Telašćica

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Telašćica: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Telašćica? Kliknij tutaj.

Telašćica: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 752 opinii

Z niewielkim opóźnieniem wyruszyliśmy z Zadaru. Wiktoria wszystko dobrze wyjaśniła po angielsku. Na śniadanie był likier/sok i każdy mógł wziąć kanapkę z kiełbasą i serem. Jechaliśmy około 2 godzin na pierwszą wyspę, na której znajduje się słone jezioro. Można w nim pływać, a raczej tam, gdzie statek dokuje, woda jest krystalicznie czysta i jest dużo ryb do zobaczenia. Następnie kontynuujemy podróż na drugą wyspę, gdzie serwowany jest lunch. Dla wszystkich był talerz grillowanej makreli, grillowanego mięsa, sałatki coleslaw i białego chleba. Do picia był spritzer z winem i sokiem, zarówno na lądzie, jak i na statku. Po posiłku można popływać lub położyć się w jednym z dwóch hamaków. Około godziny 16 wróciliśmy do portu. W drodze powrotnej był arbuz. Wszystko to za niecałe 48 euro za osobę dorosłą to świetna cena. Dzieci do 4 lat nic nie płacą, a nasza prawie 10-letnia córka płaciła połowę. Byliśmy bardzo zadowoleni ze wszystkiego.

Piękne krajobrazy, lokalizacje i woda. Przyjazny personel. Dali nam drugi posiłek między drugim a trzecim przystankiem, co mnie zaskoczyło, bo nie pamiętam, żebym to czytała w żadnym opisie. Przynoszenie własnych przekąsek nie boli, zwłaszcza przebywanie przez cały dzień na słońcu i na łodzi.

Bardzo fajna, wartościowa wycieczka. Szyper był bardzo przyjazny i dyskretny. Zamiast dwugodzinnego postoju na bardzo turystycznej wyspie, bardziej atrakcyjny byłby postój w pięknej zatoce.

Trzeba to zrobić, najlepszy przewodnik i wspaniała wycieczka. Uwielbialiśmy to.

Pyszne jedzonko! Miły i pomocny przewodnik!Fajna wycieczka!