Atrakcja wodna

Teneryfa: rejs katamaranem z obserwacją wielorybów

Organizator atrakcji: Eden Catamaran

Teneryfa: rejs katamaranem z obserwacją wielorybów

Organizator atrakcji: Eden Catamaran

Od 160,14 zł za osobę

Wybierz się w rejs z Puerto Colon na południowo-zachodniej Teneryfie na niemalże gwarantowane podziwianie wielorybów grindwali. Przepłyń obok farmy rybnej, wyglądając głodnych delfinów i gigantycznych kałamarnic.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 2 - 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, hiszpański

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Wypłyń z wybrzeży południowo-zachodniej Teneryfy podczas 2-godzinnej wycieczki łodzią w poszukiwaniu wielorybów i delfinów. Popijaj darmowe drinki na pokładzie i poznawaj fascynujące fakty od swojej załogi, wypatrując morskich stworzeń podczas swojej podróży.

Wyrusz z Puerto Colon, podróżując 2 lub 3 mile od wybrzeża, na którym znajdują się grindwale. W okolicy na stałe żyją piękne ssaki morskie, które można zobaczyć przez cały rok.

Płynąc katamaranem, mijamy farmy rybne, gdzie sprytne delfiny często szukają łatwego posiłku. Załoga ma wiedzę na temat wielorybów i innego życia morskiego na Teneryfie. Dowiedz się o ogromnych kałamarnicach, które mogą dorastać do 40 stóp długości i żyć na głębokości 2600 stóp między Teneryfą a La Gomerą. Ciesz się darmowymi napojami na pokładzie łodzi. Jeśli wybierzesz opcję 3-godzinną, katamaran zatrzyma się w zatoce Playa Espagueti i będziesz mógł pływać i nurkować z łodzi.

Wliczone w cenę
 • Rejs z obserwacją wielorybów i delfinów
 • bezpłatne napoje na pokładzie, w tym wodę, napoje bezalkoholowe i piwo
 • Sprzęt do nurkowania (jeśli wybierzesz opcję 3-godzinną)
 • Kompetentna załoga
 • Postój na pływanie i nurkowanie z rurką (jeśli wybrano opcję 3-godzinną)
 • Transport do przystani

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Łódź może pomieścić maksymalnie 50 osób. Wydajność jest dostosowywana na podstawie rządowego rozporządzenia covid
 • Czas snurkowania to około 30 minut, ale może się różnić w zależności od czasu spędzonego na poszukiwaniu wieloryba.
 • W celu ochrony fauny łódź nie może spędzać więcej niż 15 minut z tą samą grupą wielorybów i musi przestrzegać pewnej odległości
 • Prosimy o przestrzeganie środków nałożonych przez rząd w czasie podróży.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 1641 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,5/5
 • Transport
  4,5/5
 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bardzo fajna wycieczka z małą grupą (15 osób). Daje to wystarczająco dużo miejsca na katamaranie. Uznaliśmy za bardzo przyjemne, że załoga nie rozmawiała cały czas i dała ci swobodę cieszenia się czasem. Dopiero gdy spotkaliśmy delfiny i pilotki, pokrótce opowiedziały nam coś o sobie. Załoga i kapitan dają zwierzętom wystarczająco dużo miejsca i raz po raz wyłączają silnik.

Czytaj dalej

9 stycznia 2023

Fajny spacer nad wodą, a potem idziemy nad zatokę na kąpiel. Stosunek jakości do ceny jest świetny. Niestety podczas wycieczki widzieliśmy tylko kilka pilotów, żadnych delfinów. Następnie łódź musiała szybko zawrócić. Napoje są wliczone w cenę, a na pokładzie były nawet darmowe kanapki. Sprzęt do nurkowania był również wliczony w cenę. Zalecam spakowanie tabletek podróżnych na wszelki wypadek, ponieważ na wodzie szybko robi się wyboista. Niestety trasa nie przyniosła szczególnie trwałego efektu. Łódź płynęła stosunkowo blisko zwierząt. Łódź napędzana była silnikiem diesla. W drodze powrotnej włączono głośną muzykę. Ryby karmiono chlebem. Łódź była również bardzo pełna.

Czytaj dalej

1 stycznia 2023

Wielkość grupy była bardzo przyjemna. Zdjęcie było trochę wymuszone, ale biorąc pod uwagę niską cenę wycieczki, było to absolutnie w porządku. Skipper i Captain naprawdę starali się zapewnić nam dobre wrażenia - ale kiedy nie znaleźliśmy więcej wielorybów / delfinów, pływaliśmy bardzo blisko wybrzeża przez ostatnie 3/4 godziny, a następnie dość wcześnie wróciliśmy do portu.

Czytaj dalej

23 listopada 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 3479