzikie zwierzęta, takie jak tygrysy i lwy. Po tym przystanku jesteśmy gotowi do powrotu do Guadalajary.

Guadalajara: Jazda konna Szlakiem Tequili z Degustacjami

Guadalajara: Jazda konna Szlakiem Tequili z Degustacjami

Ciesz się odbiorem z hotelu w Guadalajarze na pierwszym przystanku dnia. Przyjedź do malowniczego Amatitan i przygotuj się na przygodę. Zorganizuj profesjonalną degustację tequili i kontynuuj przejażdżkę konną przez centrum tego malowniczego miasteczka i podziwiaj okoliczne krajobrazy pełne roślin agawy. Zjedz brunch w dawnej hacjendzie. Następnie udaj się do małej rodzinnej destylarni, aby poznać proces produkcji tequili. W tym miejscu posłuchaj, jak twój przewodnik wyjaśnia proces produkcji tequili, a następnie degustacje tequili i likierów. Po niezapomnianym i wyjątkowym doświadczeniu wróć do Guadalajary.

Mnóstwo imprez: Baw się dobrze w fabryce "La Aguirreña"

Mnóstwo imprez: Baw się dobrze w fabryce "La Aguirreña"

Nieograniczona ilość tequili w cenie! Imprezuj na pokładzie autobusu w kształcie beczki, śpiewaj, tańcz i baw się podczas zwiedzania miasta podczas wycieczki kulturalnej z certyfikowanym przewodnikiem; poznaj pola agawy, na których możesz zrobić pamiątkowe zdjęcie; odwiedź fabrykę "La Aguirreña", poznaj proces produkcji tequili i zakończ degustacją ponad 5 rodzajów tequili i likierów. Wycieczka rozpoczyna się w centrum miasta i kończy w tym samym miejscu. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pięciogwiazdkowa fabryka: Poznaj tequilę Orendain.

Pięciogwiazdkowa fabryka: Poznaj tequilę Orendain.

- Tequila Orendain ma na swoim koncie trzy złote medale dla najlepszej tequili, a w jej "meksykańskiej" fabryce poznasz jej historię i proces od gotowania po destylację. - Skosztujesz tequili z pierwszej i drugiej destylacji, a także gotowanej agawy o wyjątkowej jakości i smaku. - Podróżuj autobusem w kształcie beczki przez miasto, jednocześnie dobrze się bawiąc, poznając jego kulturę, legendy i tradycje. - Zrób niesamowite zdjęcia krajobrazowe na polach agawy. - Pamiętaj, że podczas całej wycieczki będziesz mieć certyfikowanych przewodników z dużą wiedzą na ten temat.

Z Guadalajary: Tequila Town i Cantarito Making Tour

Z Guadalajary: Tequila Town i Cantarito Making Tour

Poznaj tequilę, narodowy napój Meksyku, podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Tequili i Amatitán. Dowiedz się, jak mieszać własne tradycyjne cantarito przed zwiedzaniem miast, w których narodziły się pierwsze fabryki tego napoju przodków. Odwiedź destylarnię, skosztuj degustacji i kupuj lokalne produkty. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z hotelu lub adresu w Guadalajarze. Stamtąd udaj się na szlak Tequili w Meksyku, gdzie pierwszym przystankiem będzie podziwianie krajobrazu agawy. Na polach agawy naucz się mieszać własne cantarito , typowy meksykański koktajl tequili i koniecznie spróbuj, jeśli odwiedzasz Tequilę. Odwiedź tradycyjną destylarnię i obejrzyj wszystkie etapy tworzenia różnych rodzajów Tequili. Ciesz się degustacją tequili przed wizytą w magicznych miastach Tequili i Amatitán. Przeglądaj centrum Tequili, zobacz kościół i chodź po zboczach wulkanu Tequila. Odkrywając Tequilę i Amatitán, kupuj unikatową sztukę i rzemiosło oraz spróbuj lokalnych potraw i napojów. Ciesz się mnóstwem okazji do robienia zdjęć malowniczego krajobrazu. Pod koniec podróży wskocz z powrotem do furgonetki, aby wrócić do Guadalajary.

