Teide i północna Teneryfa: Wielka wycieczka

4,5 / 5

Opinie: 86

Teide i północna Teneryfa: Wielka wycieczka

Od 164,68 zł za osobę

Podczas tej 9-godzinnej wycieczki z przewodnikiem ciesz się zapierającym dech w piersiach Parkiem Narodowym Teide na Teneryfie i odkryj jej piękne miejscowości położone na północy.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 9 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, hiszpański
Odbiór wliczony w cenę
Odbiory w godz. 7.30-8.30 z obszaru południowego, w zależności od lokalizacji Twojego hotelu. Wskaż hotel, w którym się zatrzymujesz, a w ciągu 24 godzin po dokonaniu rezerwacji otrzymasz adres najbliższego miejsca odbioru. Drogą mailową otrzymasz dokładną godzinę i miejsce odbioru.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj wspaniały Park Narodowy Teide i słynny Roques de Garcia
 • Dowiedz się historii i kulturze kanaryjskiej podczas dynamicznej wycieczki po północnej części wyspy
 • Podziwiaj majestatyczne smocze drzewo w Icod de Los Vinos
 • Podziwiaj typową architekturę kanaryjską i wyjątkowe baseny lawy w Garachico
 • Zobacz dramatyczne krajobrazy górzystej wioski Masca
Pełny opis
Odkryj najbardziej wyjątkowe i niezwykłe miejsca na Teneryfie. Rozpocznij swoją wycieczkę podróżą do miejsca wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO Parku Narodowego Teide. Zanurz się w niesamowitych krajobrazach i uwiecznij swoim aparatem niesamowite formacje lawy w Roques de Garcia. Dowiedz się więcej na temat historii przyrody parku podczas podziwiania widoków ze szczytu Teide, najwyższego szczytu Hiszpanii. Zanurz się w bogatej historii północnych miejscowości na Teneryfie. Zejdź do uroczej miejscowości Icod de los Vinos, gdzi będziesz świadkiem magii starożytnego smoczego drzewa - wielowiekowej draceny smoczej. Następnie udaj się w podróż do historycznego miasta Garachico, które zostało częściowo zniszczone przez wybuch wulkanu w roku 1706. Tam podziwiaj typową architekturę kanaryjską oraz wyjątkowe baseny lawy.  Ciesz się oszałamiającym krajobrazem w drodze do dramatycznej miejscowości górskiej Masca. Daj się zniewolić bujnej roślinności doliny i zapierającemu dech w piersi błękitowi morza w oddali. Następnie w drodze powrotnej do hotelu przejedziesz przez tętniącą życiem miejscowość Santiago del Teide. 
Wliczone w cenę
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Wielojęzyczny przewodnik
 • Transport klimatyzowanym pojazdem
 • Lunch, posiłki i napoje
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Wygodne obuwie
  • Ciepła odzież
  • Aparat fotograficzny

  Niedozwolone

  • Sandały lub klapki

  Co trzeba wiedzieć

  • Udział w wycieczce jest niezalecany dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
  • Podczas tej wycieczki nie ma wystarczająco dużo czasu, aby wjechać kolejką na szczyt Teide. Jeżeli jesteś tym zainteresowany/zainteresowana, wybierz półdniową wycieczkę na Teide kolejką linową.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,5 / 5

  na podstawie 86 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,4/5
  • Transport
   4,4/5
  • Jakość/cena
   4,4/5
  • Bezpieczeństwo
   4,5/5
  Sortuj wg

  Sortuj wg

  Naprawdę miłe doświadczenie! Wysoce polecany! Personel odebrał nas wcześniej ze spotkania, więc nie musieliśmy czekać. Jechaliśmy wokół południowej części wyspy (ponieważ był to nasz punkt wyjścia), aby zabrać resztę ludzi. Przystanek 1: Vilaflor, fantastyczny widok, miła tradycyjna kawa, 15-20 min. Stop 2: Teide i wokół wulkanu, ciekawe krajobrazy !. Przystanek 3: Garachico, sesja zdjęciowa, 10 min. Przystanek 4: Icos de los Vinos, miły lunch, piękne smocze drzewo, 1,5 godz. Przystanek 5: Garachico (ponownie), spacery po mieście i historia. Przystanek 6: Masca, niesamowita górska wioska, fajne lody kaktusowe, spacery, 20 min. Trasa kończy się tam, ale podczas jazdy mijają inne ładne wioski i plantacje bananów. Nasz przewodnik był zabawny i zawierał wiele informacji na temat historii i życia na wyspie. To było naprawdę miłe skanowanie kluczowych miejsc Teneryfy! Zrobiłbym to jeszcze raz, ale tym razem siedziałem na wewnętrznych siedzeniach autobusu, ponieważ boję się wysokości, a Masca

  Czytaj dalej

  3 stycznia 2020

  Droga do Masca była warta podróży! Kierowca autobusu (myślę, że nazywał się Victorianas) bardzo wykwalifikowany kierowca. Obszar Tiede też był miły. Zatrzymany w Garachico na jedzenie, nie warto się tam zatrzymywać. Podążając za przewodnikiem do zalecanej restauracji, która była autentyczna na Wyspach Kanaryjskich, jedzenie było reklamowane jako 5 € za posiłek, ale jakoś dostaliśmy opłatę 17 € za dwa posiłki. Również bardzo małe posiłki. Ogólnie bardzo przyjemna wycieczka za cenę, tylko straciła gwiazdkę ze względu na ostatnią restaurację.

  Czytaj dalej

  12 września 2019

  Miły i ciekawy dzień.

  Wiele miejsc, które można zobaczyć i wystarczająco pouczająca podróż. Prawdopodobnie trochę bardziej ograniczone, ponieważ byliśmy jedynymi anglojęzycznymi użytkownikami na pokładzie (wszyscy inni byli Hiszpanami). Przewodnik nadal bardzo się starał, aby upewnić się, że jesteśmy w to zaangażowani i że nasza podróż była przyjemna. Niektórzy umiejętnie jeżdżą po górach. 10/10 umiejętności jazdy!

  Czytaj dalej

  10 września 2019

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 217542