Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Atrakcja wodna

Z Los Cristianos: wycieczka z wielorybami i delfinami bez pościgu

Organizator atrakcji: BAHRIYELI NO CHASE

Z Los Cristianos: wycieczka z wielorybami i delfinami bez pościgu

Organizator atrakcji: BAHRIYELI NO CHASE
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 117,08 zł za osobę

Ciesz się wycieczką z obserwacją wielorybów i delfinów, bez pościgu. Podróżuj z ekspertami z branży i zobacz te naturalnie ciekawe zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
francuski, angielski, włoski, hiszpański, niemiecki

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Obserwuj wieloryby podczas ekologicznego rejsu z surową polityką zakazu pościgów
 • Znajdź migrujące większe wieloryby i ogromne ławice delfinów
 • Przy zakupie automatycznie przekaż darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej zajmującej się ochroną przyrody
 • Jedź jedną z niewielu łodzi z 2 licencjami na legalne obserwowanie wielorybów
 • Dowiedz się o ekosystemach regionu z przewodnika na pokładzie
Pełny opis

Dołącz do ekologicznego rejsu z wielorybami i delfinami bez pościgu z Los Cristianos. Poznaj bogate życie morskie Teneryfy Południowej z jedyną firmą rejsową w Hiszpanii, która współpracuje z organizacją non-profit Sea Shepherd, aby zapewnić bezpieczne i świadome doświadczenie obserwowania wielorybów.

Wypłyń z portu Los Cristianos na łodzi Bahriyeli, a następnie wyrusz, aby odwiedzić zamieszkujące je grindwale krótkopłetwe i delfiny butlonose z możliwością zobaczenia innych gatunków podczas ich wędrówki.

Podczas wycieczki można zobaczyć płetwale, kaszaloty, płetwale błękitne, a nawet orki. Miej oko na migrujące żółwie, tuńczyki, a nawet rekiny.

Posłuchaj przewodnika, który opowie Ci o ekosystemach regionu. Dowiedz się o zwyczajach zamieszkujących je delfinów przed klifami Los Cristianos. Podczas rejsu podziwiaj widok na Teide i dużą część południowego wybrzeża Teneryfy.

Od czasu do czasu jest czas, aby zatrzymać się na krótką kąpiel na wybrzeżu w drodze powrotnej do portu Los Cristianos, jednak misją tej wycieczki jest spędzenie czasu z napotkanym życiem morskim, więc przerwa na pływanie może nie być możliwe ze względu na ograniczenia czasowe, szczerze mówiąc, zwykle nie ma na to czasu podczas dwugodzinnej wycieczki, a czas spędzony z dziką przyrodą jest znacznie zagrożony, co nie może być opcją podczas tej wycieczki.

Czuj się komfortowo, wiedząc, że wieloryby i delfiny są zawsze stawiane na pierwszym miejscu. Aby upewnić się, że nie są niepokojone, nie są zmuszane do nurkowania, co jest ważną częścią etycznego obserwowania wielorybów.

Spędź z nimi czas, obserwuj je w swoim naturalnym środowisku i jak naturalnie się zachowują. Poczuj podekscytowanie, wiedząc, że nie doznają krzywdy, gdy zbliżają się do łodzi ze względu na ich piękną i ciekawą naturę.

Zapewniamy, że nie będziesz krzywdzić ani niepokoić żadnego zwierzęcia, które napotkasz podczas podróży. Ponieważ współpracujemy z Sea Shepherd, rejs ma wyższe standardy niż wymaga tego prawo. Twoja podróż pomaga również w obronie oceanów, ponieważ część Twojego biletu jest przekazywana firmie Sea Shepherd.

Łódź, na której będziesz pływać, jest również jedną z niewielu łodzi, które posiadają dwie licencje na legalne obserwowanie wielorybów, a firma rejsowa jest również członkiem Carta de Sostenibilidad na Teneryfie.

Wliczone w cenę
 • Rejs z delfinami
 • Przewodnik
 • Załoga (kapitanowie, mechanicy i marynarz)
 • Transport do punktu wyjścia
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Maski są opcjonalne w przypadku tej atrakcji

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Po przybyciu do portu Los Cristianos podążaj za niebieską linią namalowaną na podłodze, która zaprowadzi Cię do Strefy A, gdzie znajdziesz Bahriyeli.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Zazwyczaj nie ma wystarczająco dużo czasu na przystanek, ponieważ znalezienie i obserwacja wielorybów często może zająć cały czas podróży
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 146 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Szczerze mówiąc za tę cenę wydaje mi się to niesamowite przeżycie i takie, które będę długo wspominać, mieliśmy to szczęście, że mogliśmy zobaczyć delfiny i tropikalne grindwale, do tego dorzucamy niesamowite widoki na wyspę i zainwestowane pieniądze w działaniu jest całkowicie uzasadnione. Podobało mi się również, jak szanują zwierzęta, być może dla niektórych ludzi widzieliśmy je trochę daleko, ale idealnie jest móc się nimi cieszyć i spokojnie zajmować się swoimi sprawami. Polecam w 100%, bez wątpienia powtórzę.

Czytaj dalej

2 czerwca 2022

Super przyjazny przewodnik, bardzo uważny, wyjaśnia wiele rzeczy. Naprawdę szanuje zwierzęta i środowisko. Przez długi czas mogliśmy oglądać grindwale z ich młodymi i delfinami. Doświadczenie, które bez wątpienia powtórzę. Łódź porusza się, jeśli są fale, ale nic, czego nie można rozwiązać za pomocą pigułki na chorobę morską. . . było świetnie!

Czytaj dalej

28 kwietnia 2022

Cudowny rejs i sam koszt jest tego wart. Delfiny i wieloryby są nieprzewidywalne i chociaż widzieliśmy oba (fantastyczny wielojęzyczny komentarz nawiasem mówiąc), tak naprawdę nie były w fotogenicznym nastroju. A więc kilka ujęć płetw do zabrania do domu, ale wciąż wartych każdej sekundy dla oszałamiającej nadmorskiej scenerii. Chętnie zrobiłbym to ponownie, w rzeczywistości będziemy przy następnej wizycie.

Czytaj dalej

17 lutego 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 406165