Bilet wstępu

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Od 195,52 zł za osobę

Spędź dzień w Loro Parku – znanym na całym świecie zwierzęcym parku rozrywki. Od niesamowitej różnorodności zwierząt po 4 światowej sławy pokazy – w parku spędzisz dzień pełen atrakcji i wrażeń. Zobacz zapierający dech w piersiach pokaz Orca Ocean.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Loro Park jest jedną z największych atrakcji Wysp Kanaryjskich. Podziwiaj zwierzęta na wspaniałych naturalnych i dobrze dostępnych wybiegach i poczuj dreszczyk emocji podczas 4 światowej sławy pokazów. Punktem kulminacyjnym dnia pełnego wrażeń będzie występ orek w delfinarium Orca Ocean. Przygotuj się na dzień pełen emocji i zabawy! Loro Park, jeden z najbardziej uznanych ogrodów zoologicznych na świecie, słynie ze swojego piękna, doskonałych obiektów i rozwiązań technicznych, oraz ze swojego zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego. To jedyny tego typu park na świecie, który został nagrodzony certyfikatem Animal Embassy. Mieszka tu wiele gatunków zwierząt, które możesz podziwiać wśród tropikalnych palm i innych egzotycznych roślin. Cały kompleks zachowany jest w urzekającym tajskim stylu. Nowe występy papug przypomną Ci, jak ważna jest ochrona lasów. Te niesamowicie inteligentne ptaki stają się tu prawdziwymibasadorami przyrody. Dzieci znajdą coś dla siebie w Kinderlandii. Czekają tu na nie afrykańskie domki na drzewach, rozkołysane wiszące mosty i zjeżdżalnia w kształcie węża. Atrakcją dla całej rodziny będzie rollercoaster Orca. W Kinderlandii doskonale bawią się zarówno dzieci, jak i rodzice.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do parku
 • Jedzenie i napoje
 • Opłaty parkingowe
 • Dojazd autobusem

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Wejście do Loro Parque

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Bezpłatny wstęp dla dzieci poniżej 6 lat
 • Mieszkańcy Wysp Kanaryjskich mogą uzyskać dostęp w specjalnej cenie, dostępnej w kasie biletowej
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 2668 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Byłem na Teneryfie wiele razy i muszę powiedzieć, że Loro Parque jest zawsze moją osobistą atrakcją. Uwielbiam to miejsce i jest warte każdego grosza! Wybiegi dla zwierząt są świetne, niezależnie od tego, czy jest to obiekt swobodnego lotu dla ptaków, czy wybieg dla pingwinów, ponieważ pada śnieg itp. To naprawdę absolutnie niesamowite. Wszystko jest czyste, zarówno dla gości, jak i ze zwierzętami. Możesz powiedzieć, ile wysiłku wkłada każda pielęgniarka. Nawet jeśli masz wątpliwości co do delfinów lub orek, park ma o wiele więcej do zaoferowania! Pokazy orek czy delfinów bardzo się zmieniły w ostatnich latach. Loro Parque wykorzystuje je również bardzo dobrze do edukacji na temat zanieczyszczenia lub tego, co zrobić, jeśli znajdziesz zwierzę pozostawione na mieliźnie. Ale dla każdego własnego, nie musisz. Zawsze lubię wracać i często można zobaczyć remonty i renowacje. Cały park jest pełen miłości i jest tego wart dla dużych lub małych.

Czytaj dalej

3 września 2022

Zdecydowanie warto odwiedzić Loropark. Zwierzęta są utrzymywane w sposób odpowiedni dla gatunku i mają bardzo obszerne wybiegi. Park jest pięknie rozplanowany i oferuje mnóstwo miejsc do odpoczynku. Istnieje również wiele możliwości zakupu jedzenia i napojów po uczciwych cenach. Pokazy są wspaniałe i prezentowane z dużą pasją. Wizyta jest zdecydowanie warta wpisowego w wysokości 40 €. Trzeba jednak poświęcić wystarczająco dużo czasu, aby wszystko zobaczyć. Zatrzymaliśmy się tu cały dzień i nam się podobało.

Czytaj dalej

24 sierpnia 2022

W dniu, w którym pojechaliśmy, była moja i moja dziesiąta rocznica ślubu, więc postanowiliśmy uczynić ten dzień niezapomnianym. Mieliśmy wydrukowane koszulki z naszymi imionami i zdjęcie 2 delfinów całujących się na plecach do obrączek ślubnych z datą naszego ślubu. Następnie usiedliśmy i oglądaliśmy pokaz delfinów tuż przed jego rozpoczęciem, powiedzieliśmy kilka słów do każdego z nich ponownie oddaliśmy sobie naszą miłość i nasze małżeństwo. To było magiczne. To było zdecydowanie warte swojej ceny. Powiedziałbym, że książka przed wyjazdem jest tańsza i nie musisz stać w kolejce, po prostu wejdź. Dużo chodzenia i jest dobrze podpisana, aby znaleźć każdą sekcję. Na pewno warto odwiedzić.

Czytaj dalej

28 lipca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 407432