Wybierz daty

Temple of the Warriors

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 38
Sortuj według:
1 - 16 / 38

Temple of the Warriors: najlepsze atrakcje w pobliżu

Temple of the Warriors: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Temple of the Warriors? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2736 opinii

był zdumiony, jak wspaniała była trasa. Po raz pierwszy został odebrany w dokładnym czasie i miejscu. Przewodnik Marco był wyjątkowym przewodnikiem historycznym i po prostu uwielbiał to, że się zainteresowaliśmy. Autobus wyglądał na zupełnie nowy, a klimatyzacja dobrze zarządzana. Nasz kierowca dowiózł nas wszędzie bezpiecznie. Podróż nie była pospieszna. Tak, zajęło to trochę czasu, ale warto cenote, jak najlepiej widziałem. . posiłek wszystko, co możesz zjeść zwykły bufet z sałatką i deserami. Restauracja też bez skazy. . Kelnerzy przynieśli mi też napój bezalkoholowy, w tym piwo. . Wybrałem tę opcję przy rezerwacji. Wybrałem napój bezalkoholowy Jamajka. Na deser owoce i ciastko. Następnie degustacja mezcalu. Chichen Itza była niesamowita i znacznie przyjemniejsza dzięki wyjaśnieniom Marco, żartom i zdjęciom. Potem 30 minut w innym mieście .. moglibyśmy mieć 1 godzinę! Bezpieczna podróż powrotna Naprawdę dobre doświadczenie i dużo lepsze niż wiele wycieczek, które odbyłem. Doskonały.

Allen był fantastycznym gospodarzem tego dnia. Również dzięki Mike'owi i Havierowi. Wycieczka była bardzo pouczająca i interesująca. W Chichen Itza nie było zbyt wiele czasu, ponieważ dotarliśmy do cenote przed wieloma innymi autobusami wycieczkowymi. Czułem, że muszę zabić czas 2 godzinami w cenote. Wolałbym więcej czasu w Chichen Itza.

This trip was amazing - except for Valladolid there was a perfect amount for everything (I wish we had more time in this lovely city). Lunch was tasty and there was an enormous amount of food for everyone. I appreciate that the guide gave us tips about souvenirs.

Było świetnie. Wycieczka trwała blisko 12 godzin i zobaczyliśmy naprawdę dużo. Na plus lunch w formie bufetu. Ogromny wybór i jedzenie naprawdę smaczne. W pełni polecam

fantastyczna wyprawa, aby poznać prawdziwy Meksyk. Świetnie bawiłam się i zdobywałam wiedzę od "Alana". Mówił bardzo wyraźnie, ale i ciekawie i zabawnie.