Bilet wstępu

Bilety do Loro Park i Siam Park z transferem z południa

4,8 / 5

Opinie: 87

Bilety do Loro Park i Siam Park z transferem z południa

Od 359,69 zł za osobę

Kup ten wygodny bilet podwójny i odwiedź 2 popularne parki rozrywki na Teneryfie w wyjątkowej cenie. Odwiedź Siam Park i Loro Park w różne dni i skorzystaj z transportu w obie strony autobusem do Loro Parku.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę, korzystając z osobnego wejścia
Natychmiastowe potwierdzenie
Opiekun uczestników lub osoba witająca
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, islandzki, włoski

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Odwiedź 2 najczęściej odwiedzane atrakcje na Teneryfie w 1 wyjątkowej cenie: 2 dni radości, 1 super bilet! Możesz wymienić swój kupon w dowolnym z tych dwóch parków, wówczas otrzymasz bilet również do tego drugiego parku. Na przykład, jeżeli pojedziesz najpierw do Siam Park, otrzymasz tam również swój bilet do Loro Park. Obsługa poprosi Cię o pozostawienie odcisku palca w pierwszym parku, aby móc Cię zidentyfikować przy wejściu do drugiego parku. W przypadku transferu do Loro Park, musisz zarezerwować dzień, w którym chcesz odwiedzić Loro Park. Po wybraniu hotelu pojawi się informacja o miejscu zbiórki. W dniu wycieczki otrzymasz informację o godzinie powrotu z parku oraz numer autobusu. Siam Park zapewnia własne, piętrowe autobusy, odbierające gości z następujących terenów: Costa Adeje - CC Plaza del Duque, Fañabe Plaza, Ocean Park Las Américas – Aptos. Columbus, Best Tenerife Princess, Llanos de Troya Los Cristianos - CC Pasarela, Princesa Dácil Usługa dostępna jest codziennie co 30 minut, w godz. 9.30-18.30 (z przerwą w godz. 14.00-15.00).
Wliczone w cenę
 • Bilet podwójny (pakiet)
 • Transport busem
 • Lunch
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Wygodne obuwie

Co trzeba wiedzieć

 • Siam Park jest otwarty od środy do niedzieli.
 • Loro Parque jest otwarty od czwartku do niedzieli.
 • Po wybraniu dat wejścia nie będzie można zmienić rezerwacji ze względu na kontrolę przepustowości w każdym parku.
 • Należy pamiętać, że kobiety w ciąży nie będą miały dostępu do wszystkich zjeżdżalni w Siam Park ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 87 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,1/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Parki są świetne. W Siam-Park najlepiej kupić również Fast-Pass, ponieważ czas oczekiwania na zjeżdżalniach jest bardzo długi. W przeciwnym razie: trochę kłopotów z dokonaniem rezerwacji tutaj. Najpierw dostajesz pierwszy kupon, ale nie ma on żadnego sensu. Drugi bilet otrzymasz dzień wcześniej jako bilet wstępu do parków. I oczywiście irytujący zbiór wszystkich pasażerów w różnych hotelach, niestety często tak się dzieje.

Czytaj dalej

28 października 2021

To był zabawny i przyjemny dzień. Autobus odebrał nas spod hotelu, a potem pojechaliśmy odebrać innych, niestety dotarcie tam zajęło nam około 2,5 godziny. Park był niesamowity, pokazy zwierząt były zabawne. Jedzenie w parku było dość złe i drogie, dostaliśmy bagietkę, której nawet nie podgrzano w mikrofalówce, bagietka była zwietrzała i nieprzyjemna do jedzenia. Polecam pakowanie kanapek lub przekąsek z zewnątrz. Droga powrotna była lepsza, zrobiliśmy lepszy czas. Ogólnie bardzo dobre doświadczenie.

Czytaj dalej

22 października 2021

Bardzo pięknie utrzymane i czyste parki. Jedyne spostrzeżenie dotyczy transferu. Do parku Siam jest bezpłatny rozkładowy autobus, który kursuje co pół godziny, a my czekaliśmy ponad godzinę na pierwszym etapie, ponieważ jest pełny, a ostatni autobus wraca o 18:30, kiedy park zamyka się o 18:00 i trzeba się umyć i ubieranie się i za mało miejsc, więc prawie 70/80 osób czekało z nami na taksówkę ... Na ich park zbyt dużo czasu, aby odzyskać ludzi w różnych hotelach, więc podróż trwała ponad 2 godziny

Czytaj dalej

17 lipca 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 62580