Bilet wstępu

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Od 177,01 zł za osobę

Spędź dzień w Loro Parku – znanym na całym świecie zwierzęcym parku rozrywki. Od niesamowitej różnorodności zwierząt po 4 światowej sławy pokazy – w parku spędzisz dzień pełen atrakcji i wrażeń. Zobacz zapierający dech w piersiach pokaz Orca Ocean.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Loro Parque to jedna z największych atrakcji na Wyspach Kanaryjskich. Odkryj niesamowite siedliska zwierząt, które sprawiają, że jesteś o krok od akcji, i przeżyj emocje podczas 4 światowej klasy pokazów w parku. Nie przegap spektakularnego pokazu orek w parku Orca Ocean.

Odwiedź Loro Parque, jeden z najbardziej szanowanych ogrodów zoologicznych na świecie, w którym znajduje się wiele zwierząt żyjących wśród tropikalnych palm i egzotycznej roślinności otaczającej tajską architekturę parku. To pierwszy taki park, który otrzymał certyfikat środowiskowy Animal Embassy.

Loro Parque to jedna z największych atrakcji Wysp Kanaryjskich. Odkryj siedliska zwierząt, które umieszczają Cię w akcji, i przeżyj emocje podczas 4 światowej klasy pokazów w parku. Nie przegap spektakularnego pokazu orek w parku Orca Ocean i całkowicie odnowionego pokazu papug Loro Parque.

Młodsi goście mogą skorzystać z Kinderlandii, przebudowy afrykańskiej wioski z chatami na drzewach. Dzieci mogą się wspinać i cieszyć dżunglą, balansując na wiszących mostach i zjeżdżając po zjeżdżalni wężowej. Cała rodzina może bawić się w Orca Roller Coaster.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do parku
 • Jedzenie i napoje
 • Opłaty parkingowe
 • Dojazd autobusem
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Wejście do Loro Parku

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Wstęp jest bezpłatny dla dzieci poniżej 6. roku życia.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 1840 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Nie da sie tego rozpisać, wszystkiego zoo bardziej takie "dzikie", nie ma tam zwierząt jak w środkowej Europie np. słoni, żyraf. Jest za to wiele innych, pandy małe, meduzy, papugi, goryle, szympansy i wiele wiele innych ciekawych atrakcji. Zdecydowanie polecam wybrać się tam. Przede wszystkim występy orek i delfinów. Teraz notka dla fanów zwierząt; w tym zoo zwierzęta są faktycznie kochane, orki co chwilę dokarmiane, głaskane, z tyłu po występach wszystkie razem się bawią, delfiny są przytulane, całowane, także głaskane, to nie jest przykrywka. Koniec notki dla obrońców zwierząt. Podsumowując będąc na Teneryfie nie można tu nie przyjechać zgodnie z ich logiem 'Must see de Tenerife'. Bilety przez internet najlepiej, chociaż na miejscu w moim przypadku kolejki nie było.

Czytaj dalej

26 sierpnia 2019

Loro Parque udany dzień

Rzeczywiście ominęliśmy kolejki do kas biletowych, są dwa stanowiska dla zwiedzających posiadających już bilety. Wizyta bardzo udana, wspaniałe przeżycie dla 8 letniego Syna, a nawet nastoletniej Córki. Brakuje wyraźnych oznaczeń kierunku zwiedzania, czasem trzeba biegać po całym parku, żeby zdążyć na pokazy delfinów, lwów morskich, orek czy papug. Pokazy są mocną stroną parku, super też planeta pingwinów, wspaniała roślinność i inne zwierzęta jak goryle, szympansy, lwy, jaguary, białe tygrysy, hipoporamy, mrówkojady i inne. Szkoda, że ludzi za dużo, za dużo komercji, ale rozumiem, że utrzymanie parku jest kosztowne. Można dowiedzieć się wielu ciekawostek.na temat zagrożonych gatunków i wkładu fundacji loro parque w ochronę przyrody. To moja druga wizyta, z poprzedniej w 1999 roku zachowałam lepsze wrażenia, pomimo że park powiększył się od tego czasu. Minus bardzo mało ławek, więc żeby odpocząć trzeba iść do restauracji lub kawiarni. Synowi podobała się też strefa zabaw dla dzieci.

Czytaj dalej

31 lipca 2019

niesamowity park!

warto wybrać się do Loro Parku, pokazy które są tam organizowane, są niesamowite!! Bliskość zwierząt w otoczeniu pięknego parku jest niesamowitym przeżyciem! pokaz orek, które można oglądać z bliska, prawie dotykając tych wielkich waleni jest czymś czego nie da się opisać, to trzeba przeżyć ! bilet kupowany wcześniej pozwolił zaoszczędzić masę czasu, a rezerwacja pomimo iż robiona jest na konkretny dzień nie musi być tego dnia wykorzystana, termin jest dowolny!! nie wymaga to zmiany terminu ani rezerwacji, nie wiąże się z dodatkowym kosztem, cena biletu obejmuje bezpłatny dojazd kolejką loro park z promenady w puerto de la cruz !

Czytaj dalej

13 września 2017

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 24330