Więcej zdjęć

Od 152 zł za osobę

Teneryfa: Pobyt w Loro Parku

Numer identyfikacyjny produktu: 24330
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1 dzień
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Odwiedź jeden z najbardziej znanych i podziwianych na świecie ogrodów zoologicznych
  • Zobacz występy ork i papug
  • Podziwiaj tropikalne palmy i egzotyczną roślinność otaczającą niesamowitą tajską architekturę.
  • Zabierz dzieci na zabawę do Kinderlandii
Wycieczka w skrócie
Spędź dzień w Loro Parku, znanym na całym świecie zwierzęcym parku rozrywki. Od niesamowitej różnorodności zwierząt po 4 światowej sławy pokazy – park oferuje dzień pełen atrakcji i wrażeń. Zobacz zapierający dech w piersiach pokaz Orca Ocean!
Tego możesz się spodziewać
Loro Park jest jedną z największych atrakcji Wysp Kanaryjskich. Podziwiaj zwierzęta na wspaniałych naturalnych i dobrze dostępnych wybiegach i poczuj dreszczyk emocji na 4 światowej sławy pokazach.

Punktem kulminacyjnym dnia pełnego wrażeń będzie występ orek w delfinarium Orca Ocean. Przygotuj się na dzień pełen emocji i zabawy!

Loro Park, jeden z najbardziej uznanych ogrodów zoologicznych na świecie, słynie ze swojego piękna, doskonałych obiektów i rozwiązań technicznych, oraz ze swojego zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego. To jedyny tego typu park na świecie, który został nagrodzony certyfikatem Animal Embassy.

Mieszka tu wiele gatunków zwierząt, które możesz podziwiać wśród tropikalnych palm i innych egzotycznych roślin. Cały kompleks zachowany jest w urzekającym tajskim stylu.

Nowe występy papug przypomną Ci, jak ważna jest ochrona lasów. Te niesamowicie inteligentne ptaki stają się tu prawdziwymi ambasadorami przyrody.

Dzieci znajdą coś dla siebie w Kinderlandii. Czekają tu na nie afrykańskie domki na drzewach, rozkołysane wiszące mosty i zjeżdżalnia w kształcie węża.

Atrakcją dla całej rodziny będzie kolejka górska Orca. W Kinderlandii doskonale bawią się zarówno dzieci, jak i rodzice.
Wliczone w cenę
  • Bilet wstępu do parku
Niewliczone w cenę
  • Posiłki i napoje
  • Parking
  • Dojazd autobusem
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Miejsce zbiórki

Jak się dostać na miejsce: Loro Park znajduje się w północnej części wyspy. Po prostu udaj się w kierunku Puerto de la Cruz, drogę wskażą Ci znaki z logo Loro Parku. Kolejką turystyczną: Loro Parque, Plaza Reyes Catolicos (tu możesz złapać kolejkę) Darmowy przejazd ekspresowy co 20 minut Ostatni odjazd, z Loro Parku o godz. 18.45 (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Opcja premium i wycieczka poznawcza
Wycieczka premium rozpoczyna się o godz. 10.30. Aby zapewnić sobie miejsce, bądź na miejscu 15 minut wcześniej. Za dzieci w wieku 3–5 lat zapłacisz po przyjeździe do Loro Parku (opłata za wycieczkę poznawczą i obiad).

Transport autobusowy jest dostępny z Costa Adeja, Las Caletillas, Playa Paraíso, Golf del Sur, El Médano i Los Gigantes.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 87)

Organizator:

LORO PARQUE

Numer identyfikacyjny produktu: 24330