Tequila

Tequila

Nasze najbardziej polecane Tequila Dla dorosłych

Z Guadalajary: Wycieczka z degustacją tequili

Z Guadalajary: Wycieczka z degustacją tequili

Odwiedź Tequilę podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem z Guadalajary. Poznaj historię i produkcję najbardziej kultowego napoju w Meksyku, skosztuj różnych tequili i odkryj urocze "Pueblo Mágico" Tequili. Zacznij od odbioru z hotelu w Guadalajarze i podróżuj prywatnym transportem do rzemieślniczej fabryki tequili znajdującej się w mieście El Arenal. Zrób wspaniałe zdjęcia rozległych pól agawy i poznaj różne etapy tworzenia tradycyjnej tequili. Spróbuj 5 rodzajów tequili i piwa z agawy w fabryce, recytując "modlitwy pijaka". Następnie zatrzymasz się na lunch w popularnej restauracji z muzyką mariachi na żywo. Udaj się do "Pueblo Mágico" w Tequili i przespaceruj się urokliwymi uliczkami. Możesz także odwiedzić tradycyjny bar, aby spróbować najsłynniejszego koktajlu w regionie wykonanego z tequili "cantaritos". Po spędzeniu czasu w mieście zrelaksuj się w drodze powrotnej do Guadalajary, z dowozem do hotelu.

Z Guadalajary: Tequila Trail Tour z degustacją

Z Guadalajary: Tequila Trail Tour z degustacją

Dowiedz się wszystkiego o tequili podczas wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź pola, na których rośnie agawa, destylarnię do degustacji oraz miasta Tequila i Amatitán z certyfikowanym przewodnikiem. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z holu hotelu lub innego adresu w Guadalajarze. Udaj się wzdłuż meksykańskiego szlaku tequili. Najpierw zatrzymaj się, aby podziwiać krajobraz agawy. Rób zdjęcia i spaceruj wśród roślin agawy w tym miejscu wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zobacz, jak rozmnaża się ten surowiec do Tequili. Następnie odkryj, jak powstaje narodowy napój Meksyku w rzemieślniczej destylarni. Obejrzyj wszystkie etapy tworzenia różnych rodzajów Tequili. Następnie ciesz się degustacją Tequili przed wizytą w Magicznym Mieście Tequili. Zwiedź centrum Tequili, zobacz kościół, kup dzieła sztuki i rękodzieła oraz spróbuj lokalnych potraw i napojów, takich jak „cantaritos”. Na koniec wskocz z powrotem do furgonetki, aby wrócić do Guadalajary.

Guadalajara: 1-dniowa wycieczka po Tequili z opcją Jose Cuervo

Guadalajara: 1-dniowa wycieczka po Tequili z opcją Jose Cuervo

Odkryj proces opracowywania tequili, odwiedzając tradycyjną destylarnię, a możesz ulepszyć swoje wrażenia, wybierając opcję odwiedzenia drugiej destylarni, destylarni José Cuervo. Jedź na wieś słynnego meksykańskiego regionu produkującego tequilę na wycieczkę i degustację w jednej z najsłynniejszych destylarni tequili na świecie. Po drodze z Guadalajary mijaj pola agawy. Następnie poznaj proces fermentacji oraz dawne i obecne techniki produkcji tequili. Odkryj rdzenne pochodzenie tequili i Hiszpanów, którzy destylowali napój w tequilę znaną dzisiaj. Pod koniec wizyty z przewodnikiem po zwiedzaniu miasta Tequila z przewodnikiem będziesz mógł skosztować degustacji tego narodowego napoju. W przypadku wybrania opcji destylarni José Cuervo, po wizycie w tej destylarni zostaniesz przeniesiony do Tequili. Podczas 1-godzinnej jazdy do Tequili zatrzymaj się, aby podziwiać górskie widoki i pola agawy azul (niebieskiej agawy), soczystej rośliny używanej do produkcji tequili, narodowego napoju Meksyku. Te niebiesko-zielone plamy roślin agawy pięknie komponują się z odcieniami ziemi w naturalnym krajobrazie. W Tequili będziesz mieć czas wolny na samodzielne zwiedzanie ulic, możesz zjeść lunch lub pójść na zakupy i kupić tequilę, aby zapamiętać to doświadczenie! Na koniec ponownie spotkasz się ze swoim przewodnikiem, aby wrócić do Guadalajary i zostać zrzuconym w jednym z trzech możliwych punktów w centrum miasta.

