Wycieczka całodniowa

La Gomera: Całodniowa wyprawa jeepem z miasta Arona

Organizator atrakcji: TAMARAN

La Gomera: Całodniowa wyprawa jeepem z miasta Arona

Organizator atrakcji: TAMARAN

Od 607,74 zł za osobę

Wypłyń z Teneryfy na wyspę La Gomera i podziwiaj spektakularne krajobrazy podczas wycieczki jeepem z napędem na cztery koła. Odwiedź Park Narodowy Garajonay i zjedz tradycyjny lunch.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
niderlandzki, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, angielski
Odbiór wliczony w cenę
Może nie być punktu odbioru bezpośrednio w Twoim hotelu. Dostawca zajęć skontaktuje się z Tobą, aby poinformować Cię o punkcie odbioru i dokładnym czasie odbioru. Odbiór jest możliwy tylko w okolicach Las Americas. Czas odbioru będzie wynosił od 7:45 do 8:20, w zależności od Twojej lokalizacji.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedź wyspę La Gomera oraz wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO Park Narodowy Garajonay
 • Poznaj unikatowy język gwizdów, którym posługują się mieszkańcy wyspy
 • Skosztuj dań kuchni lokalnej i odwiedź najbardziej malownicze miejscowości
Pełny opis
Odwiedź najpiękniejsze zakątki wyspy La Gomera podczas całodniowej wycieczki jeepem. Wyrusz z południa Teneryfy w poranny rejs do San Sebastián de la Gomera. Na wyspie La Gomera nie brakuje pięknych krajobrazów. Znajduje się tam także Park Narodowy Garajonay, a mieszkańcy La Gomery posługują się językiem gwizdów, wpisanym na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Skorzystaj z okazji skosztowania tradycyjnych lokalnych potraw i odwiedź najbardziej malownicze miejscowości na wyspie. Podczas każdego z przystanków na trasie wycieczki kierowca opowie Ci o odwiedzanych miejscach na wyspie, która była ostatnim przystankiem przed odkryciem Nowego Świata.
Wliczone w cenę
 • Kierowca
 • Rejs statkiem
 • Jedzenie
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Ważne informacje

  Zabierz ze sobą

  • Wygodne ubrania
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,6 /5

  na podstawie 165 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,7/5
  • Transport
   4,6/5
  • Jakość/cena
   4,4/5
  • Bezpieczeństwo
   4,5/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Naprawdę podobała nam się wycieczka, była bardzo pouczająca, a nasz przewodnik Kai poprowadził nas szybko, ale bezpiecznie przez wąskie uliczki i ulice. Wyruszylibyśmy ponownie w każdej chwili! ! ! Małym i być może większym problemem był dla nas odbiór – dzień wcześniej, jak zapowiadał dostawca, nie otrzymaliśmy od organizatora dokładnej godziny odbioru. Dlatego musieliśmy skontaktować się z organizatorem przed odebraniem nas, w przeciwnym razie nasza wycieczka prawdopodobnie by się nie odbyła. Reszta organizacji jest bardzo dobra!

  Czytaj dalej

  21 września 2022

  Wycieczka daje wspaniały przegląd La Gomery. Organizacja jest świetna, terminy są dotrzymywane, a punkty programu spełnione. Spakuj cieplejsze ubrania na rejs promem, bo przy wentylacji może być bardzo zimno. Powinieneś mieć głowę na wysokość i umieć poradzić sobie ze sportowym stylem jazdy. Nasz niemieckojęzyczny przewodnik Manolo to po prostu siła! Super fajny, zabawny facet i jako rodowity Gomera ma świetne dodatkowe informacje. Poszczególne stacje tego dnia były bardzo ciekawe. Dzień był bardzo zabawny. Wspaniałe doświadczenie i gorąco polecam na wizytę na La Gomerze.

  Czytaj dalej

  4 września 2022

  Najlepszy sposób na zwiedzenie La Gomery, jeśli masz tylko jeden dzień, biorąc pod uwagę wysoki koszt promu powrotnego z Teneryfy dla nierezydentów. La Gomera ma bardzo piękny i zróżnicowany krajobraz, a możliwość podziwiania go na pokładzie jeepa 4x4 to naprawdę dobry wybór. „Procesja” jeepem zabrała nas do bardzo malowniczych miradorów, a także do nieuniknionego Parku Narodowego Garajonay. Czasu na zwiedzenie całej wyspy jest jednak niewiele, ale wycieczka pozwala zobaczyć niewielką, ale fascynującą część, przechodzącą przez bardzo różne krajobrazy, od uprawy drzew bananowych i winogron po jałową, wypaloną słońcem ziemię . Zalecane doświadczenie (lepiej, jeśli przyniesiesz krem przeciwsłoneczny).

  Czytaj dalej

  28 sierpnia 2022

  Numer identyfikacyjny produktu: 100323