Wycieczka całodniowa

Noc na górze Teide z kolacją i obserwacją gwiazd

Noc na górze Teide z kolacją i obserwacją gwiazd

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 280,64 zł za osobę

Doświadcz niepowtarzalnego przeżycia, którego główną atrakcją jest nocne niebo. Zjedz typową kanaryjską kolację z winami regionu. Następnie udaj się na Teide, gdzie będziesz podziwiać piękno gwiazd w towarzystwie wyspecjalizowanego przewodnika.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
hiszpański, angielski, niemiecki
Odbiór wliczony w cenę
Zostaniesz odebrany z punktu odbioru znajdującego się najbliżej Twojego hotelu. Odbiór odbędzie się między 17:00 a 19:30.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wybierz się przez kanaryjski las do jednego z najlepszych miejsc na obserwację gwiazd
 • Zjedz posiłek w Bodegas Reverón w wiosce Vilaflor
 • Udaj się do Parku Narodowego Teide, aby podziwiać gwiazdy w towarzystwie eksperta w obserwacji nocnego nieba
Pełny opis
Nocne niebo nad Wyspami Kanaryjskimi, a szczególnie niebo nad Teide, znane jest jako jedno z najlepszych na świecie do podziwiania i poznawania gwiazd. Podczas 8-godzinnej wycieczki zobaczysz liczne gwiazdozbiory i spadające gwiazdy. Twój przewodnik, specjalista w obserwacji gwiazd (stargazing), pomoże Ci zrozumieć i cieszyć się nocnym niebem w otoczeniu niezwykłego krajobrazu. W czasie wycieczki zatrzymasz się na kolację w Bodegas Reveron w miejscowości Vilaflor położonej 1414 m n.p.m. Zjesz typową kanaryjską kolację, w czasie której skosztujesz różnych rodzajów win produkowanych na tym wyjątkowym obszarze.
Wliczone w cenę
 • Odbiór na południu Teneryfy
 • Przejazdy
 • Kolacja
 • Przewodnik z doświadczeniem w obserwacji gwiazd
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Wygodne obuwie
  • Ciepła odzież

  Niedozwolone

  • Zwierzęta
  • Palenie tytoniu

  Co trzeba wiedzieć

  • Odbiór jest dostępny wyłącznie z południowej części wyspy.
  • Jeśli przestrzegasz diety wegetariańskiej lub masz alergię na wybrane produkty, koniecznie poinformuj o tym w rezerwacji.
  • Weź ze sobą ciepłe ubranie, szczególnie w okresie zimowym.
  • Uwaga! Wycieczka może odbywać się w kilku językach na raz.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4 /5

  na podstawie 190 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,2/5
  • Transport
   4/5
  • Jakość/cena
   3,8/5
  • Bezpieczeństwo
   4,5/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Trasa była interesująca, nie zdążyła już zachodu słońca, ponieważ nadal byliśmy w autokarze, kolacja była cudowna w pięknej bodega, która sprzedaje własne wino. Obserwacje gwiazd odbywały się na małym parkingu przy drodze, samochody na drodze muszą korzystać z pełnych świateł, więc mogą być bardzo nachalne, szkoda, że nie posunęliśmy się dalej, aby tego uniknąć. Przewodnik był bardzo dobrze zaznajomiony z konstelacjami i sprzętem kosmologicznym używanym na wyspie. Ogólnie rzecz biorąc, było to dobre doświadczenie dla każdego zainteresowanego wszechświatem, ale nie spodziewaj się, że użyjesz jakichkolwiek teleskopów, aby przyjrzeć się czegokolwiek, ponieważ nie byliśmy nimi zapewnieni.

  Czytaj dalej

  17 stycznia 2020

  Przygotuj się na długie siedzenie w autokarze! Byliśmy jednym z pierwszych pick-upów w Adeje i byliśmy w autobusie przez 80 minut, zanim zebrano ostatnie osoby. Kolejna godzina i przyjechaliśmy do restauracji na nasz posiłek. Urocza rodzinna winnica i bardzo dobrze mówiona dama, która podała cudowny posiłek i obfite kieliszki własnego warzonego wina (białe było fantastyczne). Możesz także skosztować innych oferowanych win i kupić je przed wyjazdem (wznowiłem owocową różę). Potem obserwowanie gwiazd. Nasz przewodnik był super i naprawdę znał się na swoich rzeczach, ale konieczność mówienia w 3 językach oznaczała długi czas oczekiwania w chłodnym wieczornym powietrzu! Weź coś ciepłego - miałem szalik i płaszcz i wciąż było chłodno, niektórzy wrócili do autobusu, bo było za zimno! Wspaniałe widoki na niebo.

  Czytaj dalej

  23 marca 2019

  Idealny alternatywny prezent na Boże Narodzenie

  Zarezerwowałem tę wycieczkę dla mojej mamy i jej partnera na świąteczny prezent, kiedy leciały na Teneryfę w drugi dzień świąt. Chciałem dać im coś nieco innego i sam po kilku wycieczkach do Teide, jeśli niebo było czyste, wierzyłem, że będą mieli niezapomniane wrażenia! Trochę się denerwowali, ponieważ nie przepadali za wysokościami i martwili się, jak może być zimno. Nie trzeba dodawać, że naprawdę im się podobało! Powiedzieli, że ustawienie restauracji było bardzo miłe, a także jedzenie. Chociaż pogoda tego dnia nie była świetna w okolicy kurortu, nocny widok nieba był najbardziej przejrzystym i rozgwieżdżonym niebem, jakie kiedykolwiek widzieli (jest to główny powód, dla którego chciałem je wysłać). Ich jedynym zarzutem było to, że przewodnik musiał tłumaczyć na 4 różne języki podczas obserwowania gwiazd, więc ludzie stawali się zbyt zimni i wrócili do autobusu. Dzięki tej trasie chcą wrócić w ciągu dnia :)

  Czytaj dalej

  31 grudnia 2018

  Numer identyfikacyjny produktu: 58014