Dodaj daty

Teletubbies Hill

Teletubbies Hill – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: jednodniowa wycieczka do East Nusa Penida, Atuh i Diamond Beach

1. Bali: jednodniowa wycieczka do East Nusa Penida, Atuh i Diamond Beach

Odkryj oszałamiającą naturalną scenerię wschodniej Nusa Penida podczas jednodniowej wycieczki z Bali. Ciesz się skalistymi klifami i czystymi wodami wyspy, przejdź się do punktu widokowego Tysiąca Wysp i zrelaksuj się na białym piasku Diamentowej Plaży. Odbierz na Bali i popłyń przez turkusowe wody do Nusa Penida, gdzie wsiądziesz do pojazdu, który zabierze Cię dookoła wyspy. Pierwszym przystankiem jest Punkt widokowy Tysiąca Wysp. Podziwiaj zachwycające widoki niezliczonych wysp, rozległych klifów, a może nawet żółwi i płaszczek. Następnym przystankiem jest domek na drzewie Nusa Penida. Znana lokalnie jako Rumah Pohon, ta przytulna kabina z dachem krytym strzechą korzysta również z podwyższonego punktu widokowego na wyspie. Wejdź po drabinie na pień drzewa, a zostaniesz nagrodzony jednymi z najlepszych panoramicznych widoków na wyspę. Sprawdź zielone wzgórza Nusa Penida, zatrzymując się na „Wzgórzu Teletubisiów” i rób zdjęcia gigantycznego gobelinu rozciągającego się po horyzoncie. Na ostatni przystanek dnia udaj się na Diamond Beach lub Atuh Beach. Atuh Beach to ukryty klejnot, a wspaniała woda Diamond Beach sprawia, że jest to idealne miejsce do nurkowania. Po kąpieli w słońcu na plaży całodniowa wycieczka kończy się powrotem do hotelu na Bali.

Bali: East Penida Highlights Treehouse & Photo Spots Tour

2. Bali: East Penida Highlights Treehouse & Photo Spots Tour

Wejdź na pokład szybkiej łodzi na plaży Sanur i przepłyń przez wspaniałe, błękitne morze do Toyapakeh na małej wyspie Nusa Penida. Spotkaj się z lokalnym gospodarzem po przyjeździe i rozpocznij jednodniową wycieczkę klimatyzowaną furgonetką. Po drodze zobacz dziewicze plaże z białym piaskiem, dramatyczne klify i bujną roślinność. Wpadnij na plaże Dimond i Atuh, aby podziwiać niesamowite widoki na Nusa Penida. Jeśli masz czas, możesz wspiąć się po wielu schodach na plażę, aby cieszyć się wodą z bliska. Obok „Domku na drzewie” Molateng Rumah Pohon, który słynie z punktu widokowego Tysiąca Wysp na Radża Limę lub tysiąca wysp, podziwiaj panoramiczne widoki na wyspę z domku na drzewie Balijczyków wznoszącego się wysoko nad klifami. Ze szczytu drzewa zobaczysz naturalne piękno Penidy w całej okazałości. Na koniec odwiedź Wzgórze Teletubisiów, dziwny obszar z wyboistymi zielonymi wzgórzami. Te tajemniczo ukształtowane wzgórza rozciągają się jak okiem sięgnąć, a poczujesz się, jakbyś zanurzył się w świecie Teletubisiów. Wybierz niedrogą wspólną opcję grupową lub maksymalną elastyczność dzięki opcji prywatnej. Wzbogać swoje wrażenia, dodając dodatki do różnych zajęć, w tym degustację kawy, tradycyjny masaż, fotografa towarzyszącego wycieczce, 10 zdjęć z aparatu Polaroid lub 3-4 minuty wysokiej jakości materiału z drona z wycieczki.

