Więcej zdjęć

Od 194,09 zł za osobę

Teneryfa: Wstęp do Loro Parku i wycieczka

Numer identyfikacyjny produktu: 39047
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1 dzień
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Odbiór na żądanie. Zamów tę usługę podczas rezerwacji. Sprawdź godziny odbioru na stronie internetowej parku i zadzwoń pod numer telefonu podany na kuponie, żeby zrobić rezerwację.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Spędź dzień w Loro Parku i odkryj jeden z najciekawszych ogrodów zoologicznych w Europie.
 • Zobacz delfiny, uchatki, goryle, wydry, żółwie olbrzymie, rekiny, tygrysa i inne zwierzęta
 • Uzyskaj zakulisowy dostęp do parku, jakiego nie poznają inni zwiedzający.
 • Spaceruj w otoczeniu tropikalnej roślinności i urzekających budynków w tajskim stylu.
 • Wykup wycieczkę premium i otrzymaj dodatkowo miejsca siedzące dla VIP-ów oraz 3-daniowy posiłek.
Wycieczka w skrócie
Spędź dzień w Loro Parku na Teneryfie i zrelaksuj się, zwiedzając zwierzęcy park rozrywki. Zobacz tygrysy, szympansy, żółwie olbrzymie, rekiny i wiele innych zwierząt, włącznie z występami papug i ork. Udaj się za kulisy na wycieczce z przewodnikiem.
Tego możesz się spodziewać
Odkryj jedną z wiodących atrakcji Wysp Kanaryjskich z całodniowym kuponem do Loro Parku. Atrakcja położona jest na obrzeżach Puerto de la Cruz na Teneryfie. Przyjrzyj się zwierzętom na wybiegach imitujących naturalne środowisko i poczuj dreszczyk emocji na 4 światowej sławy pokazach.

Zainspirowany tajską architekturą Loro park jest znany z wyjątkowego piękna, doskonałych obiektów i świetnych rozwiązań technicznych. To jedyny tego typu park na świecie, który został nagrodzony certyfikatem Animal Embassy.

Wśród tropikalnych palm i egzotycznej roślinności można tu podziwiać wiele gatunków zwierząt, takich jak uszatki, goryle, żółwie olbrzymie czy koniki morskie. Nowe występy papug przypominają o konieczności ochrony lasów. Pokazują jednocześnie, jak niesamowicie inteligentne mogą być egzotyczne ptaki.

Dzieci znajdą coś dla siebie w Kinderlandii. Czekają tu na nie afrykańskie domki na drzewach, rozkołysane wiszące mosty i zjeżdżalnia w kształcie węża. Jazda kolejką górską Orca to ekscytujące przeżycie dla całej rodziny.

Twój bilet obejmuje również trwającą 1 godzinę i 45 minut wycieczkę z przewodnikiem – w małej grupie, liczącej nie więcej niż 20 osób. Wystarczy zrobić rezerwację na konkretną godzinę i wybrać swój język (podczas telefonicznego potwierdzenia chęci udziału w wycieczce). Poza obejściem większości zwierząt uzyskasz także unikalną możliwość zobaczenia od drugiej strony, jak park dba o zachowanie czystości i bezpieczeństwa.

Zajrzyj do legowisk goryli i posłuchaj, jak te niesamowite zwierzęta rozwinęły się z biegiem czasu. Dowiedz się, skąd pochodzą pingwiny, i obserwuj je w ich specjalnie przystosowanym pomieszczeniu. Zajrzyj za kulisy pokazów orek i dowiedz się, jak pracownicy Loro Parku dbają o to, aby te fascynujące wodne ssaki były szczęśliwe.

Wykup wycieczkę premium, a dostaniesz jeszcze 3-daniowy posiłek w Patio del Loro Grill i miejsca siedzące dla VIP-ów na występach zwierząt.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do Loro Parku
 • Wycieczka z przewodnikiem (ok. 1 godz. i 45 min)
 • 3-daniowy posiłek z napojami (dostępne przy wybraniu opcji premium)
 • Rezerwacja miejsc siedzących dla VIP-ów (dostępne przy wybraniu opcji premium)
Niewliczone w cenę
 • Transport autobusem
 • Parking
 • 3-daniowy posiłek z napojami (dostępne przy wybraniu opcji premium)
 • Rezerwacja miejsc siedzących dla VIP-ów (dostępne przy wybraniu opcji premium)
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki
Co trzeba wiedzieć
Aby zapewnić sobie miejsce na wycieczce, potwierdź wybrany termin telefoniczne z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Numer telefonu znajdziesz na kuponie.
• Loro Park jest otwarty w godz. 08.30-18.45, ale na rozpoczęcie wycieczki przyjdź punktualnie.
• Zgłoś się do punktu obsługi wycieczek Discovery Tour, który znajduje się w głównym wejściu. Dowiesz się tam więcej o godzinach wycieczek w innych językach. Godziny wycieczek mogą ulec zmianie
• Jeśli chcesz zarezerwować transport, sprawdź informacje na naszej stronie internetowej i zadzwoń pod numer podany na kuponie.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 38)

Organizator:

GetYourGuide Tours & Tickets GmbH

Numer identyfikacyjny produktu: 39047