Atrakcja wodna

Teneryfa: rejs katamaranem z obserwacją wielorybów

Organizator atrakcji: Eden Catamaran

Teneryfa: rejs katamaranem z obserwacją wielorybów

Organizator atrakcji: Eden Catamaran

Od 159,03 zł za osobę

Wybierz się w rejs z Puerto Colon na południowo-zachodniej Teneryfie na niemalże gwarantowane podziwianie wielorybów grindwali. Przepłyń obok farmy rybnej, wyglądając głodnych delfinów i gigantycznych kałamarnic.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2 - 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, hiszpański

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Wypłyń z wybrzeży południowo-zachodniej Teneryfy podczas 2-godzinnej wycieczki łodzią w poszukiwaniu wielorybów i delfinów. Popijaj darmowe drinki na pokładzie i poznawaj fascynujące fakty od swojej załogi, wypatrując morskich stworzeń podczas swojej podróży.

Wyrusz z Puerto Colon, podróżując 2 lub 3 mile od wybrzeża, na którym znajdują się grindwale. W okolicy na stałe żyją piękne ssaki morskie, które można zobaczyć przez cały rok.

Płynąc katamaranem, mijamy farmy rybne, gdzie sprytne delfiny często szukają łatwego posiłku. Załoga ma wiedzę na temat wielorybów i innego życia morskiego na Teneryfie. Dowiedz się o ogromnych kałamarnicach, które mogą dorastać do 40 stóp długości i żyć na głębokości 2600 stóp między Teneryfą a La Gomerą. Ciesz się darmowymi napojami na pokładzie łodzi. Jeśli wybierzesz opcję 3-godzinną, katamaran zatrzyma się w zatoce Playa Espagueti i będziesz mógł pływać i nurkować z łodzi.

Wliczone w cenę
 • Rejs z obserwacją wielorybów i delfinów
 • bezpłatne napoje na pokładzie, w tym wodę, napoje bezalkoholowe i piwo
 • Sprzęt do nurkowania (jeśli wybierzesz opcję 3-godzinną)
 • Kompetentna załoga
 • Postój na pływanie i nurkowanie z rurką (jeśli wybrano opcję 3-godzinną)
 • Transport do przystani
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Łódź może pomieścić maksymalnie 50 osób. Wydajność jest dostosowywana na podstawie rządowego rozporządzenia covid
 • Czas snurkowania to około 30 minut, ale może się różnić w zależności od czasu spędzonego na poszukiwaniu wieloryba.
 • W celu ochrony fauny łódź nie może spędzać więcej niż 15 minut z tą samą grupą wielorybów i musi przestrzegać pewnej odległości
 • Prosimy o przestrzeganie środków nałożonych przez rząd w czasie podróży.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 1608 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,5/5
 • Transport
  4,5/5
 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Niesamowita wycieczka i gorąco polecam. Nie możesz wyjechać z Teneryfy bez wykonania tej czynności. Łódź jest bardzo wygodna, a zarówno kapitan, jak i towarzysz są wspaniali, pozwalają robić zdjęcia sterem i wyjaśniają wszystko, co widzisz. Widzieliśmy żółwia i wiele wielorybów. Spacer jest bardzo przyjemny i godny polecenia. Aktywność trwa tyle czasu, ile potrzebujesz na obserwację, możesz poruszać się po całym statku, aby zobaczyć wieloryby, a jedną rzeczą, która jest bardzo doceniana, jest to, że wycieczka obejmuje napoje i napoje bezalkoholowe. W 100% polecamy firmę za sposób zarządzania działalnością, dzięki czemu jest tak przyjemna i tak dobrze prowadzi łódź, ponieważ w ogóle nie ma się zawrotów głowy

Czytaj dalej

15 listopada 2022

Wycieczka z obserwacją wielorybów z zespołem „Eden Katamaran” była w zasadzie dobra. Udało nam się zobaczyć wieloryby i pływaliśmy w pięknej zatoce. Niestety organizacja, empatia i spokój zespołu pozostawiały wiele do życzenia :-( jest to aktywność turystyczna, którą każdy chce zjeść szybko i z jak najmniejszą ilością pytań. Chcielibyśmy, aby proces przebiegał spokojnie i ze zrozumieniem aby to wspaniałe doświadczenie było jeszcze bardziej wyjątkowe. Ale w końcu jest to również przedsięwzięcie komercyjne i nie może uwzględniać osobistej wrażliwości. Z perspektywy czasu wyraźnie polecam wycieczkę z biologami morskimi w mniejszej i bardziej intymnej atmosferze! sposób - przekąski i napoje były niestety pod ziemią.

Czytaj dalej

23 września 2022

Na początku było trochę zamieszania, bo żeby odebrać przepustkę, trzeba było iść do biura przy molo 4 i nie było to bardzo jasne. Ale potem trasa była świetną zabawą. Katamaran jest wystarczająco przestronny dla wielu osób i zaoferowali nam napoje i kanapkę. Po kilku próbach zobaczyliśmy z bliska kilka delfinów. Kąpiel w pobliżu "Spiaggia degli Spaghetti" była fajna, nawet jeśli nie widziałeś wiele z maską. Był kosz z różnymi maskami i fajkami, trochę szczęścia, ale wystarczy na szybkie tarzanie się. Ogólnie jednak była to przyjemna i dobrze zorganizowana wycieczka. To było zdecydowanie warte ceny biletu.

Czytaj dalej

22 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 3479