Nusapenida: najbardziej niesamowita prywatna wycieczka na zachód i wschód

3. Nusapenida: najbardziej niesamowita prywatna wycieczka na zachód i wschód

Rozpocznij wycieczkę od odbioru bezpośrednio z miejsca zakwaterowania w hotelu w okolicy Nusa Penida lub na Bali przez jednego z naszych anglojęzycznych kierowców lub przewodników, który zabierze Cię na zwiedzanie wyspy Nusa Penida z zapierającymi dech w piersiach widokami. Najpierw udaj się na plażę Kelingking, skąd roztacza się kultowy widok na wapienną formację skalną wyglądającą jak głowa dinozaura T-rex. Oprócz tej wyspy o ciekawym kształcie, zobaczysz także piękny pas plaży obmywany wspaniałą niebiesko-zieloną wodą z lotu ptaka. Następne w kolejności są Angel Bilabong i Broken Beach, zwane także Pasih Uug. Odwiedzając Broken Beach, nie przegap spaceru po zatoce i robienia licznych zdjęć do swoich kanałów w mediach społecznościowych. Zatrzymaj się w lokalnej restauracji, zjedz lokalny lunch na własny koszt, a następnie udaj się na plaże Dimond i Atuh, aby podziwiać wspaniałe widoki na Nusa Penida i jej spektakularne formacje skalne o zielonych szczytach, błyszczącą piękną białą plażę, wapienie i kryształy czysta, niebieska woda. Jeśli masz czas, możesz wspiąć się po wielu schodach na plażę i cieszyć się wodą z bliska. Zakończ wycieczkę wizytą w słynnym domku na drzewie z niesamowitym widokiem na wybrzeże, znanym również jako Molateng Tree House, kolejnym słynnym miejscu, którego nie można przegapić w Nusa Penida. Aby uzyskać referencje, wybierz opcję, która będzie odpowiednia dla Twojej wycieczki do Nusapenida; Opcja Wycieczka Zachodnia - Zniszczona plaża - Anielski Billabong - Plaża Kelingkinga - Kryształowa Zatoka Opcja Wycieczka Wschodnia. - Diamentowa Plaża - Plaża Atuh - Domek na drzewie - Tysiąc wysp - Wzgórze Teletubisiów Opcja Wycieczka łączona na wschód i zachód - Diamentowa Plaża - Domek na drzewie - Zniszczona plaża - Anielski Billabong - Plaża Kelingkinga Opcja – Wycieczka łączona z prywatnym snorkelingiem. Miejsce do snorkelingu: - Zatoka Manty - Zatoka Gamat - Zatoka Ściana - Kryształowa Zatoka Miejsce wycieczki: - Zniszczona plaża - Anielski Billabong - Plaża Kelingkinga Opcja – wycieczka z rurką ze wspólną łodzią - Zatoka Manta - Zatoka Gamat - Zatoka Ściana - Kryształowa Zatoka Dla osób podróżujących samotnie może to być droższe, ponieważ jest to prywatna wycieczka z jednym samochodem i jednym kierowcą.

Bali: Wschodnia Nusa Penida na Instagramie

4. Bali: Wschodnia Nusa Penida na Instagramie

Pierwszym przystankiem jest Diamentowa Plaża, gdzie ze szczytu klifów będzie można podziwiać widoki na ocean i skalisty teren. U podnóża klifów można wskoczyć na dużą huśtawkę i zrobić kilka świetnych zdjęć. Następnie podziwiaj panoramiczne widoki na wyspę z domku na drzewie wznoszącego się wysoko nad klifami. Ze szczytu drzewa będziesz mógł zobaczyć naturalne piękno Penidy w całej okazałości. Na koniec odwiedź Wzgórze Teletubisiów, dziwny obszar złożony z wyboistych zielonych wzgórz. Te tajemniczo ukształtowane wzgórza rozciągają się jak okiem sięgnąć, a poczujesz się, jakbyś został przeniesiony do innego świata.

