Teneryfa
safari na pustyni

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu safari na pustyni w: Teneryfa

Oprócz atrakcji typu safari na pustyni jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Teneryfa?

W: Teneryfa są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu safari na pustyni w: Teneryfa obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

To była super fajna wycieczka z małą grupą. Mieliśmy za przewodnika wspaniałą i bardzo miłą kobietę. Widok na krajobraz jest absolutnie godny polecenia i po prostu zapierał dech w piersiach! Zwiedzanie ich jeepami było fajnym doświadczeniem! Gorąco polecam i zrobilibyśmy to ponownie.

Egzotyczna wycieczka z bardzo przyjaznym przewodnikiem mówiącym po francusku. Odkryliśmy fantastyczne krajobrazy. Skontaktowano się z nami przez WhatsApp w języku francuskim, aby zorganizować punkt wyjścia. Doskonała organizacja, a cały zespół jest bardzo przyjazny.

Inny rodzaj wycieczki! Ze względu na małą liczbę osób przewodnik bardzo o Was dba. Szybko przyzwyczajasz się do jeepa i krętej trasy, a po 1 1/2 odbywa się piknik w imponującej przyrodzie Teneryfy, dookoła możesz powiedzieć: nie zastanawiaj się dwa razy, rezerwuj!

Spotkanie zostało ustalone w centrum na 3 godziny na piechotę od naszej lokalizacji. Odebrali nas tuż przed naszym zakwaterowaniem. Działanie odpowiada pod każdym względem. To było bardzo miłe. Polecam.