Świątynia Tanah Lot

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Świątynia Tanah Lot: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Tanah Lot? Kliknij tutaj.

Świątynia Tanah Lot: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1205 opinii

Naprawdę fantastyczna wycieczka po najważniejszych atrakcjach Południowego Bali! Margon, nasz kierowca i przewodnik, był fantastyczny - przyjazny, kompetentny, punktualny i zabawny. Sprawił, że podróż była jeszcze lepsza. Taras ryżowy był absolutnie piękny, Tanah Lot zapierał dech w piersiach, a Małpi Las był naprawdę zabawny (uczciwe ostrzeżenie, skoczy na ciebie, ale jest całkowicie nieszkodliwy i sprawia, że fajne zdjęcie). Możesz również odwiedzić plantację kawy i wypróbować próbki kawy i herbaty (które są fantastyczne, i bardzo polecam posadzić kilka dodatkowych dolarów za lokalną kawę specjalną), ale uczciwe ostrzeżenie, większość rzeczy, które sprzedają w sklepie później nie jest produkowany na tej plantacji i jest dostępny w innym miejscu na Bali. Możesz również odwiedzić balijski dom, który był naprawdę fajny do zobaczenia, i studio obróbki drewna (chociaż, uczciwe ostrzeżenie, jest to w większości tylko szansa, aby sprzedać ci drewniane rzeźby). Podsumowując, bez zastrzeżeń,

Mój chłopak i ja mieliśmy przyjemność zwiedzania Bali ze wspaniałym przewodnikiem o imieniu Putra. Bez wątpienia NAJLEPSZA wycieczka z przewodnikiem, w jakiej kiedykolwiek byliśmy, w czasie podróży! Putra była tak obecna w każdym aspekcie bycia profesjonalnym przewodnikiem. Biegła znajomość języka angielskiego, humorystyka, świetne umiejętności społeczne, opieka, cierpliwość itp. Nie tylko dał nam to, za co zapłaciliśmy. Putra naprawdę bardzo się starała, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Idź z Putrą! Po prostu nie pożałujesz.

Bardzo interesujące doświadczenie. Długi dzień i wiele przeżyliśmy. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny i świetny kierowca. Na naszym drugim przystanku trochę więcej informacji na temat tego, co robimy i ramy czasowe byłyby pomocne. Świetnie byłoby uzyskać więcej informacji kulturowych i historycznych podczas jazdy samochodem i utknięcia w korku.

Nasz przewodnik Bisma był niesamowity. Był bardzo kompetentny i poświęcił czas na wyjaśnienie wszystkiego, a także był nami zainteresowany i bardzo chciał się uczyć. Jego angielski był doskonały. Wyszedł, aby upewnić się, że spędziliśmy wspaniały dzień, i zabrał nas do asów z dala od tłumów, o których nie wiedziałbyś

Edi był fantastycznym przewodnikiem, nie mógł bardziej polecić! Dziękuję Edi za bycie niezwykle pomocnym i podzielenie się wiedzą o tych niesamowitych miejscach!