Bilet wstępu

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 28 razy

Od 186,23 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 28 razy

Spędź dzień w Loro Parku – znanym na całym świecie zwierzęcym parku rozrywki. Od niesamowitej różnorodności zwierząt po 4 światowej sławy pokazy – w parku spędzisz dzień pełen atrakcji i wrażeń. Zobacz zapierający dech w piersiach pokaz Orca Ocean.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Loro Park jest jedną z największych atrakcji Wysp Kanaryjskich. Podziwiaj zwierzęta na wspaniałych naturalnych i dobrze dostępnych wybiegach i poczuj dreszczyk emocji podczas 4 światowej sławy pokazów. Punktem kulminacyjnym dnia pełnego wrażeń będzie występ orek w delfinarium Orca Ocean. Przygotuj się na dzień pełen emocji i zabawy! Loro Park, jeden z najbardziej uznanych ogrodów zoologicznych na świecie, słynie ze swojego piękna, doskonałych obiektów i rozwiązań technicznych, oraz ze swojego zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego. To jedyny tego typu park na świecie, który został nagrodzony certyfikatem Animal Embassy. Mieszka tu wiele gatunków zwierząt, które możesz podziwiać wśród tropikalnych palm i innych egzotycznych roślin. Cały kompleks zachowany jest w urzekającym tajskim stylu. Nowe występy papug przypomną Ci, jak ważna jest ochrona lasów. Te niesamowicie inteligentne ptaki stają się tu prawdziwymibasadorami przyrody. Dzieci znajdą coś dla siebie w Kinderlandii. Czekają tu na nie afrykańskie domki na drzewach, rozkołysane wiszące mosty i zjeżdżalnia w kształcie węża. Atrakcją dla całej rodziny będzie rollercoaster Orca. W Kinderlandii doskonale bawią się zarówno dzieci, jak i rodzice.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do parku
 • Jedzenie i napoje
 • Opłaty parkingowe
 • Dojazd autobusem

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Wejście do Loro Parque

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Wstęp jest bezpłatny dla dzieci poniżej 6. roku życia.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 2470 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

W dniu, w którym pojechaliśmy, była moja i moja dziesiąta rocznica ślubu, więc postanowiliśmy uczynić ten dzień niezapomnianym. Mieliśmy wydrukowane koszulki z naszymi imionami i zdjęcie 2 delfinów całujących się na plecach do obrączek ślubnych z datą naszego ślubu. Następnie usiedliśmy i oglądaliśmy pokaz delfinów tuż przed jego rozpoczęciem, powiedzieliśmy kilka słów do każdego z nich ponownie oddaliśmy sobie naszą miłość i nasze małżeństwo. To było magiczne. To było zdecydowanie warte swojej ceny. Powiedziałbym, że książka przed wyjazdem jest tańsza i nie musisz stać w kolejce, po prostu wejdź. Dużo chodzenia i jest dobrze podpisana, aby znaleźć każdą sekcję. Na pewno warto odwiedzić.

Czytaj dalej

28 lipca 2022

Wspaniałe doświadczenie z przewodnikiem po najważniejszych wydarzeniach. Polecam przybycie do parku wcześnie rano, masz możliwość z przewodnikiem odwiedzić więcej środowisk. Rzadkie i wyjątkowe zwierzęta, chronione przed wyginięciem i zadbane o rozmnażanie. Zwierzęta, którym odtworzono kolonię po wygnaniu ze stada lub porzuceniu przez matkę.Unikalne okazy ptaków, pingwinów i innych gatunków. Cudowne akwarium. To nie zoo, ale park, w którym każde zwierzę ma swoje własne środowisko

Czytaj dalej

24 lipca 2022

Park Loro jest naprawdę pełen papug. Ale ma też inne zwierzęta, które, jak się okazuje, wyglądają na bardzo zadbane. Jest bardzo dobrze zorganizowany i przyjemnie jest tam spędzić kilka godzin. Ci, którym nie przeszkadzają istniejące zwierzęta tresowane w niewoli, mogą oglądać pokazy ze zwierzętami morskimi lub papugami. Cena wejścia jest zbyt wysoka, ale pomysł, że te pieniądze są wykorzystywane przez fundację Loro Park do ochrony zagrożonych zwierząt, może być rekompensatą.

Czytaj dalej

13 lipca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 407432