Teneryfa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 9793 opinii

Zachwycająca wyprawa! Dwie godziny minęły momentalnie i pełen sukces bo widzieliśmy z bliska całe rodziny delfinów, które płynęły tuż przy katamaranie przez długie chwile, dosłownie na wyciągnięcie ręki! Były też wieloryby w nieco dalszej odległości. Jak ktoś liczy na suto zastawiony stół z przekąskami i napojami do wyboru i imprezą na łodzi, to będzie rozczarowany. Jeśli jednak chcecie naprawdę zobaczyć zwierzęta w ich naturalnym srodowisku, jak my, to rewelacyjna oferta i atrakcyjna cenowo!

It was the best experience on the island. Both - snorkeling and diving were amazing. Our instructor Cindy was very nice and helpful. We had a very professional training so we could feel safe under the water. Exploring underwater world with Cindy was pretty awesome. I recommend it to everyone even if you have never tried it before.

Wycieczka była fantastyczna! Pani przewodnik bardzo komunikatywna, bardzo dużo nam opowiedziała - zarówno o samym wulkanie, jak i o całej wyspie. Objechaliśmy też inną trasą na wulkan, inną z powrotem, co było dodatkową atrakcją, bo mogliśmy zobaczyć inną stronę wyspy. Nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki :)

Niezapomniany zachód słońca nad rozciągającymi się w dole chmurami. Piękne gwieździste niebo. Wiele ciekawych informacji o obiektach ma niebie, które można zobaczyć z bliska. Dobrze widoczna droga mleczna. Prowadzący podali wiele ciekawych informacji nie tylko o obiektach na niebie, ale i o Teneryfie.

Wycieczka nieźle zorganizowana, opieka prowadzących bardzo dobra. Sprzęt, warunki do przebrania i kombinezony w porządku. Przydały by się jedynie trochę lepsze ( większe szkła ) okulary ochronne. Wycieczka 2godz. warta swojej ceny.