Z Guadalajary: miasto Tequila i wycieczka po fabryce Jose Cuervo

Z Guadalajary: miasto Tequila i wycieczka po fabryce Jose Cuervo

Wyrusz w odkrywczą przygodę w stanie Jalisco, idealnym dla wszystkich fanów tequili. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po mieście Tequila z transferem z Guadalajary. Poznaj pola agawy i dowiedz się wszystkiego o procesie produkcyjnym w najsłynniejszej fabryce tequili. Po przybyciu do Tequili wejdź na pola agawy, skąd pochodzi legenda o pochodzeniu tego świętego napoju. Twój przewodnik nauczy Cię, jak sadzi się, starannie przycina i ekstrahuje agawę. Będąc w Downtown Tequila, zobacz produkcję tequili w miejscu, które stworzyło ten proces ponad 200 lat temu. W fabryce José Cuervo w La Rojeña surowiec jest gotowany, ekstrahowany, fermentowany i destylowany w celu uzyskania tradycyjnego meksykańskiego napoju. Na koniec poświęć trochę czasu na zwiedzanie uroczego miasteczka. Zapraszam do zakupu lunchu w jednej z wielu restauracji na głównym placu, w tym w ekskluzywnej restauracji należącej do marki Jose Cuervo. Możesz także spróbować owoców morza, tacos i potraw ulicznych, takich jak tradycyjne „marquesitas”.

Tequila: Factory, Swing, Town i Cantaritos

Tequila: Factory, Swing, Town i Cantaritos

Spotkamy się przy najbardziej kultowym pomniku Guadalajary, Glorieta Minerva, skąd wyruszysz na naszą przygodę. Poznamy proces produkcji Tequili, spróbujemy 4 rodzajów Tequili, w tym: Blanco, Reposado, aged, extra aged oraz dwóch likierów tequili. W tej jednej z najbardziej fotogenicznych destylarni został nagrany film Adiós Amor Cristiana Nodala i gdzie Adame Levine (Maroon V) produkuje swoją tequilę. Z jednym z najpiękniejszych widoków w regionie odwiedzimy huśtawkę Tequila. Wejdziemy na huśtawkę, gdzie będziemy mogli docenić krajobraz agawy. Na miejscu znajdziesz również napoje i przekąski (nie wliczone w cenę), aby spędzić wspaniały czas. Odwiedzimy magiczne miasto Tequila, docenimy jego zabytkowy kościół i centrum pełne życia. Zjemy na wiejskim targu, skosztujemy słynnych quesabirrias lub mięsa do Tequili, kulinarnej wykwintności regionu. Odkryjemy sekrety, które skrywa wioska, takie jak mural, spacerownik José Cuervo, historyczny kiosk czy pokaz ulotek Papantla. Zakończymy w słynnym Cantaritos el Güero #1, jednym z najbardziej znanych na całym świecie miejsc na szlaku Tequili. Spędzimy tam godziny tańca, zabawy i regionalnej muzyki. Miejsce to słynie z gigantycznych drinków do 21 litrów i jest miejscem z największą codzienną imprezą w całym Meksyku.

Wycieczka do Mazamitla z Guadalajary z Mundo Aventura

Wycieczka do Mazamitla z Guadalajary z Mundo Aventura

Wyruszamy z Guadalajary rano, aby w pełni cieszyć się dniem. Będziemy podróżować drogą przez około godzinę, aż dotrzemy do naszego pierwszego punktu: "Vampires of San Luis Soyatlan". Wampiry to typowy napój regionu na bazie Tequili, który możemy kupić, aby cieszyć się nim po drodze. Naszym następnym przystankiem jest most życzeń, gdzie wykonamy małe ćwiczenie, w którym napiszemy nasze ulubione życzenie i zostawimy je na tym moście z nadzieją, że zostanie ono spełnione tak szybko, jak to możliwe. Będziemy kontynuować naszą podróż do magicznego miasta Mazamitla, gdzie docenimy klasyczną architekturę szwajcarskiego miasta. Tutaj poznamy proces produkcji cajeta w rzemieślniczej fabryce Cajeta. Po degustacji udamy się do centrum Mazamitla, gdzie będziemy mieli czas wolny na spacer pięknymi uliczkami, zjedzenie tradycyjnego tamale kukurydzianego lub zjedzenie w jednej z typowych fonditas. Jeśli czas pozwoli, możesz zwiedzić część miasta konno lub quadem. (Aktywność nie jest wliczona w cenę) Na koniec udamy się do naszego ostatniego przystanku: "Adventure World" Jest to park rozrywki i ekstremalne zajęcia, takie jak między innymi linie zip, przejażdżki ATV, Razers, wiszący most. Tutaj będziesz mógł również zobaczyć dzikie zwierzęta, takie jak tygrysy i lwy. Po tym przystanku jesteśmy gotowi do powrotu do Guadalajary.

