Bilet wstępu

Teneryfa: bilet do Loro Park z transferem z południa

Teneryfa: bilet do Loro Park z transferem z południa

Prawie wyprzedane

Od 265,57 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Przygotuj się na mnóstwo zabawy w Loro Park na Teneryfie – słynnym na całym świecie parku ze zwierzętami. Odwiedź Planetę Pingwinów, zobacz pokazy orek, delfinów i lwów morskich w Orca Ocean i przejdź się po wiszących mostach w Katandra TreeTops.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Opiekun uczestników lub osoba witająca
hiszpański, angielski
Odbiór wliczony w cenę
Lokalny partner skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić dokładne miejsce i godzinę odbioru w Twoim hotelu lub najbliższym punkcie. Po wylądowaniu w parku musisz przedstawić kupon, który wysłał Ci lokalny partner, aby uzyskać dostęp do parku.

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Spędź dzień w Loro Park – znanym na całym świecie i uwielbianym parku tematycznym ze zwierzętami na Wyspach Kanaryjskich. Zobacz z bliska wspaniałe zwierzęta w tym szczególnym miejscu przypominającym raj. Odkryj Antarktykę w Planecie Pingwinów, gdzie znajdują się prawdziwe lodowce i zamieszkują setki pingwinów. Zajmij swoje miejsce na spektakularnym Orca Ocean i zobacz orki demonstrujące swoją siłę i zwinność. Sprawdź, czy możesz powstrzymać się od uśmiechu, oglądając akrobacje delfinów i lwów morskich, które przeciwstawiają się grawitacji. Nowością w Loro Park jest Katandra TreeTops – miejsce, w którym można spotkać najbardziej niesamowite gatunki ptaków. Wypatruj lori, kakadu, emu i dacelo, przemierzając wiszące mosty i ścieżki pośród dżungli.
Wliczone w cenę
 • Odbiór z południa Teneryfy
 • Wstęp
 • Transport
 • Lunch
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta

Co trzeba wiedzieć

 • Prosimy mieć na uwadze, że odbiór jest dostępny wyłącznie z południowej części wyspy.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 373 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,3/5
 • Transport
  4,1/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Helemaal super! Voor het hotel van best tenerife opgehaald en een mooie busrit. Je ziet ook nog is veel van het eiland. Het park był ok pięty leuk. Om 5 uur wordt je opgehaald door de bus om weer terug te gaan naar het hotel. Top ervaring en allemaal super goed geregeld.

31 sierpnia 2022

To, co muszą poprawić, to transport. Byliśmy pierwszymi, którzy wsiedli do autobusu i mieliśmy 2 i pół godziny, aby jechać, w drodze powrotnej zamiast okrążać i wysiadać jako pierwsi, przejechaliśmy przez to samo miejsce i byliśmy ostatni, myślę, że to powinno być zmienione. do powrotu był tylko kierowca, który był bardzo uważny. W loroparku byliśmy od 11:00 i coś do 5:00 mniej czegoś, krótko to dokładnie obejrzeć i zobaczyć pokazy. Widok orek robi wrażenie. Przestrzenie dla zwierząt są na ogół dość małe, uważamy, że dla ich dobrego samopoczucia należy je rozbudować.

Czytaj dalej

24 sierpnia 2022

+ NIESAMOWITE wieloryby, delfiny, pantery, biały tygrys + lwy - za dużo ludzi - ciągle zatłoczone, musiałem czekać na większość atrakcji Aš se nie dostał się w pierwszej instancji - brak bezglutenowego towaru - Bardzo słaby sklep z pamiątkami - 3 € Woda odporne poncza na pokaz wielorybów były okropnej jakości, rozdarte na strzępy

23 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 57756