Bilet wstępu

Teneryfa: Bilety do Siam Parku

Teneryfa: Bilety do Siam Parku

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 187,54 zł za osobę

Odwiedź Królestwo Syjamu z całodniowym wstępem do Siam Park Tenerife i skocz do wody po dreszczyk emocji w najlepszym parku rozrywki na Wyspach Kanaryjskich. Zmierz się z największą na świecie sztuczną falą, dryfuj leniwą rzeką albo baw się w inny sposób.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedź starożytne Królestwo Syjamu na Teneryfie!
 • Dostań gęsiej skórki, korzystając z dziesiątek atrakcji wodnych, w tym z pionowej zjeżdżalni Tower of Power.
 • Odpręż się na 350-metrowej białej piaszczystej plaży
 • Zmierz się z największą sztuczną falą na świecie
Pełny opis
Zrób sobie zastrzyk z adrenaliny, spędzając dzień w Siam Parku na Teneryfie. Ten ekscytujący park tematyczny został zainspirowany dawnym Królestwem Syjamu. Teraz możesz je zwiedzić na Wyspach Kanaryjskich u wybrzeży Afryki! To zabawa dla całej rodziny. Park rozciąga się na 185 000 metrów kwadratowych naturalnie ukształtowanego terenu, a cały kompleks zaprojektowano w urzekającym orientalnym stylu. Każda atrakcja to niepowtarzalne przeżycie w magicznej atmosferze. Tajemniczość egzotycznego Syjamu przeplata się tu z mrożącymi krew w żyłach zjeżdżalniami akwaparku. Wejdź na Tower of Power i zjedź prosto do wody z wysokości 28 metrów. Dryfuj w dół leniwej rzeki. Albo wygrzewaj się na słońcu, ciesząc się pięknymi widokami na białych piaszczystych plażach. Albo wygrzewaj się na słońcu, ciesząc się pięknymi widokami na białych piaszczystych plażach. Siam Park bije wiele rekordów, ale na szczególną uwagę zasługuje niesamowity basen, przez który przechodzi największa sztuczna fala na świecie – osiągająca nawet 3 metry wysokości. Skocz po deskę surfingową i daj się ponieść chwili! Przed wyjściem pamiętaj o wstąpieniu do pływającej wioski Floating Market. Zażyjesz tam tradycyjnego masażu, zakupisz unikalne pamiątki i zaopatrzysz się w smaczne przekąski i cukierki.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do Siam Parku
 • Transport, chyba że wybrano taką opcję
 • Posiłki i napoje (chyba że są częśćią wykupionego pakietu)
 • Ręczniki (5 EUR kaucji)

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Bezpłatny wstęp dla dzieci do 3 lat
 • Atrakcja Mai Thai River w Siam Park jest zamknięta z powodu remontu do 25 marca 2022 r.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 1224 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

tak dobrze się bawiliśmy! byliśmy małą, trzyosobową grupą. więc ich były przejażdżki, których nie mogliśmy zrobić wszyscy troje. więc zrobiliśmy to, że dotarliśmy na szczyt, a ja pojadę z synem, a potem zrobi to moja żona. jeśli masz dzieci, polecamy zabawę w utraconym mieście. Personel był bardzo przyjazny i pomocny. Jedzenie było dobre, bez narzekań. Na pewno wrócę z rodziną

Czytaj dalej

1 sierpnia 2021

Dotarliśmy tam bardzo wcześnie, nigdy nie musieliśmy długo czekać, więc nie byłoby warto na szybki pas. Ceny są naprawdę rozsądne, od 2,50 do 3 euro za miękki dysk lub piwo, bagietka około 3,50. W końcu jesteśmy w styczniu, więc stopy mogą być zimne, inaczej wszystko jest w porządku. Bezpieczeństwo jest bardzo zadbane, a kompetentny personel jest wszędzie. Druga wizyta jest zdecydowanie tego warta i kosztuje 17 euro.

Czytaj dalej

20 stycznia 2020

Ogólne wrażenia były fantastyczne, nawet przy wzburzonej wodzie zostaliśmy zabrani i pozwolono nam cieszyć się doświadczeniem, 1 godzina była tania i dobrze zarządzana. Jedynym problemem, jaki miałem, było to, że dostarczają tylko kamizelki ratunkowe, a nie pomoce dla chłopców, byłoby miło zaproponować wybór pomocy, ponieważ niektórzy ludzie są w stanie pływać

Czytaj dalej

6 listopada 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 407436