Guadalajara: Jazda konna Szlakiem Tequili z Degustacjami

Guadalajara: Jazda konna Szlakiem Tequili z Degustacjami

Ciesz się odbiorem z hotelu w Guadalajarze na pierwszym przystanku dnia. Przyjedź do malowniczego Amatitan i przygotuj się na przygodę. Zorganizuj profesjonalną degustację tequili i kontynuuj przejażdżkę konną przez centrum tego malowniczego miasteczka i podziwiaj okoliczne krajobrazy pełne roślin agawy. Zjedz brunch w dawnej hacjendzie. Następnie udaj się do małej rodzinnej destylarni, aby poznać proces produkcji tequili. W tym miejscu posłuchaj, jak twój przewodnik wyjaśnia proces produkcji tequili, a następnie degustacje tequili i likierów. Po niezapomnianym i wyjątkowym doświadczeniu wróć do Guadalajary.

Mnóstwo imprez: Baw się dobrze w fabryce "La Aguirreña"

Mnóstwo imprez: Baw się dobrze w fabryce "La Aguirreña"

Nieograniczona ilość tequili w cenie! Imprezuj na pokładzie autobusu w kształcie beczki, śpiewaj, tańcz i baw się podczas zwiedzania miasta podczas wycieczki kulturalnej z certyfikowanym przewodnikiem; poznaj pola agawy, na których możesz zrobić pamiątkowe zdjęcie; odwiedź fabrykę "La Aguirreña", poznaj proces produkcji tequili i zakończ degustacją ponad 5 rodzajów tequili i likierów. Wycieczka rozpoczyna się w centrum miasta i kończy w tym samym miejscu. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pięciogwiazdkowa fabryka: Poznaj tequilę Orendain.

Pięciogwiazdkowa fabryka: Poznaj tequilę Orendain.

- Tequila Orendain ma na swoim koncie trzy złote medale dla najlepszej tequili, a w jej "meksykańskiej" fabryce poznasz jej historię i proces od gotowania po destylację. - Skosztujesz tequili z pierwszej i drugiej destylacji, a także gotowanej agawy o wyjątkowej jakości i smaku. - Podróżuj autobusem w kształcie beczki przez miasto, jednocześnie dobrze się bawiąc, poznając jego kulturę, legendy i tradycje. - Zrób niesamowite zdjęcia krajobrazowe na polach agawy. - Pamiętaj, że podczas całej wycieczki będziesz mieć certyfikowanych przewodników z dużą wiedzą na ten temat.

Z Guadalajary: Tequila Town i Cantarito Making Tour

Z Guadalajary: Tequila Town i Cantarito Making Tour

Poznaj tequilę, narodowy napój Meksyku, podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Tequili i Amatitán. Dowiedz się, jak mieszać własne tradycyjne cantarito przed zwiedzaniem miast, w których narodziły się pierwsze fabryki tego napoju przodków. Odwiedź destylarnię, skosztuj degustacji i kupuj lokalne produkty. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z hotelu lub adresu w Guadalajarze. Stamtąd udaj się na szlak Tequili w Meksyku, gdzie pierwszym przystankiem będzie podziwianie krajobrazu agawy. Na polach agawy naucz się mieszać własne cantarito , typowy meksykański koktajl tequili i koniecznie spróbuj, jeśli odwiedzasz Tequilę. Odwiedź tradycyjną destylarnię i obejrzyj wszystkie etapy tworzenia różnych rodzajów Tequili. Ciesz się degustacją tequili przed wizytą w magicznych miastach Tequili i Amatitán. Przeglądaj centrum Tequili, zobacz kościół i chodź po zboczach wulkanu Tequila. Odkrywając Tequilę i Amatitán, kupuj unikatową sztukę i rzemiosło oraz spróbuj lokalnych potraw i napojów. Ciesz się mnóstwem okazji do robienia zdjęć malowniczego krajobrazu. Pod koniec podróży wskocz z powrotem do furgonetki, aby wrócić do Guadalajary.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dla dorosłych w: Tequila

Oprócz atrakcji typu Dla dorosłych jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Tequila?

W: Tequila są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Dla dorosłych w: Tequila?

Najlepsze Dla dorosłych w: Tequila to:

Tequila: Najciekawsze atrakcje

Tequila: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

Tequila: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tequila? Kliknij tutaj.