Jednodniowa wycieczka po malowniczej wyspie East Nusa Penida

5. Jednodniowa wycieczka po malowniczej wyspie East Nusa Penida

Pełny opis: Wyrusz w niezwykłą przygodę, odkrywając cuda wschodniej wyspy Nusa Penida. Ta całodniowa wycieczka to podróż przez najbardziej oszałamiające atrakcje przyrodnicze regionu, oferująca przeżycie jak żadne inne. Plan podróży: - Plaża Atuh: Twój dzień zacznie się na urzekającej plaży Atuh, gdzie powitają Cię sypkie piaski i turkusowe wody Oceanu Indyjskiego. Podziwiaj panoramiczne widoki na wybrzeże, zrelaksuj się w promieniach słońca i rozkoszuj się spokojem tego ukrytego klejnotu. - Diamentowa Plaża: Następnie odwiedzimy słynną na całym świecie Diamentową Plażę, znaną z nieskazitelnego białego piasku, wysokich klifów i krystalicznie czystej wody. Zapierające dech w piersiach piękno tego miejsca z pewnością Cię zachwyci. -Domek na drzewie: Zanurz się w magii domku na drzewie położonego wśród klifów. Ciesz się panoramicznymi widokami i uchwyć chwile godne Instagrama. -Punkt widokowy Tysiąca Wysp: Kontynuacją przygody jest wizyta w punkcie widokowym Tysiąca Wysp. Podziwiaj surrealistyczny krajobraz morski z licznymi małymi wyspami rozrzuconymi po horyzoncie, przypominającymi zjawiskowy obraz. - Hill Teletubisie: Zakończ swoją podróż w Hill Teletubbies, którego nazwa pochodzi od kapryśnych, pofałdowanych krajobrazów. Ciesz się zabawnymi, trawiastymi pagórkami, które sprawią, że poczujesz się, jakbyś wszedł do książki z baśniami. Twoja przygoda kończy się wysiadaniem w dogodnym, centralnym miejscu, dzięki czemu możesz odkrywać więcej tej urzekającej wyspy we własnym tempie lub wrócić do miejsca zakwaterowania ze wspomnieniami, które zostaną na całe życie.

Z Bali: 2 dni i 1 noc w Nusa Penida prywatnym samochodem

6. Z Bali: 2 dni i 1 noc w Nusa Penida prywatnym samochodem

Odkryj oszałamiającą naturalną scenerię zachodniej i wschodniej Nusa Penida podczas tej dwudniowej wycieczki all-inclusive z Bali. Ciesz się stromymi klifami i czystymi wodami wyspy, wybierz się na spacer na plażę Kelingking, która słynie z kształtu T-Rex, i zakończ pięknym zachodem słońca w Crystal Bay. Zacznij od udania się na miejsce spotkania w porcie Sanur, aby odprawić się na przejażdżkę szybką łodzią, która jest wliczona w pakiet wycieczki. Następnie Twój kierowca będzie na Ciebie czekał w porcie Nusa Penida z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem, zanim popłyniesz szybką łodzią do Nusa Penida. Przeglądaj Angel's Billabong i Broken Beach, a następnie zjedz pyszny lunch w lokalnej restauracji. Odwiedź słynną plażę Kelingking, jedno z najbardziej znanych miejsc w Nusa Penida, a następnie Tebing Paluang, skąd roztacza się najlepszy widok na klif w Nusa Penida. Poczuj ciszę i spokój jednego z najrzadziej odwiedzanych miejsc w Nusa Penida, udając się na popularną plażę w Crystal Bay, podziwiając piękny zachód słońca. Następnie wróć do hotelu i zamelduj się w swoim pokoju. Drugiego dnia zapraszamy na poranne śniadanie w hotelu. Odwiedź domek na drzewie Molenteng i wyspę Raja Lima i ciesz się panoramicznym widokiem na wyspę z domku na drzewie wznoszącego się wysoko na klifie. Ze szczytu drzewa można zobaczyć naturalne piękno Penidy w całej okazałości. Zjedz lunch w lokalnej restauracji, robiąc sobie krótką przerwę. Odwiedź plaże Diamond i Atuh, aby podziwiać wspaniałe widoki na Nusa Penida. Jeśli masz czas, możesz zejść po wielu schodach na plażę i cieszyć się wodą z bliska. Na koniec zatrzymaj się po raz ostatni na Wzgórzach Teletubisiów, nazwanych na cześć tła tytułowego programu ─ wzgórza te zmieniają kolor na jasnozielony w porze deszczowej.

Teletubbies Hill: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teletubbies Hill? Kliknij tutaj.