Wybierz daty

Świątynia Tanah Lot

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Świątynia Tanah Lot: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Tanah Lot? Kliknij tutaj.

Świątynia Tanah Lot: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1590 opinii

Kierowca / przewodnik Subaja jest bardzo bezpiecznym kierowcą, oprócz tego, że zna historię odwiedzanych przez nas miejsc. Na nasze nieszczęście padało bardzo mocno, kiedy dotarliśmy na taras ryżowy Jatuluwih i nie mogliśmy zwiedzać okolicy, a także nie mogliśmy być świadkami zachodu słońca w Tanah Lot, ponieważ było mocno zachmurzone, być może więcej szczęścia w przyszłych wizytach ze względu na pogodę. Ogólnie nadal podobała mi się trasa.

Ładne połączenie działań kulturalnych. Czerwiec jako przewodnik / kierowca był bardzo miły. Był w stanie udzielić nam niezbędnych informacji podczas podróży. Przez Denpasar przejeżdża się kilka razy samochodem, przez co jazda jest dość powolna. Jeśli przygotujesz się do tego z wyprzedzeniem, będziesz miał fantastyczny dzień!

Łatwa i sprawna komunikacja i mogłem odwiedzić wszystkie miejsca, do których chciałem pojechać. Mogłem zobaczyć tak wiele pięknego Bali po tym, jak zostałem odebrany z Ubud, odwiedziłem Tanah Lot, świątynię Uluwatu, zatokę Jimbaran, a następnie zostałem wysadzony w Canggu (na moją prośbę). Długi, ale cudowny dzień!

Joni - nasz niezwykle elastyczny przewodnik, był w stanie dostarczyć nam wielu informacji kulturowych i historycznych w/pomiędzy zabytkami. Jego niezawodność i gotowość do służby znacznie przekroczyła to, czego można było się spodziewać. Nadal są zadowoleni z wycieczki z TOP celami iw każdej chwili mogą je polecić.

We really enjoyed our trip and the guide was very helpful:)